Parlamentní volby 2017

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#691 » ned 15. říj 2017, 00:31




Slezman
Příspěvky: 352

Příspěvek#692 » ned 15. říj 2017, 08:48

Povedené odražení útoku v podání Macha.
:thumbup:

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#693 » ned 15. říj 2017, 18:18

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/volby- ... an/1538619
vím, že průzkumy tu moc nemáte rádi, tady je zajímavé i srovnání výsledků několika agentur.



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#694 » ned 15. říj 2017, 19:13

pirati.jpg

Jestli je to pravda, tak opravdu nevolitelni s temahle nazorama...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#695 » ned 15. říj 2017, 19:37

Já se hlavně jako ateista modlím k Bohu, aby se tam nedostali černoprdelníci 1 i 2 (Lihovci a emeritní lihovec Kalousek).
U Bartoše mě spíš dojímaj ty jeho Antifa fotky.



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#696 » ned 15. říj 2017, 20:20

Ne že bych s tím chtěl prudit, ale postnu ještě jednou tu anketu - kdo zatím nehlasoval, může tak učinit.
https://www.survio.com/survey/d/Y6L2B1Q9B4C4S4A4F

A pro sklerotiky - kdo už hlasoval, podruhé už prosím neklikat!

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#697 » ned 15. říj 2017, 20:41

Golem a právě z tohoto důvodu ho volit nebudu. Nevěřím, že největší požírač dotací, by si sám utáhl kohoutek.



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#698 » ned 15. říj 2017, 20:58

pavelg píše:Ne že bych s tím chtěl prudit, ale postnu ještě jednou tu anketu - kdo zatím nehlasoval, může tak učinit.
https://www.survio.com/survey/d/Y6L2B1Q9B4C4S4A4F

A pro sklerotiky - kdo už hlasoval, podruhé už prosím neklikat!

Z nějakého důvodu mi to nepovolí odeslat formulář. Při kroku 6/6 jsem přesunul všechny strany na pravou stranu a stále mi to háže chybu, že jsem neuvedl vše... asi tolik k průzkumu.



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#699 » ned 15. říj 2017, 21:08

To už pár lidí hlásilo, ale většinou buď nepoužili všechny strany vlevo, nebo naopak použili položku (jiná nebo ostatní nebo co tam je). Tu poslední položku prostě nepoužívat.

Odhlasovalo asi 80 lidí.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#700 » ned 15. říj 2017, 21:20

JardaB: Tam byla debata o tom, na jakou část školství se máme soustřediv vzhledem k budoucnosti. jestli spíš vychovávat děti co budou uměl logicky myslet a cílit to na vyšší vzdělání nebo umět obsluhovat jeden stroj pro jednu firmu. v téhle souvislosti tam Bartoš pronesl tuhle větu, jako takové odseknutí nějakému podnikateli co by si přál, aby mu školství vychovalo zaměstnance k tiskařskému stroji nebo k čemu. ke stroji, který za 10 let třeba bude nahrazen něčím co nebude potřebovat obsluhu. přijde mě, že se zase vzala nějaká věta bez váhy a dělá se z toho nějké velkolepé prohlášení.

mobil-man: mě to šlo, až když jsem právě do toho posledního pole dal to jiné.



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#701 » ned 15. říj 2017, 21:25

Můžeš poslat odkaz? Abych to slyšel v kontextu. Takhle řečeno to budí opravdu údiv a tvoje vysvětlení tomu moc nepomohlo - vždyť truhlář, zámečník a řemeslník obecně jsou typicky profese zahrnující spoustu dovedností a zkušeností. I ten největší hňup ví, že nikdo z nich není osoba obsluhující jednooperační stroj v pásové výrobě - právě naopak.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#702 » ned 15. říj 2017, 22:12

pavelg: myslím, že to bylo v té debatě na iDnesu nebo na Českém rozhlasu, už se mě to plete. letos mě přijde, že těch debat je už nějak moc. :-)
mě hele v poslední době baví,jak se hrotí každý výrok Pirátů, pitvá se minulost Bartoše, spojuje se to s feťákama, antifou, všude jsou podobně velkolepé obrázky, viz. to výš. jsem zvědavej, jestli příští týden budou i ty letáky proti Pirátům.
přitom, že s touhle vervou nerozebíráte výroky a minulost předsedů svých stran, speciálně třeba voliči SPD. že tam neřešíte reálnost toho co prosazují. lidi, které mají kolem sebe. peníze, která za nima jsou. to co reálně v politice už udělali a podobně. vem si, volič Pirátů všechno co se tu píše ví. zjsití si co ho zajímá jinde než u lidí co Piráti nenávidí. přijde mě to lehce zbytečné, minimálně tady.



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#703 » ned 15. říj 2017, 22:24

Nejseš ty zkříženej s flašinetem, že pokládáš pořád stejnou otázku, na kterou jsi dávno dostal odpověď? :lol:
Golem píše:
Sedmej píše:pavelg: hele to opravdu Piráti považuješ za tak velké zlo, že věnuješ tolik energie k tomu na ně furt nadávat? :-) nebo si myslíš, že když napíšeš, že to je ubohost, že to změní názor nějakého jejich voliče?

Tuhle otázku už jsi tu pokládal:
Golem píše:
Sedmej píše:zedik: mě by ti zajímalo, jestli tu všichni co máte furt potřebu na Piráti útočit, jste obdobně kritický i ke stranám které volíte. jestli tam řešíte minulost kandidátů, jestli tam přesně víte, jak si představují, že reálně prosadí svůj program. kdyby jo, tak snad nemáte vůnec koho volit.

Myslím, že nebýt Tebe a jhory, tak by tu Piráty nikdo zas tak moc neřešil. Většina z nás je volit nebude, ale nepotřebujeme si o tom pořád povídat. To Vy jim prokazujete medvědí službu. To neustálé svíjení se, překrucování, přesvědčování že bílé kolečko je ve skutečnosti černý čtvereček, akorát ta banda blbců tady to špatně chápe a nevidí to ve správných souvislostech... Kluci, jako politickovýchovní pracovníci ve zvláštní škole byste možná uspěli (i to "útočit na Piráti" by tam stylově zapadlo :-D), ale tady to imho vlastně ani není diskuze. Věřím, že nejsem jediný, kdo už Vám oponuje jenom kvůli tomu, aby tu Vaše příspěvky nezůstaly bez komentáře a neděsily neznalé návštěvníky.
Btw: myslíš, že Tvoje příspěvky jsou příliš chytré a je potřeba je zlidovět malými písmeny na začátcích vět?

Včetně té trapné věčné neschopnosti slovo "Piráti" správně skloňovat... :roll:



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#704 » ned 15. říj 2017, 23:01

Možná to bude tím, že na rozdíl od Drahoše a Pirátů, Okamuru tady vidí realisticky tak nějak všichni, asi i včetně jeho příznivců. Kdyby se zde objevil nějaký naivní Okamurovec, např. tvrdící, že Okamura je zastáncem merkelovské imigrace, asi bychom mu to taky vyvraceli s použitím toho, co řekl a udělal.
Ale zatím tato schizofrenie postihla jen příznivce Drahoše a Pirátů.
Ještě aby bylo jasno - nikdo by asi neztrácel čas prostým přesvědčováním člověka hodlajícího volit danou stranu pro to, co ta strana skutečně představuje. To nutkání je vyvoláno právě tou schizofrenií. Volím KSČM, protože komunisté jsou velkými přiznivci svobodného liberálního trhu, demokracie a soukromého vlastnictví.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#705 » pon 16. říj 2017, 07:24

Právě. Už jsem to psal. Budu volit SPD a Zemana ne proto, že je považuju za nějaký vejlupky ctností a naději do budoucna. Jenom chci nasrat co nejvíc lidí, zejména pak majitele zeměkoule a Jediné Pravdy.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů