Registrace na forum

Připomínky k hlavní části serveru
Uživatelský avatar
dejment
Příspěvky: 111

Příspěvek#1 » pát 24. úno 2012, 17:02

Zdravím. Kamarádka se tady chce zaregistrovat a nejde nám to, zkončili jsme na otázce " napište číslo devět".
Nechápeme to ani jeden, už jsme vyzkoušeli skoro vše a nic. Může někdo poradit??

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » pát 24. úno 2012, 17:32

Napište číslici "devět": *
Tento údaj slouží pro odlišení reálných uživatelů od automatizovaných "spambotů"


Hmmm, no já nevím, zkoušeli jsme napsat číslici devět? :mrgreen:
Tj.
9
:?:

A je to tam přesně z toho důvodu, který je tam napsaný - Tento údaj slouží pro odlišení reálných uživatelů od automatizovaných "spambotů". Předtím se zde neustále projevovali spamující roboti. Dnes už se žádní noví neobjevují, jen se občas probudí někteří dříve zaregistrovaní, které jsme ještě nechytli a nesmazali.

Pokud jsou s tím nějaké systémové problémy, dej vědět. Ale už se od doby změny úspěšně zaregistrovaly desítky lidí, takže by na straně serveru problém být neměl.

Uživatelský avatar
dejment
Příspěvky: 111

Příspěvek#3 » pát 24. úno 2012, 23:29

Jo, to jsme zkoušeli, nešlo to, tak jsem poprosil Artifexe, a on mi ji tam zaregistroval.
Takže už je to vpoho.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » sob 25. úno 2012, 05:21

Hm, fakt nevím, kde by tam mohl být nějaký nečekaný problém dle klienta (tj. že na jednom pc to nejde a na jiném ano), což samozřejmě neznamená, že to možné není.

Kdyby měl někdo další podobný problém (respektive někdo známý), dejte samozřejmě vědět.

A kamarádku vítáme na fóru ;)

Uživatelský avatar
dejment
Příspěvky: 111

Příspěvek#5 » ned 26. úno 2012, 01:55

Zatím studuje zákony a testy, protože si chce udělat zbroják, sice to není moje kamarádka, ale mého syna, ale to vůbec nevadí. :D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů