Chyba v otázkách

Připomínky k hlavní části serveru


kamenitxan
Příspěvky: 7

Příspěvek#31 » úte 16. čer 2015, 11:57

502 se zase objevila. Šlo by to zas nahodit? Dík :)



kulda
Příspěvky: 9

Příspěvek#32 » čtv 25. čer 2015, 06:53

Zdravím, stále mi to hází u vyhodnocení otázek chybu 502.



Marska
Příspěvky: 4

Příspěvek#33 » čtv 3. zář 2015, 07:47

Zdravím všechny, mám dotaz, asi blby, k otázce 164, ZP skupiny F existuje?

Uživatelský avatar
j.v.
Příspěvky: 160

Příspěvek#34 » čtv 3. zář 2015, 07:51

Existuje, ale je to trochu specialita - je určený k provádění pyrotechnického průzkumu



Marska
Příspěvky: 4

Příspěvek#35 » čtv 3. zář 2015, 08:06

Díky, já to prave tady v seznamu skupin nenašla. :)

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#36 » čtv 3. zář 2015, 11:32

Neboj, po novelizaci už nejspíš existovat nebude a zkoušky na něj se dělají naprosto jiným způsobem a za úplně jiných podmínek než ostatní na skupiny ZP.



Marska
Příspěvky: 4

Příspěvek#37 » čtv 3. zář 2015, 12:00

Já po něm netoužím :) , to jen že v té otázce 164 je o něm zmínka, přišlo mi to jako překlep. Chystá se nějaká novela zase?



evaeva
Příspěvky: 2

Příspěvek#38 » stř 10. úno 2016, 18:03

Ahoj, pravdepodobne jsem narazila na drobnou chybu v otazkach ke zkouskam na zbrojni prukaz. V prehledu spravnych odpovedi je u otazky c. 21 uvedena spravna odpoved pod pismenem c, ale primo u otazky je u nabizenych tri moznosti zvyraznena jako spravna odpoved pod pismenem b. Tak ted nevim, co je spravne. Nechce se mi hledat. Prosim o odpoved. Jeste se omlovam za pravopis bez carek a hacku. Tablet a moje lenost.

Eva M.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#39 » stř 10. úno 2016, 19:37

U jednadvacítky je to za c) -jde o zbraň kat. B. Jsi si jistá, že otázka zněla naprosto stejně? Některé se opakují jen je jejich znění a odpovědi upravené.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#40 » stř 10. úno 2016, 20:07

Myslíš tuhle otázku ?
Dlouhé samonabíjecí zbraně, jejichž zásobník nebo nábojová schránka a nábojová komora mohou dohromady pojmout více než tři náboje, jsou zbraně zařazené mezi



evaeva
Příspěvky: 2

Příspěvek#41 » stř 10. úno 2016, 21:44

Dik za odpovedi. Opravdu tam ta nesrovnalost je a musim si radeji spravne odpovedi overit, nez se to nabifluju
Bylo by tristni, kdybych se pracne ucila spatnou odpoved. Ale jinak jsou tyto stranky super a urcite mi hodne pomuzou. Tak mi drzte palce zkousku udelam.

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#42 » čtv 11. úno 2016, 07:30

evaeva píše:...Tak ted nevim, co je spravne.... Nechce se mi hledat....Tablet a moje lenost....Eva M.

Nezlob se na mě za to, co teď napíšu, ale jsi typický příklad uchazeče, co se drtí otázky ale absolutně nemá šajna, o čem se v nich vlastně píše. Pokud by jsis totiž přečetla Zákon o zbraních, tak naprosto přesně hned na jeho začátku najdeš, že zbraň, jejíž zásobník pojme dohromady více než...blabla...je zbraň kategorie B. Nemíním tě tu moralizovat, ale s přístupem - viz. citace výše - bych se na to radši rovnou vyprdnul ;)



Ondrrráš
Příspěvky: 2

Příspěvek#43 » pát 12. úno 2016, 22:03

ve vyhlášce 115/2014 § 8 - vyhodnocení praktické části zkoušky, jsem našel tento špek, tož doufám, že toho v té legislativě není víc, bo jsem si tu už přečetl celý zákon o zbraních :shock: ..:

c) nejméně 4 zásahy v terči z dlouhé kulové zbraně na vzdálenost 25 m z 5 možných výstřelů v čase nejdéle 5 minut a nejméně 3 zásahy terče z brokové zbraně na vzdálenost 25 m z 2 možných výstřelů v čase nejdéle 3 minuty, jde-li o žádost o provedení zkoušky k vydání zbrojního průkazu skupiny C,

a jak je to vůbec správně?



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#44 » pát 12. úno 2016, 22:14

Myslíš ty 3 broky ze dvou výstřelů? Myslíš, že se z brokové zbraně zkouší jednotnou střelou? Kolikpak broků má asi hromadná střela, hmm?



HonzaLBC
Příspěvky: 558

Příspěvek#45 » pát 12. úno 2016, 22:15

Ondrrráš: Na to už se tu ptalo spousta lidí, ale viděl jsi někdy terč po jediném výstřelu z brokovnice? Malá nápověda, jeden brokový náboj má v sobě třeba 200 malých broků ...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů