Hospoda aneb meleme 5. pres 9.

Golem

Příspěvek#31 » stř 25. zář 2019, 19:24

Hádat? To přeci v okamžiku každému vyplivne google... Myslel jsem si, že tohle vědí téměř všichni dnešní náctiletí, bez ohledu na vzdělání nebo inteligenci...

LoganRaise

Příspěvek#32 » stř 25. zář 2019, 19:39

To by byla fakt zábava, najít si to na netu... To budu radši vymejšlet telecí odpovědi!

Golem

Příspěvek#33 » stř 25. zář 2019, 19:50

No, seriozní vyhledávání informací nebývá zábava ve smyslu zábava... :-D A dobrý autor telecích odpovědí jistě k zábavě přispěje, nic proti ;)

genu

Příspěvek#34 » stř 25. zář 2019, 19:51

rumburak18 píše: Blázna Gretu taky berou vážně jen blázni, tak nebuďme stejní vůči EU.

Myslíš jako blázny lídry států, kteří v OSN chtějí do klimatu nasypat STOVKY MILIARD USD daňových poplatníků .....?
Naposledy upravil(a) genu dne stř 25. zář 2019, 19:53, celkem upraveno 1 x.

genu

Příspěvek#35 » stř 25. zář 2019, 19:52

.

rumburak18

Příspěvek#36 » stř 25. zář 2019, 19:55

Angela nebude sypat jen kvůli Gretě, jejich sebevražedný postoj je celkem dlouhodobý. Myslím ty, co jí udělují ceny apod. Pozoruju ten cvrkot a každý den marně čekám, že touhle cenou nebo projevem to už skončí a pozvánku už nedostane. Ale lidé, které jsem právě nazval blázny, v tom pořád pokračují, asi jim dělá dobře, když je někdo z*ebe na dvě doby :-D

rumburak18

Příspěvek#37 » čtv 26. zář 2019, 12:32

LoganRaise

Příspěvek#38 » čtv 26. zář 2019, 12:54

Tahle video s návodem, jak doma vysvětlit nezbytnou nutnost pořízení opakovací brokovnice, to by bylo...

Indian

Příspěvek#39 » čtv 26. zář 2019, 15:05

No, to video vysvětluje, kde Greta NEBERE své ideje - určitě NE ve své hlavě. Někdo, kdo je schopný tak "plamenně" hovořit a vyzývat všechny okolo, by měl být schopný odpovědět triviální otázky lehce "z patra". A pokud toho není schopen, tak o tom ví kulový a je jen něčí loutkou...

DJ Die

Příspěvek#40 » čtv 26. zář 2019, 15:55

LoganRaise píše:Tahle video s návodem, jak doma vysvětlit nezbytnou nutnost pořízení opakovací brokovnice, to by bylo...

Historie se opakuje, tak je třeba mít opakovací brokovnici?
Já budu muset zdůvodnit nákup ZB30...

LoganRaise

Příspěvek#41 » čtv 26. zář 2019, 16:25

To se zdůvodňuje samo! Kdyby náhodou barák napadl zástup vražedných imigrantů! Navíc se člověku s tímhle blbě nadává, pokud si okázale hraje se závěrem. Budu holt muset doma náležitě poučit o existenci levných tureckých brokovnic a pak takovou brokovnici třeba od Mosberga dotáhnout...

Indian

Příspěvek#42 » čtv 26. zář 2019, 16:40

Vrátím se k počátkům "Gretenismu". Tak jako přední vědci mají své teorie, které rozvíjejí, já mám svou na toto téma.
Ve Švédsku je povinná školní docházka do 16 let. Dívčina má toulavé, do školy nemířící tendence, a tak jí buď hrozí průšvih za absence ve škole, nebo se o to zajímá švédská obdoba Barnevernetu, nebo co to tam Švédi mají... a tak se vymyslí stávka na aktuální téma a hnedle je důvod nejít do školy ...
Podle její reakce na tom videu - neschopnost odpovědět samostatně na jednoduchou otázku - není taková myslitelka, aby směr dění sama ovlivnila, neřkuli přímo stanovila. Někdo jiný se toho chytil a ten ji teď řídí. A ona si ani neuvědomuje, že někomu dělá něco jako bílého koně...

genu

Příspěvek#43 » čtv 26. zář 2019, 17:38

Indian:
Aktivistku Gretu po projevu na summitu OSN zabavil Barnevernet. Boj za klima skončil
https://www.reflex.cz/clanek/divoky-kac ... m=z-boxiku

Indian

Příspěvek#44 » čtv 26. zář 2019, 17:43

Haha, takže nejen já mám svérázné teorie :-))

Golem

Příspěvek#45 » čtv 26. zář 2019, 19:10

rumburak18 píše:Greta, jak ji moc neznáme:
https://www.youtube.com/watch?v=0bwLt_5t73g

Greta, jak jsme ji vždy vnímali... Mentálně nemocné dítě, zneužité bezohlednými pomatenými ambiciozními rodiči a jejich podobnými přáteli... Zlatej Pepa Melen a ta jejich rodinka... To byl také bizár, ale vlastně jenom takový nevině lehký...

Zpět na