Návštěvní (děkovací) kniha

Připomínky k hlavní části serveru
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#31 » pát 27. lis 2009, 17:28

jomekabi: toho znam, to je ten hajzl, co mi schovava veci!



Zbynek
Příspěvky: 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#32 » úte 12. led 2010, 12:34

Zdravím zde přítomné střelce i admina a autora stránek:-) A děkuji za tyto stránky, průkaz jsem získal jenom díky materiálům z těchto stránek, což je pro mě jasný důkaz, že fungují jak mají:-). Z ničeho jiného jsem se neučil a prošel jsem.



Roman
Příspěvky: 3

Příspěvek#33 » sob 23. led 2010, 21:55

Zdravím!
Toto je kvalitní web. Přehledný aktuální se všemi informacemi, které jsou potřeba k získání ZP. Nepotřeboval jsem žádné tištěné informace nebo knihy. (otázky jsem nahrál do telefonu a měl jsem je všude pri sobě). Test jsem udělal bez chyby za 9 minut.
Jen tak dál Díky.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#34 » sob 23. led 2010, 22:44

Gratulace a vítej mezi námi ;)



Smrtihlav
Příspěvky: 4

Příspěvek#35 » ned 24. led 2010, 10:23

Děkuji - díky skriptu s testovými otázkami na tomto webu jsem ten ZP udělal a před několika dny mi ho dali. Jdu poslat kilo na podporu hostingu.



Smrtihlav
Příspěvky: 4

Příspěvek#36 » ned 24. led 2010, 10:26

Jinak - ten skript Trénink testových otázek je opravdu perfektně zpracován, neměnit !!! nic na něm nechybí. V kombinaci s občasnou Zkouškou nanečisto je to prostě pohodová příprava...

Uživatelský avatar
Mach3D
Příspěvky: 26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#37 » stř 3. úno 2010, 20:34

Tímto chci poděkovat i za mé dva bratry Markovi za jeho perfektní práci na webu...
Díky těmto stránkám jsme všichni tři úspěšně složili zkoušku z odborné způsobilosti a v testech na plný počet, tj. 79 bodů. Vřele doporučuji každému kdo dělá zbroják, učit se na http://www.zbranekvalitne.cz
Díky.

Pokud se to sem nehodí, tak se omlouvám, lepsí místo na pozitivní kritiku jsem nenašel...

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#38 » stř 3. úno 2010, 22:44

Gratulace a nezapomen na LEX ;) :D (jsem dneska jednoho pana osvitil :) )

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#39 » čtv 4. úno 2010, 01:38

Vítej mezi námi ;)



Childeater
Příspěvky: 13

Příspěvek#40 » čtv 18. úno 2010, 15:54

Tak jsem zde. Zdravím vespolek... :-)

Childeater



midlos
Příspěvky: 100

Příspěvek#41 » úte 23. úno 2010, 15:41

Tímto bych chtěl poděkovat tvůrci těchto stránek, jelikož díky jim jsem dnes úspěšně složil odbornou zkoušku pro skupiny A, B, E.
Připravoval jsem se jen a pouze na tomto webu.

Zkoušku jsem splnil na plný počet bodů ;) , což se nedá říct o všech zůčastněných, protože z devíti lidí jsme se dostali k střelbám jen dva.

Což opět potvrzuje, že poctivá příprava se nemá podceňovat.

Ještě jednou tedy děkuji Marku.
Naposledy upravil(a) midlos dne pon 27. pro 2010, 22:09, celkem upraveno 1 x.



memphisto
Příspěvky: 143
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#42 » úte 23. úno 2010, 17:44

Nic neobvyklého. Nás bylo na zkoušce cca 20 a ke střelbám jsme se dostali 4. Dokonce se podařilo některým v testu získat "úctyhodných" 9 bodů :lol:

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#43 » úte 23. úno 2010, 21:11

Spis to potvrzuje, ze i tak stupidni test filtruje docela dost blbcu :D

Uživatelský avatar
Leto II.
Příspěvky: 7

Příspěvek#44 » stř 24. úno 2010, 09:40

Tak jsem tady.

Děkuji za stránky, díky nim jsem složil na plný počet. Krásně se to učilo.

Zkouška naprosto v pohodě, dokonce jsme během čekání na praktické shlédli film "Tahle země není pro starý".

U doktorky taky v pohodě, napřed mi při zmínce o zbrojáku suše oznámila, že mě pošle k psychologovi, že je to ze zákona povinné (sic! a to ještě moje bývalá doktorka má na webu napsáno "potvrzení zdravotní způsobilosti pro vadání zbrojního PASU! - pryč od ní). Ale nakonec jsme si pokecali a posudek jsem dostal.

Na policii v Brně jsem zjistil, že jsem zapoměl občanku, tak jsem se vracel :-(. Přijetí žádosti + nákupka v pohodě (pouze "pistole samonabíjecí". Jen mě trošku zarazilo vajádření paní policajtové: "Máme na to ze zákona 30 až 60 dní, ozveme se." To sice nemají, ale uvidíme, kdy se ozvou.



Tomm
Příspěvky: 9

Příspěvek#45 » stř 24. úno 2010, 14:05

Ahoj všem, chtěl bych tímto poděkovat zejména MarKovi a případně i dalším tvůrcům těchto stránek za jejich užitečný a kvalitní výtvor, který pomohl určitě nejen mě k úspěšnému absolvování zkoušky OZ. Tak kvalitně napsaný tématický web jsem snad ještě neviděl, ještě jednou děkuji a přeji hodně zdaru a jisté oko.
Tom

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů