Parlamentní volby 2017

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1862

Příspěvek#661 » stř 11. říj 2017, 20:43

Golem: nějak nevím co tím myslíš? jako, že je v pořádku vést kampaň zaměřenou na pomlouvání ostatních místo vlastní prezentace?



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#662 » čtv 12. říj 2017, 02:44

Myslíš předvolební autobus pirátů? :-)
Myslím to tak, že je pro mě důležitější co chce daná strana dělat (a co doposud dělala) mnohem víc, než jestli to halí do líbivých slov.
Znáš to klasické: navrch huj a vespod fuj?



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#663 » čtv 12. říj 2017, 07:10

asi jako "svoboda, demokracie, lidská práva", zkráceně "B-52"



pavelg
Příspěvky: 3059

Příspěvek#664 » čtv 12. říj 2017, 07:18

Z diskuse o euru na
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/k ... lil-507727
----
I Pirát Bartoň byl takový nějaký obojaký:“ Euro určitě ale kdy? Chtěl bych mít společnou měnu s Německem, severskými státy, děsí mne ji mít s Řeckem a jižními státy. Eurozóna a euro to je přesně ono, pro co musí být diktát z Bruselu. Země si nemohou hospodařit a nesmí ohrožovat společnou měnu.“
---

ale padaly tam i jiné perly .. typu, že euroskeptici patří do izolace a blázince. To tedy tvrdí TOPkaři

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1862

Příspěvek#665 » čtv 12. říj 2017, 07:47

Golem: tak je snad trochu rozdíl, poukazovat na politické (korupční) kauzy, které řeší soudy nebo někomu nadávat do huličů, fetek, vítačů a podobně. ;-)

pavelg: Piráti jako pro-EU strana chce v budoucnu přijmout EURo, ale mají poměrně jasno, co by se mělo před vstupem stát, aby to pro nás nebylo nevýhodné. https://www.pirati.cz/tiskove-zpravy/st ... -euru.html
Já hele chápu, že pro voliče, co chce vystoupit z EU je jakákoli debata o EURu úplně pomatená. ale oni zase nechtějí přijmout EURo bezhlavě ze dne na den.



pavelg
Příspěvky: 3059

Příspěvek#666 » čtv 12. říj 2017, 08:50

Pomatená by nebyla, kdyby argumentovali proč ano. Ten důvod je jen politický a dostaneme to asi příkazem.
Za jakých podmínek by bylo přijetí Eura výhodné? Byly ty podmínky splněny v minulosti? Jaký byl dopad eura na různé státy, jak se řešily problémy - byla opatření racionální a vedla k vyřešení? Je současný stav eurozony v pořádku? Pokud ne, co vedení podniká - povede to ke zlepšení? Byli schopni pojmenovat příčiny a napravit je? Změnili strukturu systému tak, aby k se krize neopakovaly?

Nic z toho Piráti podle mě neanalyzovali. Oni se jen chtějí víc zabořit do Eurohnoje, akorát je zřejmé i takovému eurofederalistovi, jako je Zeman, že euro je příšerný průser, tak ho nechce a tvrdí, že ne hned. Tak Piráti taky nemůžou propagovat přijetí eura, protože ten průser už prosakuje i do místního mainstreamu .. tak to nebudeme chtít ze dne na den, tím nic nepoškodíme. Hrdě hledíme vstříc eurozítřku, prapor držíme, věrni zůstaneme a neuhneme ... Kalousko-Bursíkovský dorost, prostě ubohost.



pavelg
Příspěvky: 3059

Příspěvek#667 » čtv 12. říj 2017, 08:54

K tomu jejich pamfletu .. pravidla byla přece daná. Státy si za svoje dluhy ručí samy a ECB nenakupuje dluhopisy.
Obojí bylo porušeno přímo vedením EU a vynucováno vyděračskými metodami po státech.
Jaký smysl má za takové situace sepisovat nějaká zbožná přání, když i ten naprostý základ byl beztrestně a násilně nejen porušen, ale je vynucován přímo jeho opak!

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1862

Příspěvek#668 » čtv 12. říj 2017, 09:38

pavelg: hele to opravdu Piráti považuješ za tak velké zlo, že věnuješ tolik energie k tomu na ně furt nadávat? :-) nebo si myslíš, že když napíšeš, že to je ubohost, že to změní názor nějakého jejich voliče?

Uživatelský avatar
Patton
Příspěvky: 283

Příspěvek#669 » čtv 12. říj 2017, 10:02

Rozhodnutí v pravý čas, jestli v Čechách pomůže, třeba jo. :clap: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mo ... ati-507758

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#670 » čtv 12. říj 2017, 10:15

Obávám se , že tohle je jeho voličům fuk :( hlavně, že zatnul tipec těm zlodějskejm živnostníkům

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1862

Příspěvek#671 » čtv 12. říj 2017, 10:26

Babiš to zase odprezentuje jako kampaň vedenou proti němu. vždyť přece voliči ví co je zač, jak s oblibou říká. tak jestli mu jakákoli kauza v podstatě ještě nepomáhá.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#672 » čtv 12. říj 2017, 10:56

Tohle nejen že nezajímá jeho voliče, tohle zajímá možná tak pražskou kavárnu.



pavelg
Příspěvky: 3059

Příspěvek#673 » čtv 12. říj 2017, 11:27

Sedmej píše:pavelg: hele to opravdu Piráti považuješ za tak velké zlo, že věnuješ tolik energie k tomu na ně furt nadávat? :-) nebo si myslíš, že když napíšeš, že to je ubohost, že to změní názor nějakého jejich voliče?


Já je za opravdové zlo vůbec nepovažuju. Jen mě štve, když jsou presentováni jako nějací racionální politici, kteří to mají dobře rozmyšlené, a přitom jsou to zelení eurohujeři. Bylo by mi sympatičtější, kdyby to napsali jako Končita Stropnická - euro chceme a tečka.
Takhle to budí dojem, že se v problematice orientují a mají nějakou strategii, přičemž platí přesný opak.
O co raději bych se dohadoval s férovým zastáncem eura, od kterého bych se něco nového dozvěděl, než s Piráty, kteří se chovají jako Hloupá horákyně (ta chytrá tou vnější dvojakostí jen vtipně naplňovala zadání).

A já kromě hodnocení většinou i uvedu buď fakta, nebo aspoň přímo svůj názor, aby bylo možné ho třeba vyvrátit. Nečekám, že někdo začne pít pivo místo Kofoly, když ji miluje. Ale rozčiluje mě, když tu kofolu vydává za nízkoalkoholické pivo.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#674 » čtv 12. říj 2017, 12:07

Sedmej píše:Babiš to zase odprezentuje jako kampaň vedenou proti němu. vždyť přece voliči ví co je zač, jak s oblibou říká. tak jestli mu jakákoli kauza v podstatě ještě nepomáhá.


Je to akce mafie... :D Ale že by dělal akci sám proti sobě??? :shock:

https://www.novinky.cz/domaci/451704-je ... babis.html



pavelg
Příspěvky: 3059

Příspěvek#675 » čtv 12. říj 2017, 12:49

Že to je akce proti němu, je snad zřejmé, stejně jako to, že v případě starých matadorů jde o klasické "zloděj honí zloděje". To snad je jasné každému a kdo to bude popírat, jen bude posilovat v babišovcích pocity spiknutí všech gaunerů proti nim.

Možná trochu jako tady, kdy rýpeme do Pirátů, ačkoliv to nejsou největší zloduši voleb. Ale jelikož tady není žádný zjevný babišovec, tak se bavíme o tom, kdo má odvahu to svoje propagovat a hájit.

Pravověrní babišovci bývají trochu sekta, takže soustředěný tlak na ně je jen zakalí.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů