Hospoda aneb meleme 5. pres 9.

xor

Příspěvek#5611 » pát 10. kvě 2019, 19:58

SansLogique - pokud je většina stran "liberálních" a zastávají program rozbíjení rodiny, nechávají lidi exekuovat, ničí střední třídu ve prospěch mezinárodních korporací, tak se vůbec nebudu divit, že dost původních obyvatel bude volit nové "muslimské" strany, které jim slíbí spravedlnost skrz šáriu, žádné úroky, konec homoagendy, atd. Klidně přestoupí, protože co jim dává křesťanská církev ničená krtky jako Halík a František?

SansLogique

Příspěvek#5612 » pát 10. kvě 2019, 20:45

Tak mně osobně může políbit Halík stejnou část těla jako Franta nebo libovolnej imám nebo jakejkoliv flanďák kterýhokoliv organizovanýho náboženství.
A vyměnit jednoho ksindla za jinýho ksindla mi nepřijde jako dobrej obchod.
Ovšem jsem si vědom, že Islámskej stát byl v některejch místech velice populární, páč tam zavedl aspoň nějakej pořádek, na rozdíl od bordelu, co tam byl před ním. A zdá se, že bude i po něm, možná jen s jinejma (nebo převlečenejma) kurvama.

JardaB

Příspěvek#5613 » sob 11. kvě 2019, 05:41

Jako ja si dovedu představit situaci, ze za nejaky cas po dalším utahovani sroubu a utuzeni buzerace, v kombinaci s ekonomickym prus...m nekterym lidem islam nebude uz pripadat jako uplne spatny systém, v Rime to bylo myslim podobne a lide barbary vitali.

Walt

Příspěvek#5614 » sob 11. kvě 2019, 08:29

Pro vitaci slunicka to bude sok
Islam tvrde potira drogy, buziky manici z ISIL (a v Evrope jich je urcite dost) shazovali ze strech, holky uz nebudou chodit jen v batikovem tricku

pavelg

Příspěvek#5615 » sob 11. kvě 2019, 13:37

Nebude, to je známá věc, že největší vítačky muslimů byly ty samé aktivistky, co žalovaly domácí chlapy za harašení. Tihle sluníčkoví pitomečci nespojují svoje chiméry s realitou, což jim dovoluje zastávat dvě opačná stanoviska zároveň a ani jim to nepřijde. Psal o tom kdysi už Orwel a říkal tomu doublethink.

Sedmej

Příspěvek#5616 » sob 11. kvě 2019, 14:04

pavelg: Muzes nejake uvest?

SansLogique

Příspěvek#5617 » sob 11. kvě 2019, 14:31

pavelg - co se divíš, standardní eurohujer mává na demonstraci vlajkou Uhnije a přitom nadává Babišovi, protože řepka a čapí hnízdo. To už není ani doublethink, to už by mělo být na papíry na palici.

pavelg

Příspěvek#5618 » sob 11. kvě 2019, 14:41

Sedmej píše:pavelg: Muzes nejake uvest?

Jako jmenovitě? To nevím, jestli zvládnu...

Obecně většina aktivistek v oblasti harašení a genderu a bojovnic za LGBT patří zároveň mezi vítačky muslimských imigrantů. To je myslím dostatečná charakteristika.

Konkrétně bych uvedl většinu ministryň Švédska, které doma bojují proti domnělé diskriminaci žen a při návštěvě Íránu se aktivně navlečou do šátků aniž by k tomu byly nuceny. To pak domácí Íránky jsou v poměrně prerkérní situaci, když chtějí veřejně ignorovat povinnost se zahalovat. Když je švédské slepice napřed povzbuzují a pak se samy motají do hader.

jezekif

Příspěvek#5619 » sob 11. kvě 2019, 14:56

Jako příklad to bohatě stačilo. Všechny je jmenovat ale nemá smysl, byla by to tady encyklopedie giga a ne hospoda.

Sedmej

Příspěvek#5620 » sob 11. kvě 2019, 14:59

pavelg: Cekal jsem, ze nejake znas, kdyz to je znama vec.
A ty ministryne Svedska doma nekoho zaluji za haraseni? Ja se totiz neptal na boj za prava zen. :-) Ale jestli nejake slunickarky co doma zaluji chlapi za haraseni a zaroven vitaji migranty (jak jsi napsal) znas.

poloventilator

Příspěvek#5621 » sob 11. kvě 2019, 16:42

Toto mluvi za vse Nahoře Ministryně obrany Švédska, Norska, Nizozemska a Německa. Dole ministr obrany Ruska. https://hulvath.rajce.idnes.cz/nastenka/#TotomluvizavseNahoeMinistrynobranyvdskaNorskaNizozemskaaNmecka.DoleministrobranyRuska..jpg

audis

Příspěvek#5622 » sob 11. kvě 2019, 17:09

jo o tom už jsem četl před lety, když byla instalována ženská ministryně obrany u nás. že na to nemají koule. Nechával jsem si prostor, zda ta naše ty koule nepotřebuje. Ne, neosvědčila se, neměla tam co dělat, neodbornice. Dokonce k mému úžasu nemanažerka. Pokud se nezdařil. Snad to jako poučení stačí.

pavelg

Příspěvek#5623 » sob 11. kvě 2019, 17:52

Sedmej píše:pavelg: Cekal jsem, ze nejake znas, kdyz to je znama vec.

Tak třeba byla jedna Němka, kterou znásilnil migrant, ale ona nahlásila znásilnění tak, že jako násilníka popsala muže s vizáží rodilého Němce. Udělala to proto, aby nevzbudila hněv vůči muslimským migrantům.
Byl s ní rozhovor na Youtube, jméno neuvedla a pan Šibenička, který video vystavil a přeložil, již na YT není, neboť byl zablokován a jeho videa odstraněny. Možná někde bude, ale už jsem ho nenašel.
Rozloučení s panem Šibeničkou např. zde:
https://nautilus2.wordpress.com/2018/03 ... sibenicka/

To je ta výhoda sluníčkářů .. není video, není důkaz :-)

Myslím ale, že nená nezbytné se točit na konkrétních osobách. Fakt, že LGBT a gender aktivismus (včetně té fáze vyhrožovací až soudní) se kryje s aktivismem v oblasti přijímání migrantů, je snad očividný.

pavelg

Příspěvek#5624 » sob 11. kvě 2019, 18:53

Doplněk: jmenovala se Selin Gören

Piggy

Příspěvek#5625 » sob 11. kvě 2019, 19:32

Typicky germánské jméno, není to hoax?

Zpět na