Zákaz olova



sonor
Příspěvky: 355

Příspěvek#646 » čtv 10. pro 2020, 19:09

Pokud na tohle přijdou i ti panáci z vlády, tak jim musí být jasné, že o žádné olovo nejde. Mezi nimi je dost myslivců, jsem zvědav, jak se k tomu postaví.



pavelg
Příspěvky: 3129

Příspěvek#647 » pát 11. pro 2020, 09:07

Stejně jak dosud - "my s tím osobně nesouhlasíme, ale musíme to podpořit, protože tak rozhodla EU"



expres
Příspěvky: 627

Příspěvek#648 » pát 11. pro 2020, 16:59

Nemyslim si ze budou nadseni, ale myslivci pujdou posledni a pak zhasnou :)
Ty mokrady mi prijdou ze odrbem, ale dava to hul urednikum..
Spis co v lednu, drobne se obavam ze EU bolsevikum uz uplne preskocilo.. Aspon je tam prechodna doba 2 roky. Bude cas se naucit slevacinu. Diky bohu kamarad je slevac co uci na VS a umi z praxe. Navrhnu mu at rozjede kurz odlevani strel :) Zacina to mit perspektivu.

Uživatelský avatar
flame
Příspěvky: 195

Příspěvek#649 » čtv 7. led 2021, 15:21




kolemjdoucí
Příspěvky: 822

Příspěvek#650 » čtv 7. led 2021, 15:26

To jo, ale pro lovce / myslivce.

Uživatelský avatar
flame
Příspěvky: 195

Příspěvek#651 » čtv 7. led 2021, 15:55

a? Je to anonymni a na zaklade toho chce eu kalkulovat dopad zakazu olova, takze by si ten dotaznik mel vyplnit alespon 10x !



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#652 » čtv 7. led 2021, 16:28

Prostě jsem zkombinoval odpovědi své (zatím nemyslivce) a svého otčíma... s jeho spotřebou a zbraněmi. Pozitivně to pro náhrady olova nevyznělo...



expres
Příspěvky: 627

Příspěvek#653 » čtv 7. led 2021, 23:50

Ten odkaz se ma dat nekam na hlavni stranku a povine vyplnit vsici a nepravdive, jak nas poskozuji nejvic.. Otazka, bude vam vadit ci ovlivnovat strelbu zakaz olova?? Ne asi..Balistika se ladi pres sto let na olovo a prechod na cokoli je problem. Dalsi perla v dotazniku, bude vas stat prestavba zbrane penize. Ne nebude, na co kulovnici prestavim? Na strileni gumovejma medvidkama...
Uz jen ta forma otazek je otresna a psal to jedinec bez vedomosti o zbranich.. Otresna zalezitost.

A perla s tim datem ze treba az zacne platit zakaz 2030 zda to bude problem. Ne nebude, po tom roce uz ti gumovi medvidci budou v pohode.. A ta vychcanost s toho pristi.



Hujer Viktor
Příspěvky: 328

Příspěvek#654 » pát 8. led 2021, 00:00

to se nedá vyplnit to sestavoval totální kretén



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#655 » pát 8. led 2021, 00:54

co autor myslel otázkou č. 12 je mi záhadou

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#656 » pát 8. led 2021, 02:06

Tenhle dotazník měli vyplnit všichni střelci (ne jen myslivci) PŘED tou směrnicí .....



Rab
Příspěvky: 70

Příspěvek#657 » pát 8. led 2021, 07:09

Teda, zda se to jenom mě, že ten dotazník sestavil nějakej tatar? U půlky otázek se mi zdálo, že netuším, co po mě chtějí :). Taky by mě zajímalo, jak s dá lovit vzduchovkou. A co je skara VHODNOST brokovnice?



getsome
Příspěvky: 634

Příspěvek#658 » pát 8. led 2021, 07:25

Střelec: [x] Po zákazu užívání olova ve střelivu přestanu provádět všechny střelecké aktivity (lovecké i nelovecké)...

EU: Úspěch! Co máme v plánu zakázat dál?

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#659 » pát 8. led 2021, 08:17

Dotazník je opravdu pofidérní. U "vhodnosti" brokovnice je to ještě jasné - žádnou nevhodnou nemám, i kdyby to byla lupara nebo něco v AR stylu. Ale otázka 12 "Obecně se budu zajímat o:" mi připadá jako chyták, při jehož vyplněním odpovědí "velmi nesouhlasím" se respondent zařadí do nějaké ne příliš příznivé škatulky těch na jejichž názor není třeba brát zřetel.



expres
Příspěvky: 627

Příspěvek#660 » pát 8. led 2021, 08:25

Je to klasika dotazník. První odrazení zda jste myslivec, ač dotazník je i o sportovní střelbě.. Na mobilu fungovalo. Otázky schválně otočeny v hodnocení v částech dotazníku.

Ale vyplnil jsem že všeho mam 8-10+ a střílím střeliva max.
Otázky plodil někdo kdo vůbec netuší a nebo hrubě porušující jakoukoli nestranost dotazníku.
Takovej IPSC profík se počtu vystřelených ran musí chytat za hlavu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů