Hospoda aneb meleme 5. pres 9.

Sedmej

Příspěvek#5671 » úte 14. kvě 2019, 10:41

Walt: Já mám spíš pocit, že nejvíc tohle je líto těm co tyhle věci předpovídali. Jako tomu zmíněnému dědovi.

pavelg: Po dlouhé době (až na tu první větu) souhlasím s tím co jsi napsal v příspěvku číslo 1080.

Walt

Příspěvek#5672 » úte 14. kvě 2019, 11:38

Sedmej píše:Walt: Já mám spíš pocit, že nejvíc tohle je líto těm co tyhle věci předpovídali. Jako tomu zmíněnému dědovi.

pavelg: Po dlouhé době (až na tu první větu) souhlasím s tím co jsi napsal v příspěvku číslo 1080.

Jsi magor

SansLogique

Příspěvek#5673 » úte 14. kvě 2019, 11:55

Walt - děkuji ti, že ses obětoval.

Sedmej

Příspěvek#5674 » úte 14. kvě 2019, 11:58

Walt: Už jsem tu četl horší .... ;-)

pavelg

Příspěvek#5675 » úte 14. kvě 2019, 12:07

Že byl dědek magor, to je asi každému jasné. Ale podle mě třeba byl menší magor než bláznivá Greta a její stoupenci. Dědek pod dojmem videí nebo zkušeností z pokrokových oblastí (byl z Jižní Moravy .. stačilo aby měl kámoše ve Vídni, Vídeň je tady braná jako blízké město, kam se normálně jezdí víc než do Prahy) chtěl udělat false flag attack, aby vyvolal ochranu hranic a kontroly ve vnitrozemí. Tj. něco, co by bylo záhodno udělat tak jako tak. Lidí, co chtějí vyprovokovat společnost nějakým extrémním činem k něčemu, co považují za strašně potřebné, je docela dost. Naštěstí málokdo je skutečný magor a udělá to.

Sedmej... ono to vypadá, že tady do sebe strašně šijeme, ale já mám docela silný pocit, že v reálném životě bychom věci nejspíš řešili podobně. Řeči a definice jsou jedna věc, obsah je věc druhá. Málokdo otevře dveře svého bytu všem, aby si tam brali co chtějí a málokdo by to takto reálně udělal i s hranicemi státu a státními zdroji, kdyby v klidu domyslel důsledky a seznámil se s výsledky takových projektů tam, kde už to udělali před desítkami let.

Sarkafarka.Loupeznik

Příspěvek#5676 » úte 14. kvě 2019, 13:21

Walt píše:
Sarkafarka.Loupeznik píše:Golem: No fakt jsem jich v ČR ani v tom Polsku moc nepotkal... Vy už jste si všimli nějakých migrantských hord, co nás tu měli už pár let vraždit??? Zatím jsem zaznamenal jen teroristický útok starýho českýho dědka, kterej ustrašeně vyšiluje jako mnozí zde tady...:-D

Tobe je proste lito, ze se nase Vanocni trhy obesly bez vrazdiciho kamionu, ze nam muslimske hordy nezapaluji auta na ulicich, nevrazdi neverici...

Není mi líto nic z toho, co jsi napsal, stejně tak jsem rád, že tu nemám okupační vojska z druhé strany zeměkoule, co si myslí, že mi bude dělat dobře, když mi vnutí svůj způsob života tankem a raketou... Ale stejně tak vím, že svoboda nese i jistá rizika... A pak je otázkou, zda je bezpečnost ovcí v ohrádce lepší, než život na vlastní zodpovědnost v přírodě... Každý ať si odpoví sám... Bezpečnou ohrádku jsme tu již měli... Já mám radši životní výzvy a možnost je řešit, než hnít ve vlastním hnoji... Holt jsme každý jiná nátura... ;)

Sarkafarka.Loupeznik

Příspěvek#5677 » úte 14. kvě 2019, 13:27

pavelg píše:Já se ale bavím o střední Evropě, do které lezou na pozvání eurobolševiků mladí islámisté bez dokladů.
O té Evropě, kam se podle zákonů nedostane nikdo, kdo nema platná viza nebo není občanem Schengenu, anebo nemá bezvizový styk. A podle zákonů to mají státy na hranici Schengenu takhle vyžadovat.
Lidi co tohle nesplňují, nemají za hranicemi Schengenu co dělat.

Já myslím, že ti lidé nemají v Evropě vůbec co pohledávat, zejména když si chtějí zachovat svůj způsob života a kulturu. Prostě domorodec nemá povinnost trpět a živit každého vetřelce, který se mu cpe na území. Normální je nepouštět je sem. Stejně jako u vlastního domu .. za dveře pustím jen hosta nebo velmi dočaně člověka v opravdové nouzi, pokud je vděčný a neohrožuje mě.

Jestli někomu vadí Poláci, tak ať je nepouští.. to je přece snadné pochopit, ne?

Řeč byla o tom, zda je rozdíl mezi katolickým Polákem, co vyskočí pokaždé když se otřeš o Vatikán a muslimem, co se mu zježí chlup, když se mu otřeme o proroka... Jestli je rozdíl mezi Čechem, co se nachčije v knajpě a pobije doma manželku a dítě(a a že má v ČR cca 1/2 žen zkušenost s domácím násilím) a muslimem, co starou zabalí do prostěradla a zakáže jí řídit... Jestli je rozdíl mezi zlořády z IS, co pořádali veřejné popravy a mučení zajatců a nacistou/komunistou a jeho pohůnky z celé Evropy, co poslali na smrt desítky milionů lidí... Ono se totiž lidé z opačných stran barikád v ničem neliší, jen v přesvědčení ve vlastní pravdu a konané dobro...

Walt

Příspěvek#5678 » úte 14. kvě 2019, 13:33

Sarkafarka.Loupeznik píše:
Walt píše:
Sarkafarka.Loupeznik píše:Golem: No fakt jsem jich v ČR ani v tom Polsku moc nepotkal... Vy už jste si všimli nějakých migrantských hord, co nás tu měli už pár let vraždit??? Zatím jsem zaznamenal jen teroristický útok starýho českýho dědka, kterej ustrašeně vyšiluje jako mnozí zde tady...:-D

Tobe je proste lito, ze se nase Vanocni trhy obesly bez vrazdiciho kamionu, ze nam muslimske hordy nezapaluji auta na ulicich, nevrazdi neverici...

Není mi líto nic z toho, co jsi napsal, stejně tak jsem rád, že tu nemám okupační vojska z druhé strany zeměkoule, co si myslí, že mi bude dělat dobře, když mi vnutí svůj způsob života tankem a raketou... Ale stejně tak vím, že svoboda nese i jistá rizika... A pak je otázkou, zda je bezpečnost ovcí v ohrádce lepší, než život na vlastní zodpovědnost v přírodě... Každý ať si odpoví sám... Bezpečnou ohrádku jsme tu již měli... Já mám radši životní výzvy a možnost je řešit, než hnít ve vlastním hnoji... Holt jsme každý jiná nátura... ;)

Chapu, chces zaplevelit nasi zem imigranty a doufas, ze si pri jejich utoku zastrilis

Sarkafarka.Loupeznik

Příspěvek#5679 » úte 14. kvě 2019, 13:35

Obávám se, že toho nechápeš dost na to, abys tu se mnou mohl diskutovat... Škoda...

Walt

Příspěvek#5680 » úte 14. kvě 2019, 13:36

Sarkafarka.Loupeznik píše:
pavelg píše:Já se ale bavím o střední Evropě, do které lezou na pozvání eurobolševiků mladí islámisté bez dokladů.
O té Evropě, kam se podle zákonů nedostane nikdo, kdo nema platná viza nebo není občanem Schengenu, anebo nemá bezvizový styk. A podle zákonů to mají státy na hranici Schengenu takhle vyžadovat.
Lidi co tohle nesplňují, nemají za hranicemi Schengenu co dělat.

Já myslím, že ti lidé nemají v Evropě vůbec co pohledávat, zejména když si chtějí zachovat svůj způsob života a kulturu. Prostě domorodec nemá povinnost trpět a živit každého vetřelce, který se mu cpe na území. Normální je nepouštět je sem. Stejně jako u vlastního domu .. za dveře pustím jen hosta nebo velmi dočaně člověka v opravdové nouzi, pokud je vděčný a neohrožuje mě.

Jestli někomu vadí Poláci, tak ať je nepouští.. to je přece snadné pochopit, ne?

Řeč byla o tom, zda je rozdíl mezi katolickým Polákem, co vyskočí pokaždé když se otřeš o Vatikán a muslimem, co se mu zježí chlup, když se mu otřeme o proroka... Jestli je rozdíl mezi Čechem, co se nachčije v knajpě a pobije doma manželku a dítě(a a že má v ČR cca 1/2 žen zkušenost s domácím násilím) a muslimem, co starou zabalí do prostěradla a zakáže jí řídit... Jestli je rozdíl mezi zlořády z IS, co pořádali veřejné popravy a mučení zajatců a nacistou/komunistou a jeho pohůnky z celé Evropy, co poslali na smrt desítky milionů lidí... Ono se totiž lidé z opačných stran barikád v ničem neliší, jen v přesvědčení ve vlastní pravdu a konané dobro...

Tak ja rozdil mezi nalitym chlapem co zmlati zenu a chlapem co zenu ukamenuje za cizolozstvi, zavrazdi, kdyz si chce sama vybrat manzela, zastreli na ulici pro malicherny duvod docela vidim

Sarkafarka.Loupeznik

Příspěvek#5681 » úte 14. kvě 2019, 13:39

Aha, v našich končinách žádná žena dík žárlivosti či chorobné nenávisti muže nikdy nezemřela... Co na to statistiky??? No nic, opět se musím vrátit k vyřčenému, s takovou argumentační výbavou co předvádíš, za diskuzi nestojíš...

Walt

Příspěvek#5682 » úte 14. kvě 2019, 13:39

Sarkafarka.Loupeznik píše:Obávám se, že toho nechápeš dost na to, abys tu se mnou mohl diskutovat... Škoda...

Nejsi nahodou #jsmetu?

Walt

Příspěvek#5683 » úte 14. kvě 2019, 13:42

Sarkafarka.Loupeznik píše:Aha, v našich končinách žádná žena dík žárlivosti či chorobné nenávisti muže nikdy nezemřela... Co na to statistiky??? No nic, opět se musím vrátit k vyřčenému, s takovou argumentační výbavou co předvádíš, za diskuzi nestojíš...

Takovy cin je u nas potrestan, nedeje se za ucasti pulky vesnice jako verejny lync

juraj1

Příspěvek#5684 » úte 14. kvě 2019, 13:55

Panove pockejte, skocim si pro popcorn.

Sedmej

Příspěvek#5685 » úte 14. kvě 2019, 13:59

Walt: Zkus se prosím podívat do pravidel zdejšího fóra na pravidlo číslo 7. ;-)

Dobrá připomínka, platí i pro ostatní aktéry! Peggy

Zpět na