Zapojení občanů do ochrany a obrany obyvatelstva - dotazník k bakalářské práci

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#31 » stř 7. bře 2018, 18:03

Lynx píše:A teď by mě zajímalo, jak si ti paranoidní, kteří požadovali víc informací, ověřili, že to, co žadatelka nabídla jako legendu, je pravda. Odpovím si sám - nijak, ale už jsou spokojení.

Všichni tu debatujeme o absurdností kdejakého návrhu zákona/směrnice, ale pak se tu chováme ve stejném duchu. Stejně absurdně žádáme něco, co nepřinese absolutně žádný výsledek (zde jestli žadateli důvěřovat).


No vidíš jak jsi vedle. Snadno jsem ověřil, že Dana T je Dana Takeda Musilová, ta práce existuje, vede ji L. Juříček. A další údaje. Tj. sem vyplnil dotazník a přeju úspěšnou obhajobu.

Uživatelský avatar
Majkl
Příspěvky: 361

Příspěvek#32 » stř 7. bře 2018, 18:17

dobře ty :thumbup:
Jdu taky vyplňovat ....

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#33 » stř 7. bře 2018, 18:23

Všimli jste si, že většina respondentů jsou majitelé ZP držitelé sk. E :)

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#34 » stř 7. bře 2018, 18:47

Blacky píše:
Lynx píše:A teď by mě zajímalo, jak si ti paranoidní, kteří požadovali víc informací, ověřili, že to, co žadatelka nabídla jako legendu, je pravda. Odpovím si sám - nijak, ale už jsou spokojení.

Všichni tu debatujeme o absurdností kdejakého návrhu zákona/směrnice, ale pak se tu chováme ve stejném duchu. Stejně absurdně žádáme něco, co nepřinese absolutně žádný výsledek (zde jestli žadateli důvěřovat).


No vidíš jak jsi vedle. Snadno jsem ověřil, že Dana T je Dana Takeda Musilová, ta práce existuje, vede ji L. Juříček. A další údaje. Tj. sem vyplnil dotazník a přeju úspěšnou obhajobu.

Vedle? Kde vedle? Jak jsi ověřil, že žadatel je zároveň ta studentka? Viděl jsi nějaký doklad totožnosti? Ne. Stále nevíš nic, pouze věříš tomu, že to, co žadatel napsal, je pravda. A o to mi jde.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#35 » stř 7. bře 2018, 18:59

Ty seš ale bambula. Ad absurdum ani doklad totožnosti nemusí být pravej. Mohla by to být ruská špionka, která ukradla té studentce totožnost.

Uživatelský avatar
tuton
Příspěvky: 387

Příspěvek#36 » stř 7. bře 2018, 19:28

... a dotahla svuj podvod tak daleko, ze si i zalozila email se svym jmenem ;-)

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#37 » stř 7. bře 2018, 19:31

Blacky píše:Ty seš ale bambula. Ad absurdum ani doklad totožnosti nemusí být pravej. Mohla by to být ruská špionka, která ukradla té studentce totožnost.

Takže to shrnu: víš jen to, že Dana Takeda Musilová, studentka VŠKE, píše bakalářku. Domyslel sis, že nick DanaT si nemůže zaregistrovat nikdo jiný, než právě ona, proto je možné tomuto nicku důvěřovat.

Mám pro tebe novinku: každý, kdo chce vypadat důvěryhodně, si může najít libovolného studenta píšícího bakalářku a zaregistrovat si libovolný nick. Bez průkazu totožnosti (nebo alespoň registrace na školní mail) ale nic nedokazuje, že ta historka je pravdivá. Pokud jí přesto důvěřuješ, není důvod nedůvěřovat už od začátku. Změnit názor na důvěryhodnost informace na základě jiné neověřené informace je zajímavý myšlenkový zvrat. Ale vlastně, já tomu nerozumím, jsem jen bambula.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#38 » stř 7. bře 2018, 19:38

DanaT: a prozradíš ještě mě, proč máš ty otázky z dotazníku stejné, jako je měla Marta Kyršová v roce 2014. Shodou okolnosti také studentka stejného oboru na té samé škole, která dělala Bakalářku? To tam máte otázky všichni stejné a jen řešíte každý rok výsledky? Porovnáváte alespoň, jak se to v čase měnilo?

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#39 » stř 7. bře 2018, 19:41

tuton píše:... a dotahla svuj podvod tak daleko, ze si i zalozila email se svym jmenem ;-)


fsude to píšou, fšichni to rikaj , i f ty český televizi. Jsme pod sférou ruského vlivu. Dokonce se infiltrovali i do zbranekvalitne.cz.

Uživatelský avatar
tuton
Příspěvky: 387

Příspěvek#40 » stř 7. bře 2018, 19:48

Nevim, co vi blacky, ale ja to doplnim:

Ten dotaznik je registrovan na emailovou adresu zahrnujici jmeno zadavatelky, o kterezto adrese mam duvod se domnivat, ze existuje jiz mozna od roku 2008 a s pravdepodobnosti blizici se jistote pak od roku 2012.

Povazuji za nepravdepodobne, ze nekdo v roce 2012 vedel, ze studentka daneho jmena bude v roce 2018 psat bakalarskou praci na tema spojene se zbranemi, pockal si 6 let a pod falesnou identitou nam tady predhodil dotaznik k vyplneni.



DanaT
Příspěvky: 4

Příspěvek#41 » stř 7. bře 2018, 19:49

Ještě jednou moc děkuji všem kdo dotazník odklikali. Kdo si za pár měsíců vzpomenete, že jste se zúčastnil této diskuze a bude vás zajímat výsledná práce - ve které budou v příloze výsledky dotazníku, škola uveřejňuje práce studentů na svých stránkách ve složce Kvalifikační práce: https://stag-vske.zcu.cz/portal/studium/prohlizeni.html Je to dostupné všem. Stačí zadat jméno studenta nebo název práce. Obhajoby jsou v červnu, netuším s jakým zpožděním to bude vyvěšené na netu. Pod stejným názvem tam už jednu práci najdete, některá témata se vypisují opakovaně. To zrovna odpovídá na otázku, proč mám téměř stejné otázky jako Kyršová. Téma je stejné, potřebuji na ni sezbírat stejná data, u něčeho se ani nedá zeptat jinak. Bakalářka bude samozřejmě jiná, stejná by neprošla. Takže koho zajímají studentské práce na dané téma, může si počíst už teď. Naposledy díky všem, i těm co nevyplnili, musím říct, že některé komentáře mě pobavili. Asi zase na nějaké fórum někdy zajdu. :) Hezký den!



wally
Příspěvky: 65

Příspěvek#42 » stř 7. bře 2018, 19:55

@Lynx
Svět není černobílý. Většině lidí stačí jen určitá míra jistoty. Když mi volá žena, taky se spokojím s tím, že volá ze známého čísla a poznám její hlas. Nechci po ní před každým rozhovorem vyjmenovat tři skutečnosti, které může znát jen ona a já. A doma si nekontrolujeme navzájem otisky prstů. Na druhou stranu, nebudu věřit cizímu hlasu, co se za ni bude vydávat.
Zde jednoduše někteří pouze chtěli znát pozadí toho dotazníku a stačila jim bazálně ověřitelná odpověď. Jistě to není stoprocentně dokázané, ale je to míra jistoty, která jim stačí. Tebou uváděný fakultní účet také nic neřeší. Co když by někdo hackl servery fakulty, dal na web fiktivní témata pro zombie uživatelské účty...
Jenže mnozí z nás (včetně mě) prostě považuji uvedené informace za dostatečně věrohodné vzhledem ke cost/benefit ratio případných paranoidních scénářů.

Jinými slovy, to co píšeš má blíže k trollingu než k rozumně vedené diskuzi.

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#43 » stř 7. bře 2018, 20:08

wally: píšeš, že uvedením jména se zvýší míra jistoty. Takže abych tomu rozuměl i já, kdybych ukradl něčí identitu a pak uvedl to ukradené jméno, tak bych podle tebe byl najednou důvěryhodný? Ech, na tohle fakt nemám. A to srovnání s telefonem je úplně mimo.

Mimochodem, aby nedošlo k mýlce, já nejsem ten, kdo je paranoidní. Mně stačí, že někdo požádal o vyplnění. A k rozhodnutí, jestli vyplnit nebo ne, mi stačí znát otázky.



wally
Příspěvky: 65

Příspěvek#44 » stř 7. bře 2018, 20:10

Vyplněno, byť musím přiznat, že jsem v dotazníku mnoho možností postrádal.

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#45 » stř 7. bře 2018, 20:10

No jistě, madam. Každý, koho zajímá, o jakou práci se jedná, je paranoik. To je motivující. Hodně štěstí s tímto přístupem.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů