Kajínkova zpověď



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#16 » pon 20. lis 2017, 11:45

Ci je vinny alebo nevinny? V podstate to je jedno. Ak by totiz dostal 25 rokov, co je v sucastnosti bezne ukladany trest v pripade vrahov-mafianov, tak uz by mohol byt podmienecne prepusteny. Ak by v jeho pripade neboli pochybnosti, urcite by ho prezident neriesil a nedaval milost. Zhrnute, odsedel si roky, je v sedemrocnej podmienke a pod takym drobnohladom ze jeho spolocenska nebezpecnost je v podstate nulova. A ze ponuka ludom nejaky pribeh? Sak im predava len to, co si chcu kupit. A ak mu to vynasa lepsie ako praca vo fabrike, tak preco nie. Hovori k veci a niektore myslienky co podava su na zamyslenie.

Uživatelský avatar
Boudy
Příspěvky: 175

Příspěvek#17 » pon 20. lis 2017, 18:27

Já nechápu, že tady franta599 řeší údajnou nevinu a odkazuje to na fakta, která má z doslechu, resp. z filmu. Pochybuji, že nahlížel do spisu. Nevinní jsou přece téměř všichni muklové... Já věřím soudnímu systému. Policie není soudce, policie/státní zástupce se snaží dokázat vinu, advokát nevinu. Rozhoduje soudce.

Mrzí mě, že se někteří snaží omlouvat násilníka, vraha a zloděje a ještě z nej dělají celebritu. Stál nás spoustu peněz a ve finále (díky blbům) si bude žít spokojeněji než 90% populace...



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#18 » pon 20. lis 2017, 18:37

To se opravdu na fóru o zbraních může stát, že držitel ZP věří v soudní systém? To nestudoval alespoň zběžně vydaná rozhodnutí v případech sebeobrany se zbraní?!
A mimochodem, proč by měla nějaká střelnice řešit, jestli má někdo škraloup nebo cokoliv, když si přijde pod dozorem zastřílet? To jako budeme nosit na střelnici výpisy z trestního rejstříku, když si přivedeme s sebou civila? WTF?!



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#19 » pon 20. lis 2017, 18:45

Boudy
Ono to nieje po prvy krat kedy je trestanec celebrita, keby nebol Henri Charriere, tak by svet nespoznal skvelu knihu Motyl. A ono momentalne je pre stat Kajinek urcite lacnejsi ako keby sedel.



Heki
Příspěvky: 64

Příspěvek#20 » pon 20. lis 2017, 20:00

Věřit v soudní systém nelze s čistým svědomím ani dnes, natož co se týče divokých devadesátek...

Tím netvrdím, že Kájínek není lump. Nezpochybnitelně se celý život živil jako sprostý zloděj a několikrát za to seděl, což svědčí o tom, že se nepoučil. Vrah podle mě ale není. V celém tom případu je tolik lichých míst, že je s podivem, jak mohl vůbec padnout rozsudek.

No ale když to vezmu kolem a kolem, tak Ti zavraždění byli taky pěkní hajzlíci.

Uživatelský avatar
Boudy
Příspěvky: 175

Příspěvek#21 » pon 20. lis 2017, 20:16

Věta: "vrah podle mě ale není" mluví za vše...
Podle mě jsou jeho fandové zblblý filmem a povětšinou příznivci Milouše. Amnestii mu dal kvůli popularitě (marketing). Nic jinýho za tím není potřeba hledat...

Jj, a končím s touhle diskusí...

P.S. u žádný střelby v sebeobraně jsem nebyl, takže nemůžu říci zda to byla sebeobrana. Čtení rozsudku není nic než rozsudek, tedy ne to, co se stalo, ale k čemu s největší pravděpodobností došlo...



Heki
Příspěvky: 64

Příspěvek#22 » pon 20. lis 2017, 20:34

Boudy nic ve zlém, ale to, že se to tady snažíš zpolitizovat a krom toho nám podsouváš, že každý, kdo má jiný názor než Ty, je automaticky fanoušek Kájínka, taky mluví za vše...

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#23 » pon 20. lis 2017, 20:39

Ten je znamy prudic

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1572

Příspěvek#24 » úte 21. lis 2017, 07:27

Doporučuji se uklidnit! Pokud dojde na osobní útoky, budou padat "odměny".



franta599
Příspěvky: 643

Příspěvek#25 » úte 21. lis 2017, 08:15

Zrovna jeho "film" jsem vůbec neviděl vše co vím je právě že spisu který byl uveřejněný a stejně tak ty "důkazy" který proti němu mají jsou veřejné dostupný tak nevím co tu povídáte za nesmysly. Nemůžu říct že není vrah protoze to stejně jako VY nevím slovy já si myslím že vrah není pouze vyjadřují svůj názor na věc po tom co jsem zapojil selský rozum a po tom co vím že na něj mají ... Řekni mi alespoň jeden důkaz který dokazuje jeho vinnu není Žádný mají pouze výpověď feťáka a to že Kajínek je zloděj a recidivista klidně ať ho odsoudí když mu to normálně dokážou ale víš proč je teď zloděj a recidivista celebritou ,??? Protože policie a soud celý případ tak brutálně zpackala že to je už opravdu neuvěřitelné chytili prvního délky ty jsi to byl a sbohem nic nás nezajímá tady máš doživotí a cau

Boudy a mě zase mrzí že je někdo schopný odsoudit člověka na doživotí bez důkazů doufám že se to vám nikdy nestane protože to je opravdu hrozná pozice

tohle jsou udaje v kostce z jeho stránek samozrejme jsou to veci ktery mluvi v jeho prospech ale jsou NEPOPŘETELNÉ a dohledatelne i z jinych oveřenych zdroju jsem linej to vypisovat z relevantnějších zdroju musel bych litat po netu atp jednotlivě si je mužeš dohledat sám... třeba se alespon po tom co si tohle přečteš zamysliš nad tim že tam opravdu neco smrdí alespon malinko zapřemyšlej (PS při čtení mej napameti že i prez tyhle fakta dostal DOŽIVOTÍ)

- nedůvěru vzbuzuje neúplný spis, chybějí důležité materiály, některé stránky jsou přečíslované. Chybí diktafon zavražděného z místa vraždy, na který si svá jednání zaznamenával ( moje pozámka bežne se stane že se straci dukazy a ruzne stranky ktere se nehodi viš co)

- dva ministři spravedlnosti, Pavel Rychetský a Pavel Němec, po prozkoumání spisu podali k Nejvyššímu soudu ČR stížnost ve prospěch Jiřího Kajínka pro porušení zákona. Pavel Rychetský hovořil i o možné účasti plzeňských policistů na vraždách („Pokud tu vraždu nespáchal pan Kajínek, tak ji spáchal asi někdo z policie.“)

- svou pochybnost o spravedlivém odsouzení Jiřího Kajínka vyjádřil i ministr spravedlnosti Jaroslav Bureš

- Jiří Kajínek byl odsouzen bez přímých důkazů – nebyly zajištěny otisky prstů, pachová stopa, provedena zkouška DNA, nebyla provedena rekognice in natura ani rekonstrukce činu, nikdy nebyla nalezena zbraň, která vraždila

- podle odborníků v oblasti balistiky nemohl vraždit pouze jeden muž, nikdy nebylo vysvětleno, jak se dostaly nábojnice do auta neporušeným okýnkem

- Jiří Kajínek byl odsouzen na základě výpovědí tří svědků: Jaroslava Ďurčiho, Alexandra Hegedüse a Vojtěcha Pokoše. První dva svou výpověď odvolali s tím, že ji učinili pod nátlakem policie. Bratr zavražděného Vojtěch Pokoš svou původní výpověď, kterou poslal Kajínka na doživotí, u soudu nepotvrdil, odmítl vypovídat, takže v současnosti nestojí proti Kajínkovi žádný svědek

- Kajínek byl odsouzen za nájemnou vraždu, chybí však nájemce. A. Vlasák, údajný objednatel vraždy, za tento čin nikdy nebyl odsouzen

- v procesu o obnově vypovídali noví svědci z okruhu spoluvězňů V. Pokoše, ale i bývalí plzeňští policisté a bývalá pracovnice Kanceláře prezidenta republiky pro styk s veřejností. Všichni přinesli nové důkazy o tom, že vraždy proběhly jinak, než jsou popsány ve spisu, hovoří o možných pachatelích z řad policistů. Všichni byli označeni za nevěrohodné (mojepoznámka fetak a dealer drog verohodny byl)
- nový znalecký posudek z oblasti psychiatrie a psychologie je naprosto odlišný od původního. Jeho závěry hovoří ve prospěch Kajínka. Mimo jiné uvádějí, že není pro společnost nebezpečný a je schopný převýchovy

- Vrchní soud v Praze sice zamítl stížnost advokátů Jiřího Kajínka pro podjatost plzeňského krajského soudu, ale jak jinak chápat slova, která pronesl soudce Bouček: „Je to přeci jedna verbež – Hegedüs, Kajínek, Ďurči. To je všechno jedna verbež.“ Můžeme zde hovořit o nestranném přístupu soudce?



Gatling71
Příspěvky: 29

Příspěvek#26 » úte 21. lis 2017, 12:52

Úžasné! Obdivuhodné! Musí být ohromně vzrušující, tušit kolem sebe ten stín spiknutí. Všichni ti ilumunáti, zednáři, uzenáři, kolotočáři... nebo nedej bože spletité kličky policie. A co teprv soudnictví, to je teprv pakáž, narval bych je do Michelinky tahat pneumatiky!
Všecko to na něj hodili. Ano krad, krad, co by nekrad, ale vrah, to on není, vždyť to sám říká a on to přeci musí vědět nejlíp, no né?
Jistě, byl odsouzen, to jo, ale kým? Soudcem! Ano, naším prohnilým a přitom zkostnatělým soudním systémem, hanba!
A nejen "K", ten správnej chlap s velkým srdcem kam se vejde tolik lásky, se veze na té vlně policejní a přitom promyšlené, až zvrácené, taktiky zavírat do špinavých cel správné chlapy. Co takový Kramný? Hodili na něj že zavraždil svou manželku a dcerku. Přitom se ale nikde nedočtete že to udělali ufouni, a proč? Protože se to tutlá, nechtěj nám to říct! Myslej si že sme blbý nebo co? A nebo Fredy Kruger... taky začíná na K, je to snad náhoda? To sotva, spiknutí je to! A nebo DrRath, to je taky pěknej K...ulihrach. Ušili to na něj, no vždyť ty peníze vůbec nebyli jeho, žádný neměl a stejně mu je pak všecky vzali, parchanti! A že se ta jeho kauza táhne už pěkně dlouho, to je totiž tím že jakmile si naši soudci na někoho zasednou tak s ním udělaj krátkej proces!
A že byl "K" omilostněn? Však je dobře, v padesátejch se bezdůvodně zavíralo tak se dneska zas pouští, jsme snad lepší než lůza z padesátejch? To teda nejsme, to ať nám nikdo nepodsouvá!

Film o "K" jsem neviděl a ani neuvidím. Musel bych se pozvracet z toho že tím podporuju vraha a další ksindl který se na tom přiživuje.

Ale jinak je to tu kolikrát vážně výživné čtení, to jo. ;)

Všechno je to totiž jinak! Jak? To se dozvíte v příštím díle o všudypřítomném tajemnu a konspiraci...



franta599
Příspěvky: 643

Příspěvek#27 » úte 21. lis 2017, 13:17

Kromě vašich iluminatu stínu a spiknutí je zajimavé že z zadny argument ... :D težko se hledá co ?? když človek chce podpořit svoji myšlenku mel by k tomu dodat nejaká fakta ... je zajimavé že každy kdo tu piše že je to určite vrah nerekl ani jednu vec na podporu sveho argumentu čim to asi bude :ugeek: :ugeek: proste jedna bába povidala a tak to tvrdím taky

Gatling71 takže ano hezky dlouhy text ale viceméne o ničem příšte hold nejaky argument at to nevypada tak "jednoduše" a senzacechtivě netušim proč ke Kajínkovy připojujes uplne jiné nesouvisející kauzy i když možná tuším ... tam aleepon nejaky argument máš co :lol: :lol: :lol:

nikdy neschvalim odsouzeni na doživoti za vraždu když nemaji dukazy, svedka, vražednou zbran proste NIC VUBEC NIC NEMAJÍ ... To rovnou mohly losovat vraha z osudi kde by byli obyvatele plzně ....



mrkev
Příspěvky: 69

Příspěvek#28 » úte 21. lis 2017, 13:28

To Gatling71: Příteli, upřímně Vám závidím Váš optimismus a přesvědčení, že naše soudnictví a policie má ve svých řadách jen skutečnou morální i profesní elitu. A závidím Vám také umění vytvořit si skálopevný názor na základě kusých a pečlivě vybraných informací jedné (samozřejmě té jedině správné) strany.
Tak ať Vám to vydrží.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2233

Příspěvek#29 » úte 21. lis 2017, 14:30

Nedával jsem sem to vlákno proto, aby se tu řešili ilumináti a podobné pitomosti.

Odkazoval jsem na jednu určitou část toho videa, kde Kajínek vypráví o zbraních a kde i střílí.

Takže zužte záběr na tohle a neřešte kraviny, které nedokážeme vyřešit, mimo jiné i proto, že nemáme dostatek ověřených informací.



blacknocturno
Příspěvky: 557

Příspěvek#30 » úte 21. lis 2017, 18:13

V minulém díle říkal že měl u stromu pod zdí mírovské věznice připraveny dvě pistole které si tam při útěku "vyzvedl".CZ100 a starší pistoli 7,65.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 8 hostů