Hospoda aneb meleme 5. pres 9.

pavelg

Příspěvek#676 » úte 7. črc 2020, 07:27

Tak jsme se dočkali i těch šachů:
https://twitter.com/lumidek/status/1279124426517360640

Destructor

Příspěvek#677 » úte 7. črc 2020, 07:36

pavelg píše:Němci předsedají EU....

člověk pak chápe, jak podobní lidé s klidem a bez mrknutí oka říkali že "práce osvobozuje"

pavelg

Příspěvek#678 » úte 7. črc 2020, 07:46

Navíc kdo zná Heika Maase z různých televizních debat, ten ví, že tato osoba je přímo předobrazem toho výkonného úředníka typy Eichmann, Himmler apod.
Přímo legendárním bylo jeho zděšení z toho, že by občané mohli chtít odmítnout rozhodnutí EU (čili Německa), což pan Maas chtěl demonstrovat nějak hodně extrémně, tak se zeptal, "co když nebudou chtít EU?"
https://www.youtube.com/watch?v=JMpzqyVoQ-8

DJ Die

Příspěvek#679 » úte 7. črc 2020, 08:25

Já to na jednu stranu vidím pozitivně, pokud to chtějí začít dělat takto, co myslíte, že to udělá a oblíbeností EU u lidí?
Jestli ještě k tomu přijdou s nějakou stupidní verzí EU zákazu zbraní, což Němci určitě přijdou, tak to lidem pěkně hne žlučí.

pavelg

Příspěvek#680 » úte 7. črc 2020, 08:42

Já si zase myslím, že odzbrojování je prkotina, to řešíme jen my a když nám přikáží, tak 90 procent z nás prostě odevzdá.
Myslel jsem si, že kromě přímého zabíjení lidí ta druhá nejhorší věc, co nám může Německo udělat, je osidlovat naše území cizí a agresivní populací. To (ve fázi oficiálního příkazu a počátku realizace) ale očividně nestačí k tomu, aby většina lidí zaujala k EU negativní postoj typu, že "tohle nikdy, a jestli to spojujete se EU, tak radši bez EU"... takže asi bude potřeba počkat na to co jsem psal na začátku.

Kritika EU je u nás pořád považovaná za extremismus a výzvy k nepodřizování se EU nebo úvahy o vystoupení z EU jsou na veřejnosti přímo nepřijatelné.
Já tedy moc důvodů k optimismu nevidím. Jen snad ten, že letíme sice k zemi, ale míjíme teprve 8. patro, kdežto Němci už jsou někde u 5 a Francie prolétá kolem 3.
Ale dominantní politické síly se spíš snaží nás urychlit, abychom je dohnali... to já moc optimisticky nevidím, leda bychom doufali, že než my se dostanem za bod zvratu, bude EU pryč a v Německu a Francii budou řešit úplně jiné věci, než kolonizaci naší země.
Ale to si myslím, že je úplně lichá naděje - jednak není ani nejmenší náznak v uvažování "neuposlechnout EU", což znamená, že EU nebude v tomto smyslu nikdy pryč, dokud bude existovat nějaká Komise, tak naši kolaboranti ji budou na slovo poslouchat.
A kdyby se Němci začali zbavovat Turků a jiných multikulturních obohacůvačů - tak je budou samozřejmě vystěhovávat k nám, v rámci povinné solidarity, jak to hlásají posledních 5 let.

Dosud jsme měli štěstí, že k nám dobrovolně přichází jen menšina těch imigrantů, ale to je jen dočasný jev. Jakmile tady budou mít pár základen své kultury a dostávat peníze přímo z fondů EU nebo i Německa s podmínkou přesídlení do ČR, tak to v Praze bude jak v Karáčí do 5 let. To nebude nejmenší problém s tou armádou neziskovek a imigrantů.

Dveře se musejí zamykat zevnitř a klíč má jen domácí... to je taková praktická zásada

Zpět na