Fotky zbraní v profilu ve vlastním vlastnictví

Připomínky k hlavní části serveru
Uživatelský avatar
Farock
Příspěvky: 189

Příspěvek#1 » pát 11. pro 2015, 02:20

Rád bych se třeba podíval kdo a jakou zbran vlastní .Napadlo mě jestli by nešlo že by si každý ke svému profilu přidal pár fotek svých zbraní aby se mohli ostatní podívat.Koukal jsem ale tato možnost v profilu chybí.



laurel_31299
Příspěvky: 63

Příspěvek#2 » pát 11. pro 2015, 08:00

To zni jako pozadavek agenta z Evropske Komise, ktery pak preda seznam PCR a ta prijde najisto sebrat hracky klukum.. ;-)
Alejako napad dobry

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#3 » pát 11. pro 2015, 08:50

Laurel: Ale no tak :shock: PČR ten seznam přece dávno má :D

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#4 » pát 11. pro 2015, 09:01

fixfokus píše:Laurel: Ale no tak :shock: PČR ten seznam přece dávno má :D

PČR jo, ale ne ti "agenti" EK. :lol:

Jinak vlákno s tím kdo jakou zbraň vlastní už tu je - fotky našich zbraní. Píšu z mobilu, nejsem proto schopen dát "link".

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#5 » pát 11. pro 2015, 10:00

@Farock - asi myslis nieco prehladne ako maju u kolegov na niektorych rakuskych a slovenskych forach. Tam nedavaju fotky ale si to davaju do signatury. Ale je fakt otazne kolko ludi to tu bude chciet spravit. To ze je clovek paranoidny neznamena ze po nom nejdu :D.

Uživatelský avatar
Farock
Příspěvky: 189

Příspěvek#6 » pát 11. pro 2015, 11:36

Agent :-D.ne tak když od někoho čtu nějaký příspěvek tak mě někdy zajímá co má za zbran mebo zbraně.Aby se třeba člověk přesvětšíl že ví o čem píše a že to má třebas doma :-D.Nevím jen nápad.JJ je tu vláono fotky našich zbraní ale takhle stačí kliknout na jméno a podívat se do profilu nežli hledat jestli vůbec dal nějakou fotku mezi nás.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti