Hospoda aneb meleme 5. pres 9.

Sarkafarka.Loupeznik

Příspěvek#5686 » úte 14. kvě 2019, 14:00

Walt: Což tak nějak tu mrtvou Češku ale netěší, nebo jo??, Usmívá se na prkně??? A teď už si fakt diskuzi s tebou zakazuju...:-D Když bys mě při ní přistihl, označ mě za magora...:-D

pavelg

Příspěvek#5687 » úte 14. kvě 2019, 14:08

Loupeznik:
doporučuji udělat si srovnání těchto situací:
1. Nekřesťan v Polsku vs. Nemuslim v muslimské zemi typu Afghánistán nebo Saudská Arábie
2. Polák v Německu vs Afghánec v Německu
3. Polka v Polsku vs Afghánka v Afgnánistánu
4. Polka v Afghánistánu vs Afghánka v Polsku
5. Postoj Afghánce k Polce v Polsku vs. Poláka k Afghánce v Afghnánistánu
6. Požadavky katolického Poláka vůči Německu nebo Saudské Arábii vs požadavky Araba v Polsku.

V klidu si to rozmysli, pak si přečti, cos napsal a pak zkus odpovědět.

Já v zásadě nemám abmice přikazovat Pákistáncům, jak mají žít v Pákistánu. Chci ale, aby život v ČR určovali Češi a ne bláznivá Merkel nebo Saudskoarabský imám. Jestli mají výhrady, ať táhnou pryč. Stejně jako bych táhnul já z Pákistánu, kdyby se mi tam nelíbilo.

Sarkafarka.Loupeznik

Příspěvek#5688 » úte 14. kvě 2019, 14:17

Nevím, jak moc ty znáš situaci lidí ve zmiňovaných zemích, ale troufám si tvrdit, že toho Poláci za poslední roky nastříleli v Áčku víc, než Áčka v Polsku... Nebo se myslíš pletu???:-D

pavelg

Příspěvek#5689 » úte 14. kvě 2019, 14:21

Jo... jestli těmi Poláky myslíš vojáky, tak tohle ti podepíšu :-)

Já jen bych byl radši, aby se stáhli polští (a čeští) vojáci z AFG, než abychom zrcadlově pouštěli AFG bojovníky k nám na střelby.

Sarkafarka.Loupeznik

Příspěvek#5690 » úte 14. kvě 2019, 14:27

A nebude to oním spouštěcím mechanismem celé migrace, to, jak NATO a Rusko ovlivňují vojensky a politicky dění v muslimských zemích??? Zkus se chvíli zamýšlet i ty... A zkus se i oprostit od klasického českého "my nic, my muzikanti"... A jinak, já nehodlám soutěžit v tom, kdo se na svém území chová jako větší kretén... Takže pro mě argument "koukni co mají na dvorku oni" nemá moc význam a smysl... Pro mne je důležité, zda jsou zachovávány práva a svobody u nás... A jak vás tak sleduji, tak se je snažíte okleštit co to jde...

Walt

Příspěvek#5691 » úte 14. kvě 2019, 14:31

Dik za upozorneni

kolombo

Příspěvek#5692 » úte 14. kvě 2019, 14:53

No, dekolonizace a podpora revolucí kde se dalo, nadělala škody víc než dost.

A kdo asi za tím stojí ??
Kdo spískal další válku po II. světové ??
A ty další šířením revoluce ....

Kdo stvořil komunistickou levici v carském Rusku, pak s ní spolupracoval a vzájemně si pomáhali ??
A kdo dnes pro jedny vytváří sankce, aby si sám budoval ropovod ??

pavelg

Příspěvek#5693 » úte 14. kvě 2019, 14:58

Vždyť já volám po stažení našich vojáků z AFG a dalších oblastí dlouhé roky. Stejně tak požaduju tvrdý trest a tribunál pro ty, kteří napadli Libyi a další země. Že sám těžko zavřu Sarkozyho nebo Obamu do kriminálu ještě ale neznamená, že budu zvát islámisty a Taliby do své země, aby si tady zařádili.
Jinak pokud uspořádáš tribunál, hlásím se jako žalobce nebo soudce. (nebo obhájce, protože víme, že obhajoba je součástí obžaloby).
Mě není potřeba školit o tom, kdo rozjebal (nejen) blízký východ. Jen nemám zájem na rozjebání vlastní země.

Walt

Příspěvek#5694 » úte 14. kvě 2019, 15:01

juraj1

Příspěvek#5695 » úte 14. kvě 2019, 16:19

Walt, to smrdi cenzurou na kilometry daleko.

audis

Příspěvek#5696 » úte 14. kvě 2019, 16:32

Tvl to je matroš. Smrdí kilometry daleko fakenewsem (kritizují fakenews ale přitom ho sami vytvářejí * tam kde neni) . O tom už jsme se bavili. Další do sbírky. Ale není to nic nového ani v minulém tisíciletí. Když chceš někoho poškodit, rozšiř o něm lži, že něco řekl nebo udělal. To dělají i děti ve škole. Jak dětinské.

*) Čím ho delaji. Používají vyrazy v kontextu: poškozují tradiční média, populistické strany, ovlivňují, sociální sítě jsou semeniste, lidé se předhánějí, celý první odstavec který jsem jako jediný četl :-D

SansLogique

Příspěvek#5697 » úte 14. kvě 2019, 17:39

Ale dyť to není nic novýho, Hitlerjugend, ČSM - mládež nová, mládež Gottwaldova, to je furt stejnej materiál. A navíc to ani nechápou. Někteří z toho vyrostou, někdo holt zůstane debilem až do smrti.

tuton

Příspěvek#5698 » úte 14. kvě 2019, 19:45

Opatření má pomoci zaměstnancům k tomu, aby zaměstnavatel dodržoval jejich právo na odměnu za přesčasové hodiny a zejména na odpočinek.

Tak se na me, a nejenom na me, zene dalsi dobrodini. Pri povaze meho zamestnani bude presna evidence me pracovni doby vyzadovat v podstate neustale sledovani, jinak si to predstavit dost dobre nedokazu. Nekde se bude zaznamenavat, co jsem kazdou minutu sveho zivota delal a ja si budu rikat, ze je to v mem zajmu a dekovat EU resp. SDEU, ze se o me tak staraj:

https://www.info.cz/pravo/pichacky-pro- ... -internetu

JardaB

Příspěvek#5699 » úte 14. kvě 2019, 20:29

To je dobry https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... nicni_luka
Touhle vetou popiraji sami sebe, ne? :P
...Podle jejích představitelů AfD diskriminuje lidi jiného původu či smýšlení

audis

Příspěvek#5700 » úte 14. kvě 2019, 21:30

dyť v pohodě. Je to i v přírodě. Jeden exces jednoho člověka z mnoha normálních. Mluvčí parlamentní frakce AfD Christian Lüth je idiot, bo mu nedocvaklo, že brojí proti tomu, za co bojují (svoboda volby koho mám rád a koho ne). Jeden člověk stranu nedělá. vadný jedinec se v přírodě vždy najde. Strana by mu to mohla osvětlit dodatečně.

Zpět na