WEB, aktualizace

Připomínky k hlavní části serveru
Tardis

Příspěvek#1 » čtv 16. čer 2016, 14:32

Ahoj, nevím, kam jinam bych to do již založeného tématu připsal.

Jelikož teď "všude" je hlavním tématem EP popř. změny ohledně zbraní, možná by nebylo špatný, kdyby stránky ZbKv byly trochu aktualizované. Chápu to, že na to není čas, taky nechci, aby to někdo bral jako že rejpu do něčeho, čemu nerozumím. Jsem za stránky hrozně rád, protože online testy za mě prakticky udělali zkoušku :) , ale na druhou stranu, když jsem šel na střelnici ještě bez ZP a potom i podat přihlášku na ZOZ, tak první, co vypadlo ze správce i policajta bylo, abych šel na ZbKv a tam že najdu, co je potřeba, testy apod. A tak mě napadlo, jestli by nebylo vhodný na úvodní stránky dávat aktuálnější věci, než loňskej únor. Neříkám přímo vytvářet články, ale třeba postovat nějaké aktuálnosti, protože se mi dnes stalo, že se kamarád ptal na ZP a první co mi pak řek, že ty stránky nejsou aktuální. Proto tento postřeh. Pokud mají (máte), majitelé/provozovatelé, jiný názor, tak to prostě smažte a je to. Nebo třeba vypište, v čem by vám kdo mohl být nápomocen, neumím toho sice moc, ale kdo ví, určitě (a nejen já) rád pomůžu. :mrgreen: Díky za čas

Slezman

Příspěvek#2 » čtv 7. zář 2017, 17:10

Sekce legislativa by chtěla aktualizovat. Pro platná znění doporučuji jít na www.zakonyprolidi.cz

1. Zákon č. 119/2002 Sb. (zákon o zbraních)
2. Vyhláška č. 221/2017 Sb.
3. Nařízení vlády č. 315/2011 Sb. (zkušební řád)
4. Vyhláška č. 493/2002 Sb. (zdravotní způsobilost)
5. Nařízení vlády č. 217/2017 Sb. (zabezpečení zbraní)
6. Zákon č. 156/2000 Sb. (ověřování zbraní a střeliva)
7. Vyhláška č. 369/2002 Sb. (zařazování zbraní do kat.)
8. Vyhláška č. 370/2002 Sb. (plynové, expanzní zbraně)
9. Nařízení vlády č. 219/2017 Sb. (znehodnocování zbraní)

marinakus

Příspěvek#3 » úte 12. zář 2017, 15:03

Slezman : To nařízení vlády č. 219/2017 se týká pouze zbraní o nichž nehovoří příslušná směrnice EU a je zde v podstatě zbytečné.

Zpět na