Hospoda aneb meleme 5. pres 9.

blacknocturno

Příspěvek#826 » ned 19. led 2020, 15:50

Tak samozřejmě by mě nic nepotěšilo víc kdyby se Británii vedlo bez EU lépe ale bojím se že tak jednoduché to mít nebude. Navíc i kdyby se jim opravdu vedlo lépe tak je nad slunce jasné že se o tom nebude smět mluvit v médiích takže se to stejně mezi většinu lidí nedostane pokud to lidé sami nebudou aktivně vyhledávat.

Letec 12

Příspěvek#827 » ned 19. led 2020, 16:09

Ono to může bžt u tak že se EU povede hůře bez GB

jezekif

Příspěvek#828 » ned 19. led 2020, 16:10

V médiích se dá "utajit" leccos, obzvlášť v těch objektivních a nestranných, o tom netřeba diskutovat. A ano, jednoduché to rozhodně nebude, proto jim držím palce, jejich případný úspěch pomůže i nám.
Na druhou stranu současné vedení v Bruseli jde pádu na tlamu svým tvrdošíjným prosazováním NGD (new green deal) velmi vstříc a v porovnání s tím držkopádem co z toho bude, je udržení se na nohou rovno získání glorioly (přičemž pro to zůstat stát obvykle není potřeba dělat nic zásadního).

pavelg

Příspěvek#829 » ned 19. led 2020, 16:15

Ono to nikdy nebude jednoznacne a hlavni bude, jak o tom budou referovat media. Kdo si zjisti, jak presne je to se soudnim systemem v Polsku a kolik lidi automaticky prijima "obavy EU o nezavislost soudu"?
Budou se vytahovat veci podle potreby.
Nebo dopady afroislamske imigrace na hostitelske staty-clovek by podle EU myslel, ze je to to nejvetsi dobro co nas mohlo potkat. Izolovane nepodstate udalosti nehraji roli...

pavelg

Příspěvek#830 » ned 19. led 2020, 16:53

Seznam popravených za držení zbraní za předminulého režimu
Obrázek

přes veškerou trpělivost a varování si prostě nedali říct....

MojeTikka

Příspěvek#831 » ned 19. led 2020, 16:55

UK bylo cele roky donor EU. Uvidime, jak na tom bude po odchodu. Podle mne financne lehce v plusu. Co se imigrace tyce, tak by muselo nejprve zapracovat na vlastni nacionalite. Nevim, jestli zustane v Schengenu, ci ne.

jezekif

Příspěvek#832 » ned 19. led 2020, 17:00

Pavelg, a to vše podle platných zákonů. Oni si prostě nenechali domluvit, že pořádek musí být a je nutno dodržovat zákony! Jestlipak si alespoň my vezmeme z toho ponaučení?

pavelg

Příspěvek#833 » ned 19. led 2020, 17:12

No právě to přesně mě napadlo když jsem si Bekanntmachung četl. Moudrý protektor to s nimi myslel dobře, trpělivě je varoval a protektorátní vláda jistě správně implementovala směrnici z Berlína.

MojeTikka

Příspěvek#834 » ned 19. led 2020, 17:31

Jak uz jsem tady uvedl, "protektor" je "ochrance". Cili to nemohlo byt jinak, nez tak, ze moudry protektor chtel v Risi pro svoje volice jen to nejlepsi a ve spolecnosti, kde se staci kdykoli obratit na spolehliveho policistu, prece obcane zadne strelne palne zbrane nepotrebuji. Navic to narizeni zakazu zbrani bylo jednoduche a vsem jasne, ne jak dnes, kdy se nejprve diskutuje o velikosti zasobniku a uplny zakaz prijde az potom. Jen chaos a nejistoty.

Mimochodem, ten vyse uvedeny seznam neuvadi, kdo se provinil poslechem Moskvy a Londyna a kdo mel zbran. Toto je dost zasadni nedostatek a pevne doufam, ze soucasna verze Rise bude uvadet, kdo se provinil sledovanim dezinformacnich zdroju a kdo tim, ze mel peprovy sprej.

pavelg

Příspěvek#835 » ned 19. led 2020, 18:01

Mozna nam protektor po brexitu zase zakaze krome Moskvy i ten Londyn. Aby se to nepletlo a nemuseli Bekanntmachung prepisovat.

Zpět na