Rychlost webu

Připomínky k hlavní části serveru
Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#76 » sob 5. bře 2016, 17:02

Well done. Na mobilu je teď líp využitá šířka, menu funguje. Rychlost v tomto okamžiku nic moc, ale určitě lepší a použitelnost to neomezuje.

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#77 » ned 6. bře 2016, 14:27

Aktuálně: když kliknu na "označit všechna fóra jako přečtená", vyhodí to chybu Ajaxu.



Pete83
Příspěvky: 7

Příspěvek#78 » ned 6. bře 2016, 15:17

Momentalne se odezva webu da pocitat ne v milisekundach ale v dobach ledovych :(
Win10, Chrome

Uživatelský avatar
jirka87
Příspěvky: 262

Příspěvek#79 » ned 6. bře 2016, 16:42

Já jsem to prvně chtěl hodit jako dotaz jinam, ale ono to souvisí. Jsem za tuhle stránku rád, hodně jsem tady už načetl, ZP zatím nemám a snažím se učit se na testy k získání ZP. Nicméně byť jsem rád za možnost tady testové otázky online prohlížet, či spustit test, tak poslední týden je to nervy drásající :D (nestěžuju si, je to zadarmo, takže de facto na nějaké pyskování nemám nárok).

Prohlížeč m ám plně aktualizovaný, rychlost připojení podle mě nadprůměrnou, tak nevím.

Navíc test mi nyní nenabízí možnost vyplnit skupinu ZP a třeba v práci se mi stránka s testem zobrazuje úplně jinak a hodně na šířku. S ostatními stránkami nemám doma ani na jiných PC problém

Je chyba v něčem tady, nebo u mě ? Díky za odpověď (přikládám důkazy :-) )
Test.jpg
Test-explorer.jpg
Nacitani.jpg
Moje rychlost.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#80 » ned 6. bře 2016, 17:28

Celý víkend se to vleče ještě hůř než předtím.

Uživatelský avatar
AldaJ
Příspěvky: 65

Příspěvek#81 » ned 6. bře 2016, 17:51

Rychlost velmi, ale velmi špatná :-(

Uživatelský avatar
AldaJ
Příspěvky: 65

Příspěvek#82 » ned 6. bře 2016, 17:52

Octopuss píše:........ se to vleče .....


Co se vleče, neuteče :D



Pete83
Příspěvky: 7

Příspěvek#83 » ned 6. bře 2016, 19:03

Nekde musi byt problem, ted mi trvalo nekolik minut se pres 4 kliknuti dostat na tento prispevek ... Ostatni stranky mi jedou normalne. Moje pripojeni - 200/20 od UPC



jani.gogo
Příspěvky: 9

Příspěvek#84 » ned 6. bře 2016, 20:54

Myslim ze uz to tady padlo, nevyznam se v tom, ale pokud je reseni problemu otazka penez jsem pro, aby se zalozila sbirka. Tenhle web je super zdroj informaci a i kdyz do fora skoro neprispivam tak se tu toho clovek hodne docte. Pred tremi roky jsem i diky zbrane kvalitne udelal zbrojak a rad bych to ted nejak vratil.



kiv61
Příspěvky: 580

Příspěvek#85 » ned 6. bře 2016, 22:18

Jo, taky cesta jak omezit zbytečné tlachání a ulehčit práci censorům ...
No nic, tak tady poslední co se sem ještě dostanete alespoň zhasněte. :D

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#86 » ned 6. bře 2016, 22:51

Samozřejmě také vnímám a sleduju, jak to jede, osobně i přes logy. Teď jsem vypustil další úpravy, které doufám opět pomohou i při vyšší návštěvnosti ve špičce. A jakmile mám čas, tak na tom pracuji (skvělý program na -mimo jiné- nedělní večer, že?).
(na "vtípky" o cenzorech a zhasínání nebudu reagovat - kdo nemá zájem na konstruktivní kritice, tak ať se k tomu raději nevyjadřuje)

jani.gogo: Díky za podporu :) ale snad to půjde řešit technicky. Rychlost se určitě zlepšila, než se to občas ucpe, pak to drhne, takže jakmile se tento problém vyřeší, půjde i zbytek ;)

jirka87: S Internet Explorerem je bohužel potíž odjakživa, ale novější verze už jsou na tom lépe. Takže mohu doporučit hlavně upgrade Exploreru na modernější aktuální verzi (přecejen poslední aktualizace IE8 proběhla před více než pěti lety). Bohužel nejsem schopen podporovat i historické prohlížeče, takže to chce IE alespoň ve verzi 10, či lépe aktuální 11. (Vím že v některých firmách se s aktualizacemi raději čeká desetiletí, ale to bohužel neovlivním.) Či alternativní prohlížeč.
Na skupinu ZP se test již neptá, protože to není potřeba - výběr otázek to neovlivní a u výsledků je pak uvedeno, pro kterou skupinu či skupiny je výsledek dostatečný.
Co se rychlosti týče, tak viz výše - ve špičce se stává, že se to zadrhne, ale na nápravách se pracuje v každé volné chvíli ;)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#87 » ned 6. bře 2016, 23:15

graver píše:Aktuálně: když kliknu na "označit všechna fóra jako přečtená", vyhodí to chybu Ajaxu.

Z které stránky se to děje? U mně to funguje, kde jsem to zkoušel.

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#88 » pon 7. bře 2016, 11:32

Stalo se mi to z Nepřečtených příspěvků, tedy search.php?search_id=unreadposts. Ale teď už se chyba nezobrazuje a funguje to - asi nějaká momentální nevolnost.

Uživatelský avatar
jirka87
Příspěvky: 262

Příspěvek#89 » pon 7. bře 2016, 16:23

Pete83 píše:Nekde musi byt problem, ted mi trvalo nekolik minut se pres 4 kliknuti dostat na tento prispevek ... Ostatni stranky mi jedou normalne. Moje pripojeni - 200/20 od UPC


Mám tady sice 4 příspěvky, ale to neznamená že nečtu, pokud to bude třeba, podpořím. Nevím o jaké částce by se teoreticky jednalo, ale hádám to nepůjde do řádek stokorun za člena = jsem pro.

MarK : To bylo s tím explorerem, jen pro ilustraci, že mi to nejde "ani tam, ani tam". Pro mě je to mrtvej prohlížeč, který nepoužívám už tak 10let.

Třeba teď mi vše (zde na stránce) jede jako víno :P 8-)

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#90 » pon 7. bře 2016, 16:39

Rychlost po tragickém víkendu v pohodě, dobrá práce. Ale mám problém: když ve výsledku hledání nepřečtených příspěvků dám "Označit všechna fóra jako přečtená", původní reakce bylo popup "okno", box, či jak to nazvat, s oznámením, že bylo vše označeno jako přečtené, čili zůstal jsem na té stránce. Nově jsem přesměrován na jinou stránku s oznámením "Fóra byla označena jako přečtená". Její URL: index.php?hash=5b7b4296&mark=forums&mark_time=1457364766

Firefox for Ubuntu canonical - 1.0, verze 44.0.2

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů