Hospoda aneb meleme 5. pres 9.

pavelg

Příspěvek#406 » čtv 19. bře 2020, 15:11

S0far píše:Já teda nejsem žádnej zblázněnej volič s*d ..ale tohle je v Evropě? :shock: Vypadá to tam jak na trhu v Maroku. :|

To je ještě hodně francouzská ulice.

pavelg

Příspěvek#407 » čtv 19. bře 2020, 15:14

JardaB píše:tvl ctete online zpravodajstvi? zacina asi ficak ktery jsem necekal ani ja... :(
(nemyslim ted pocty nakazenych a mrtvych ale opatreni a vyhledy...)

Peková vymyslela zjednodušenou a přesnější metodiku a vědecká pracoviště se nabídla. že to budou dělat plošně na svých přístrojích. Takže teď se dají čekat desetitisíce, kdyby to jeli fakt plošně.

Ono bylo snad jasné, že tady byli nakažení už v únoru a ne až v březnu, kdy jsme se dočkali i prvního nemocného. Nevím, jak moc je potřeba testovat kvůli ochraně zdraví, možná to budou super data na výzkum, ale s epidemií to asi nic moc neudělá.

opatření - výhledy .. co přesně? Že nás čeká italský scénář? To asi jo no... však taky vláda na něm měsíc pracovala.

janpolasek

Příspěvek#408 » čtv 19. bře 2020, 15:27

U nás ve městě je dost vojáků (jsme u hranic) a co mě překvapilo, tak nosí pistole bez zásobníků, dva zásobníky mají na opasku vlevo. To mně přijde zvláštní. Policie i civilisté nosí přece normálně zásobník ve zbrani, toto jsem ještě neviděl mimo střelnici

S0far

Příspěvek#409 » čtv 19. bře 2020, 15:41

A to ještě nevíš, že to jsou zbraně na érsoft :lol:

gogan

Příspěvek#410 » čtv 19. bře 2020, 15:43

Tak Uršula zajistila pro EU 50k testů a 30k respirátorů. Hurá, jsme zachráněni! :mrgreen:

MojeTikka

Příspěvek#411 » čtv 19. bře 2020, 15:44

JardaB píše:A pusobi to vubec na Africany tak moc jako na Evropany? Cetl jsem neco o vlivu slunicka a vitaminu D...
Zajimavejsi myslim bude vliv ekonomicke recese na ruzne pomoci a nakonec i ziveni migrantu, na to proste nebudou prachy.

A neziskovkari nebudou mit co zrat.

S0far

Příspěvek#412 » čtv 19. bře 2020, 15:45

Neziskovky neexistujou.. nebo mi to tak posledních minimálně 14 dní připadá. Po žádný ani vidu ani slechu :)

genu

Příspěvek#413 » čtv 19. bře 2020, 15:47

Kdybych chtěl být clickbaitový hajzl, tak napíšu, že "v Praze střílí na lidi, co nemají roušku" ... ale vše je jinak :roll:
https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/rid ... paign=null

MojeTikka

Příspěvek#414 » čtv 19. bře 2020, 15:49

gogan píše:Tak Uršula zajistila pro EU 50k testů a 30k respirátorů. Hurá, jsme zachráněni! :mrgreen:

Tos spatne pochopil, to je jen pro ourady v Bruseli, ne? Pocty by sedely... :)

S0far

Příspěvek#415 » čtv 19. bře 2020, 15:49

4 roky? Neměl by takovej seznam mít na dýl, když jsme v nouzovým stavu? :?:

MojeTikka

Příspěvek#416 » čtv 19. bře 2020, 15:50

S0far píše:Neziskovky neexistujou.. nebo mi to tak posledních minimálně 14 dní připadá. Po žádný ani vidu ani slechu :)

Cekaji na noty, jako obvykle. Potrebuji aktualniho tridniho nepritele a nejaky osli mustek, jak to hodit na Putina. To jeste chvili potrva.

S0far

Příspěvek#417 » čtv 19. bře 2020, 15:54

Vypadá to, že Lékaři bez hranic našli svoje hranice při prvním větším průseru :lol:

pavelg

Příspěvek#418 » čtv 19. bře 2020, 15:57

Nikdo jim nechce nastoupit do lodi směr Itálie.

gogan

Příspěvek#419 » čtv 19. bře 2020, 16:01

MojeTikka píše:
gogan píše:Tak Uršula zajistila pro EU 50k testů a 30k respirátorů. Hurá, jsme zachráněni! :mrgreen:

Tos spatne pochopil, to je jen pro ourady v Bruseli, ne? Pocty by sedely... :)

Vzhledem k tomu, že mlela něco o materiálním fondu pro postižené země bude nejméně o 23ks navíc. :D

genu

Příspěvek#420 » čtv 19. bře 2020, 16:03

Armádní konvoj odvaží v noci mrtvé z Bergamu .... "chřipečka" :roll:
Itálie nařídila armádě, aby z města Bergamo na severu Itálie odvezla těla obětí epidemie koronaviru, protože místní pohřební služby jsou zahlcené. Informovala o tom agentura Reuters.

Video, které natočili obyvatelé Bergama ležícího severovýchodně od Milána a zveřejnil ho místní zpravodajský server Eco di Bergamo, ukazuje dlouhou řadu vojenských vozidel projíždějících v noci ulicemi města a odvážejících rakve.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/odvezte-tel ... paign=null

Zpět na