Invalidní důchod a zbrojní průkaz



Hanakochan
Příspěvky: 4

Příspěvek#16 » čtv 27. zář 2018, 12:01

Jj děkuji to vím. No lékařka ví o mé žádosti na ID a posle mě pravděpodobně na psychotesty. Tak mne zajímalo, co má větší váhu a už tomu lépe rozumím. Rozhodnutí leží prostě na praktickém doktoru. Děkuji moc :-) myslím si, že žádný magor opravdu nejsem a z takové nemoci by chytal depky úplně kazdy. Střílení mě baví a spíš mi ulevuje jako koníček :-D



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#17 » čtv 27. zář 2018, 12:27

Vyřadil bych slovo deprese ze slovníku. S tou ze ZP rád nemá. Lepří je říct, potřebuji občas trochu rozveselení a uvolnění.. a střílení mne baví.
Pokud by dolšo na medikaci na depresivní stavy, pak je to značně omezující na získání ZP.
Je také otázkou (po konzultaci s lékařem, zda nežádat jen o ZP skupiny B.



expres
Příspěvky: 612

Příspěvek#18 » čtv 27. zář 2018, 14:32

Ad1.) mam nelecitelnou nemoc, kazdy den ziji v bolestech, ale neovlivnuje me to abych nemel pravo na ZP
Ad2.) nemam zadne "skrabani v hlave" ani deprese ze nevim co bude za pul roku se zdravim
Ad3.) nerozumim tomu proc kdyz ti hlava slouzi chces ziskat ID. Je dle me fura horsich nemoci treba motylich kridel. Ale priznam se ze co presne mas ty nevim a ani nechci.
Ad4.) s nemoci je potreba se dusevne smirit a delat vse pro to aby se clovek citil dobre. Naopak to ma byt stymul jenz te posune dal v zivote k prekonavani prekazek a radost nad drobnostmi co ti zivot poskytne jenz zdravi clovek ani nevnima. Jak se rika, vse zle je k necemu dobre
Ad5.) popremyslejte proc nejrizikovejsi skupina v ramci sebevrazd je hluboka deprese a nevylecitelna nemoc. A jestli si jeste labilni naladove.. Vzdy se da chodit na strelnice i bez nej.
Ad6.) s pristupem jaky k tomu mas je muj nazor si ZP nedelej..

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: DaveCZ, Google [Bot], kolemjdoucí, trojda33 a 38 hostů