Dotaz na postup



Georgus Drobkus
Příspěvky: 3

Příspěvek#1 » čtv 11. dub 2019, 22:49

Zdravím vás přátelé. Mám na vás zkušené možná trochu blbý dotaz, ale nějak se nemůžu dopátrat a zjistit jak asi nejúčelněji k získání ZP. Logicky jsem si totiž myslel, že postup je dojít k lékaři (případně na PV), poté s přihláškou ke zkoušce na policii a pak pokračovat dále, ale na jiné stránce jsem se dočetl postup jiný. Nejdříve je zkoušce a poté až k lékaři. Jak to tedy jde? Děkuji za odpověď

Uživatelský avatar
vosicz
Příspěvky: 132

Příspěvek#2 » čtv 11. dub 2019, 23:01

Prohlídka -> žádost -> zkouška http://zbranekvalitne.cz/zbrojni-prukaz/zdravotni-prohlidka

Přece nedává smysl podávat žádost, učit se na zkoušku, absolvovat zkoušku, abys pak zjistil, že vlastně nejsi zdravotně způsobilý ;)

Uživatelský avatar
Misak.kadlec
Příspěvky: 156

Příspěvek#3 » pát 12. dub 2019, 00:21

Ještě nedávno to tak bylo. Doktor platí 3 měsíce, takže bylo lepší jít k němu až když máš doklad o odborné způsobilosti, kdyby si u zkoušky vylitl, propadl by a musel bys znova platit. Teď je to tak že musí být už k žádosti o zkoušku.

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#4 » stř 17. dub 2019, 09:34

Georgus Drobkus píše:Zdravím vás přátelé. Mám na vás zkušené možná trochu blbý dotaz, ale nějak se nemůžu dopátrat a zjistit jak asi nejúčelněji k získání ZP. Logicky jsem si totiž myslel, že postup je dojít k lékaři (případně na PV), poté s přihláškou ke zkoušce na policii a pak pokračovat dále, ale na jiné stránce jsem se dočetl postup jiný. Nejdříve je zkoušce a poté až k lékaři. Jak to tedy jde? Děkuji za odpověď


Je mozne, ze ma nekdo na strankach neaktualni info (sam musim mrknout na svoje navody, jestli to mam vsude aktualni). Od 08/2017 nejdriv doktor, pak prihlaska. Do to doby byl doktor az pri zadosti o ZP.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#5 » stř 17. dub 2019, 11:36

vosicz píše:Prohlídka -> žádost -> zkouška http://zbranekvalitne.cz/zbrojni-prukaz/zdravotni-prohlidka

Přece nedává smysl podávat žádost, učit se na zkoušku, absolvovat zkoušku, abys pak zjistil, že vlastně nejsi zdravotně způsobilý ;)


vidíš a já to v r.2016 přesně takhle měl... :) A i spousta dalších. :) Jak je uvedeno, tak to vypadá na neaktuální informace po novele, která začala platit předloni. :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů