Výběr banky



zedik
Příspěvky: 121

Příspěvek#16 » ned 2. črc 2017, 20:40

hele proč ne..ja se na zonky pohybuju jako investor a zrovna na střelnici bych neměl problém přispět ..navíc tam je ůplně jedno jakej příběh si tam kdo napíše,můžeš si tam klidně napsat peníze na stavbu rakety pro cestu na mars :-)



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#17 » pon 3. črc 2017, 08:23

Potvrzuju, že mnoho investorů vůbec nečte text investice a rozhodují se podle skore. Na druhou stranu musíte plnit podmínky tržiště a nevím, jestli zrovna střelnice není mimo povolenou oblast investic.

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#18 » pon 3. črc 2017, 12:21

antonspelec píše:Prachy pres Zonky na stavbu strelnice...tak to by byla sila :-D

Mi řekni, co je na tom tak divnýho nebo silnýho. Když by se našlo dost investorů, tak proč ne? Požádat tam o půjčku na barák, ti divný nepřijde? A možná je tam dost střelců jako investorů a ve finále by to měl rychlejš než borec na koupelnu :D

Uživatelský avatar
tomblaha
Příspěvky: 195

Příspěvek#19 » pon 3. črc 2017, 12:27

Já bych taky přispěl, jako člen komunity soukromých investorů vím že není problém pokud žadatel má zpracován "bussines plan" a rozumné ručení (třeba objektem kde střelnice bude...)



zedik
Příspěvky: 121

Příspěvek#20 » pon 3. črc 2017, 16:21

k tomu zonky..ve velké většině tam vůbec nepřihazujou lidi ale automaty..takže pokud je zajímavé úročení a kratší doba splácení tak tak dneska se mi několikrát stalo ,že než jsem překlikl okno v prohližeči a odklikl že nejsem robot půjčka už byla složená a uzavřená :D (bavíme se třeba o 10-15 vteřinách,za kterých tam investoři peníze složili ).

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2991

Příspěvek#21 » pon 3. črc 2017, 16:41

Jak to probíhá, když dlužník nesplaci? Zonky.cz vyplatí věřiteli pojistku dlužnou castku a dal si to zonky.cz řeší sám s dlužníkem , nebo zonky.cz pomůže věřiteli sepsat žalobu a dal si to řeší věřitel s dlužníkem mimo zonky.cz?

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#22 » pon 3. črc 2017, 16:44

Jste OT

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů

cron