Kluk agresivně bije holku - ZASTAT SE JÍ?

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#271 » sob 4. čer 2016, 15:12

Franto, mohl bys začít používat aspoň nějakou interpunkci? Kdo má po tobě luštit ty telegramy...



franta599
Příspěvky: 643

Příspěvek#272 » sob 4. čer 2016, 15:15

když já jsem naučenej ze tu intepunkci právě nepouživam no slyšlim na to stižnosti porád :D pokusim se teda alespoň tady neco dělat

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#273 » sob 4. čer 2016, 16:49

rcc píše:Všichni "pistolníci" by si měli uvědomit, že použití zbraně (zásah protivníka) rovná se v drtivé většině vazba. Jak to člověku změní život je snad každému jasné, i když se na konec bude jednat o NO. Přečtěte si pár rozsudků a zjistíte jak se to táhne. Takže obranu "někoho" a ještě navíc střelnou zbraní si několikrát rozmyslete.


Prosím nestraš. K uvalení vazby jsou dané podmínky. Když budou všichni podělaní, tak nevím, proč bychom se měli rvát, aby neprošla ta slavná směrnice EU a klidně se můžem vzdát jak zbraní, tak i práva na obranu dobrovolně. Jo a jako bonus bych navrhoval zařadit mezi zbraně i šroubováky a všechny ostré nástroje :roll:
Takže když se nebudem jako slušní občané rvát za právona obranu, budem opravdu jak to stádečko ovcí.

A myslím, že i tento citát bychom si měli pamatovat: Márodu, který si neváží svých hrdinů hrozí, že žádné nebude mít, až je bude potřebovat.



KUBA93
Příspěvky: 12

Příspěvek#274 » sob 4. čer 2016, 16:56

No jsou tu pěkný názory, já si tedy udělal zbroják, abych mohl střílet na střelnici, protože mi to baví, k nošení se teď rozhoduji z důvodu, že si již ze zbraní věřím, ale nerad bych skončil ve vězení za to, že se jí budu bránit a nakej fetak a jeho holka, kterou mlátí mi udaj, že sem jim vyhrožoval. Tak nejspíše zůstanu jen u rekreační střelby.



rcc
Příspěvky: 205

Příspěvek#275 » sob 4. čer 2016, 17:45

Já jen chtěl naznačit, že použití střelné zbraně je až krajní možnost. Každý sám musít zvážit své možnosti, zda do konfliktu jiných nějak zasahovat, kór když není ani "rváč" ani běžec. :-) Jinak všechna čest všem, kteří se zastanou druhých.



franta599
Příspěvky: 643

Příspěvek#276 » sob 4. čer 2016, 18:23

tak ve chvili co pujde po tobě a neumíš se prát a utikat nemužeš (ja třeba mam prasklej předni zkřiženej vaz v koleni) tak krajní mez je když pujde po tobě protože ti pak muže sebrat bouchačku takže v tu chvili jsi v pasti a musiš tahat a doufat že bude veřit že je ostra v opačném připade se modli že mas dobreho pravnika protože ho budeš muset krochnout
je otázkou jestli parchanti z videa už nejsou tak vymaštený že by šli i proti střelné zbrani :roll: protože ve hře counter strike to jde prece normálne :D

Uživatelský avatar
Hockeyista
Příspěvky: 36

Příspěvek#277 » ned 5. čer 2016, 07:31

franta599 píše:pod nohy když je tam beton ?? to se odrazi a sejme nekoho jineho to bych si troufnul treba na louce nebo na nečem mekkem je tisic situaci jaky mužou nastat nikdy to nebude universalni odpoved


Nejsem sice odborník na balistiku, ale co vím, tak střely se do betonu, zdiva a podobných materiálů spíše zavrtávají, ne?

A pokud jde o ten poslední příspěvek, PC hry bych do toho netahal. Jestli někdo půjde s holýma rukama nebo třeba i s nožem proti pistoli, tak je to na 99,9 % smažka. Ty totiž nemaj obvykle pud sebezáchovy. Nikoho jinýho by to snad nenapadlo.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2253

Příspěvek#278 » ned 5. čer 2016, 16:30

Ale v tomhle konkrétním případě, kdy parta kluků mlátila holku přímo před služebnou Policie, šlo jen o to zadržet jednoho z aktérů. Buď tak, že ho úplně zastavíš a zalehneš a nebo ho tak zpomalíš tak, že ho chytne Policie. A už rozhodně bych nemával zbraní v situaci, kdy kolem běhá několik policistů.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2253

Příspěvek#279 » pon 6. čer 2016, 14:39


Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#280 » pon 13. čer 2016, 20:15

Doprdele, nečekal bych, že měsíc po vydání zbrojáku a komentování v tomhle vlákně se mi přímo před domem na maloměstě stane naprosto modelová situace.
Naštěstí jsem neměl nabito (a stejně bych na střílení ani nepomyslel, leda by někdo tahal kudlu - ale s prázdnou bych nešel), a místo gradování se to zklidnilo, ale koukat, jak někdo přímo na křižovatce vláčí holku za vlasy sem a tam a snaží se jí dokopat, není úplně příjemnej pohled.
A dobře že to nijak negradovalo, protože to byli lidi ze skupiny "white trash", takže by to pro mě nedopadlo dobře ať bych dělal co chtěl.



franta599
Příspěvky: 643

Příspěvek#281 » úte 14. čer 2016, 07:21

Hned to hrdinství člověka pustí když má riskovat svoji svobodu vid ;) jak řikam když nejde jasně a očividně o život tak jedině volat policii

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2253

Příspěvek#282 » úte 14. čer 2016, 07:40

Pokud se perou bezdomovci, tak bezpečná vzdálenost a volat 156 nebo 158, to snad je jasné.

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#283 » úte 14. čer 2016, 08:04

Bezdomovci to nebyli, spíš taková špína. Je to taková divná skupinka z protějšího domu - Ukrajinec (nebo tři), tahle špínoholka s malým dítětem (toho Ukrajince), a nějaká cigoška.
Rozhodně si jdu dneska objednat pepřák a teleskop.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2253

Příspěvek#284 » úte 14. čer 2016, 08:18

To Ti bude k prdu, tohle prostě není situace, do které se máš míchat. Nic tím nezískáš, jen si přiděláš problémy. Oni nezmizí, oni se, po podání vysvětlení na Policii, v klidu vrátí.

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#285 » úte 14. čer 2016, 08:21

Hele pokud někoho uvidím na zemi dokopávat holku, prostě se do toho vložím, leda by šlo přímo o cigoše.
Trocha pepřáku v plicích těmhle podlidem jen prospěje. Pistole jen pokud by se tam objevil nůž nebo něco podobnýho. A pokud by v tom nefigurovala ženská, jen bych volal policii.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů