Opakování zkoušky

Uživatelský avatar
tokin
Příspěvky: 59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » čtv 22. bře 2012, 11:14

Dobrý den ve foru,mám takový malý technický dotázeček.Pokud vyhořím na zkoušce odborné způsobilosti v testech(chyběl mě bodík na sk.“E“ – nesnáším od té doby autorizaci,typizaci a homologizaci), další přihlášku si mohu podat až za tři měsíce, jak je psáno v testových otázkách nebo ji mohu podat dříve a zkoušku dělat až za tři měsíce?Nějak mi na to včera nebyl schopen odpovědět ani policejní dozor, který byl u zkoušky přítomen.
Dík za odpovědi.



matyman2
Příspěvky: 127

Příspěvek#2 » čtv 22. bře 2012, 11:35

Pokud to já dobře chápu, tak přihláška by měla jít podat dříve, ale samotná zkouška může být až za tři měsíce. Ale opravte mne někdo jestli se mýlím...



Steiner
Příspěvky: 784
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » čtv 22. bře 2012, 12:23

§ 21 odst 6 a 7
(6) Ke zkoušce odborné způsobilosti se žadatel o vydání zbrojního průkazu skupiny A až E přihlašuje na předepsaném tiskopise, jehož vzor stanoví prováděcí právní předpis. Přihláška obsahuje údaje ...

(7) Pokud žadatel při zkoušce odborné způsobilosti neuspěl, může se znovu přihlásit ke zkoušce podle odstavce 6 nejdříve po uplynutí 3 měsíců ode dne neúspěšného vykonání zkoušky.
Takže po 3 měsících podat přihlášku.

Uživatelský avatar
tokin
Příspěvky: 59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » čtv 22. bře 2012, 12:31

No právě, o to jde - přihlásit se ke zkoušce znamená podat přihlášku za 3 měs. od data špatně vykonané zkoušky nebo přihlásit se dříve a za 3 měs.dělat zkoušku?



Steiner
Příspěvky: 784
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » čtv 22. bře 2012, 12:41

Přihlásit ke zkoušce znamená podat přihlášku.

Uživatelský avatar
tokin
Příspěvky: 59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » čtv 22. bře 2012, 12:43

OK, dík, tak si holt budu muset tak 4 měs. minimálně počkat :cry:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů