Hospoda aneb meleme 5. pres 9.

jezekif

Příspěvek#451 » pon 11. lis 2019, 15:23

:lol: osmitunka.
Vždyť jsem to psal, že co není může bejt a třeba se dočkáme, budou hasiči vybavený mixy a švinkem na beton jako hasebním prostředkem na elektromobily.

Indian

Příspěvek#452 » pon 11. lis 2019, 15:35

jezekif: už se těším na silnice plné betonových bloků na místě "uhašených" elektroaut :-) .
Připadá mi to, že dnes to umí uhasit stejně dobře jako je hašení jaderného reaktoru v Černobylu nebo ve Fukušimě. I kdyby to hodili do rybníka, tak to furt bude nějak hořet. Výsledkem by taky mohl být odpařený rybník plný vařených ryb v bahně...

pavelg

Příspěvek#453 » pon 11. lis 2019, 16:01

Jsme hračičky a smějící se bestie ... ale připomíná mi to i staré časy, když komouši vymysleli nějakou ptákovinu a lidi to hned vzali jako vážně a domýšleli důsledky.
Jenže ti většinou vymýšleli jen debilní hesla a do techniky a přírodních věd se nemontovali.
Ale vtipy o sovětské technice bývaly dobré.

pavelg

Příspěvek#454 » pon 11. lis 2019, 16:29

jezekif píše::lol: osmitunka.
Vždyť jsem to psal, že co není může bejt a třeba se dočkáme, budou hasiči vybavený mixy a švinkem na beton jako hasebním prostředkem na elektromobily.

To pak nechci vidět ty závěry archeologů o 1000 let později až budou nacházet betonové krtince v liniích tvořících paprskovité obrazce s centrem v Praze.

genu

Příspěvek#455 » pon 11. lis 2019, 22:33

Dáme Babišovi na Letné ultimátum, oznámil Milion chvilek pro demokracii
Buď se k určitému datu musí zbavit Agrofertu, médií a odvolat ministryni spravedlnosti Marii Benešovou, nebo má odstoupit.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/mili ... domaci_kop

Tak z toho nejsem nějaký moudrý. Ultimátum je, že něco splní, nebo bude něco následovat ...
Obrázek

Ale označit dva požadavky jako ultimátum? :lol:
Ale je fajn, že se ohání demokracií, přeje si milion podpisů za 100 dní (a nemá ani půlku za 650 dní) a chce z náměstí zbavovat majetku, odvolávat členy vlády .... :mrgreen:

Sedmej

Příspěvek#456 » pon 11. lis 2019, 23:01

genu: To lidi z náměstí chtějí vždycky. Tímhle tohle není v ničem jiné. Já chápu, že tam někdo na tu Letnou šel a nějaká aktivita proti Babišovi vznikla a podobně. Ale tohle je už tak trochu křeč a zbytečná. On přece nikdy neodstoupí a ani nemůže, nedávalo by to moc smysl. Podle mě měli to úsilí věnovat už něčemu jinému. Jen ve volbách jde Babiše odstavit a tímhle tomu sotva pomůžou.

genu

Příspěvek#457 » úte 12. lis 2019, 00:30

Obrázek

Zpět na