Parlamentní volby 2017

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#1 » sob 2. zář 2017, 18:09

Jak se k bezpečnosti staví strany, které usilují o vstup do poslanecké sněmovny: Právo na držení zbraně
Seznam
http://www.securitymagazin.cz/komentare ... 57232.html



ppindian
Příspěvky: 276

Příspěvek#2 » sob 2. zář 2017, 18:14

A kde jsou ostatní strany?

Uživatelský avatar
radimnet
Příspěvky: 167

Příspěvek#3 » sob 2. zář 2017, 18:16

Co udělali strany zmíněné v článku? Nic, jen nás dostali do nynějšího průseru a že jsme v těch sračkách až po uši musí být jasné asi každému.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#4 » sob 2. zář 2017, 19:02

radimnet: zase bych to nepřeháněl. v Česku je přece celkem bezpečno.

Uživatelský avatar
Branibor
Příspěvky: 128

Příspěvek#5 » sob 2. zář 2017, 19:31

Zachovat nynejsi stav chteji podle sveho programu i Pirati, Okamurovci a Svobodni a samozrejme i Realiste.



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#6 » ned 3. zář 2017, 05:58

Super, uz jsem chtel navrhnout zalozeni volebniho tematu, nebot to bude asi dulezite...
Jak se to ma se svobodnymi? Vcera jsem v TV postrehnul, ze jim preference rostou a ze by mohli mit sanci.
Ale chtelo by to probrat dukladne vsechny strany at z toho pro nas drzitele vzejde nejake doporuceni, sam to nemam cas moc sledovat. Protoze jinak mi nezbyde, nez jit na jistotu a hodit to tam Okamurovi, vicemene jako volba proti vsem nez pro nekoho...

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#7 » ned 3. zář 2017, 07:33

Já to vidím na okamura nebo referendum CZ.

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#8 » ned 3. zář 2017, 08:31

Svobodným to hážu od jejich vzniku při každé příležitosti a přednost před SPD jim dám i tentokrát. Nejen že Mach varoval před společnou imigrační politikou v době kdy Okamura ještě měnil kabáty, ale hlavně mají Svobodní konzistentní názory i na jiná témata než jen uprchlíky. A co je pro mě měřítko, svoje postoje od vzniku nemění.
Jinak pro nás, před směrnicí Mach varoval už v r. 2015 a Svobodní rozhodně kopou za nás.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#9 » ned 3. zář 2017, 10:16

Ačkoliv vždy tvrdím, že není chytré se na to ohlížet a vždy se dle toho chovám komu to tam hodím: Teď, když mám ten luxus, že pro mě je volitelná více než 1 strana, hodím to okamurovi, protože má větší šanci se dostat do sněmovny než machovi svobodní. Ty jsem volil dříve, ale poslední roky nejsou slyšet a nereagují na současnou situaci. (od doby co je Mach v bruseli. Také jeho práci jsem neslyšel)

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#10 » ned 3. zář 2017, 10:52

pro mě jsou celkem zajímavý i Piráti. ne ve všem, ale to žádná strana. ohledně pohledu na legální držení zbraní mě na dotaz odpověděli, že současnou legislativu považují za dostatečnou a nevidí důvod nic měnit. ohledně dotazu na novelu, reagovali tak, že v tom dávají za pravdu Chovancovi, ačkoli jinak ho velmi kritizují.



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#11 » ned 3. zář 2017, 11:51

Na Piraty opatrne, jsou to v mnohem spis takovi cerni zeleni. Prihodil bych ale do seznamu volitelnych jeste Realisty. Robejskovy nazory se daji dohledat mnoho let zpet a ta strana je celkem rozumna.

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#12 » ned 3. zář 2017, 12:10

audis: tak zrovna náš tisk se nepohrne do zveřejňování Machových projevů v EP, musíš na jejich web, tam o činnosti pravidelně informují.
Piráti jsou dle mě spíš takoví rudočerní. Realisty mám na seznamu přijatelných taktéž.

Uživatelský avatar
Quirinus
Příspěvky: 346

Příspěvek#13 » ned 3. zář 2017, 12:21

audis: Tak to tě asi potěší, že Mach před pár dny v EP skončil a bude se soustředit na parlamentní volby v ČR. Svobodní toho dělají v rámci možností dost, ale z iDnesu, Primy, Novy, nebo ČT se o tom obvykle nedozvíš.

Já to opět hodím Svobodným, protože mi jde nejen o zbraně, ale jako jediní mají i opravdu rozumný ekonomický program.



maciz
Příspěvky: 71

Příspěvek#14 » ned 3. zář 2017, 13:59

Sedmej: O pirátech vážně uvažuju od té doby co jsem si přečetl pár rozhovorů s Bartošem. Má to v hlavě srovnané asi jako málokterý český politik (oproti jiným politikům je to jako kdyby byl z jiného světa). Ještě si zjistím kdo za ně kandiduje v našem kraji a asi jim to hodím. Mají šanci se dostat do sněmovny takže by to nemusel být vyhozený hlas.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#15 » ned 3. zář 2017, 14:11


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů