Vyhrožování zbraní

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1866

Příspěvek#76 » ned 11. srp 2019, 21:29

Honzajan: Možná, než začneš někomu nadávat, že je šašek, tak si přečti pořádně o čem je řeč. ;-)

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#77 » pon 12. srp 2019, 04:34

xor píše:jezekif: Psychotesty? Kdo neprojde psychotesty, nemůže mít psa. Jedině snad psa kategorie D jako čivava, maltézáček, pekynéz, to jim musí stačit.


Psychotesty?! Ty psychotesty po jejichž úspěšném absolvování nikdo "druhý den" neručí za to, že ten absolvent něco nespáchá, a ještě navíc ty psychotesty proti nimž se zatím úspěšně držitelé zbraní brání?!
Doufám, že to měl být pokus o vtip - nejapný.



zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#78 » pon 12. srp 2019, 06:44

Psi,kteří jdou snadno zašlápnout v případě jakéhokoliv startování by mohli být na "D" ovšem za způsobený rušivý kravál v místech nevhodných a ostatní obtěžujících by měly být okamžité a tučné pokuty bez domluvy,to by taky odradilo spoustu trendy lidí,kteří by si místo smetáka do kabelky šli koupit třeba nike elasťáky nebo cvičky

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2233

Příspěvek#79 » pon 12. srp 2019, 06:51

Už aby ta vedra skončila .....



Hujer Viktor
Příspěvky: 328

Příspěvek#80 » pon 12. srp 2019, 09:00

nikdy jsem nemyslel, že se může najít magor, co bude tvrdit, že majitelé psů by měli dělat psychotesty, ale pro majitele zbraní nejsou potřeba.



Střelec
Příspěvky: 1667

Příspěvek#81 » pon 12. srp 2019, 09:06

Téma se pěkně zvrhlo...



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#82 » pon 12. srp 2019, 09:55

Střelec píše:Téma se pěkně zvrhlo...


Ale nezvrhlo. Pouze má 100 lidí 150 názorů, nikdo není ochoten přiznat svou chybu, všichni tomu rozumí a všichni jsou přesvědčení, že jedině oni mají pravdu. Do toho se přimíchá pár srandistů a provokatérů a je hotovo. A tak je to se vším. :thumbup:

PS: A admin nemoderuje. Kdyby měl koule, promaže nesmysly, které tu nepatří a ostatní by pochopili, že zbytečně plýtvají svojí energii. Každý dělá pouze to, co je mu dovoleno. :P



Kryspin
Příspěvky: 8

Příspěvek#83 » pon 12. srp 2019, 14:02

[quote="hackerjack"]: Denně potkávám majitele psů, kteří venčí bez vodítka. Kdysi jsem se ještě pokoušel s těmi inteligentněji vyhlížejícími diskutovat, že to možná není ta správná volba, zvláště, když se kolem pohybují děti. Ale už jsem to vzdal. To nemá cenu, protože a) majitel má vždy vše pod kontrolou, a b) pejsánek je úplně v pohodě a nikomu by nikdy neublížil.

<Maximálně souhlasím! I v této diskuzi se bohužel najdou příklady jak a) tak i b) :( ...ale úplně se mi to vzdávat nechce, taky mám děti.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#84 » úte 13. srp 2019, 07:27

Kryspin: jo, to znám. Je to už sice cca 10 let, ale s pejskaři je to asi pořád stejné - majiteli co bydlel (už nebydlí) kousek od nás několikrát utekla fenka amerického pitbulla. No a on se divil, co "staré babky" (tehdy jim bylo cca 65 let) panikaří, vždyť ten jeho pejsánek "je hodnej a nikomu nic neudělá, hlavně se nesmíš ohnat po něm rukou, víš?". Ta jedna paní se před psem zavřela tehdy v telefonní budce. Pes stál na zadních, opřený o budku, co dodat ... přece byste se ho nebáli, když je tak hodnej...



Otik Platenik
Příspěvky: 83

Příspěvek#85 » úte 13. srp 2019, 08:07

Dlouho jsme se rozmýšlel jestli přispěji svoji zkušeností. Nedávno jsem byl se svým ještě ani ne 2 roky starým synem na procházce v jedné vesnici v podhůří Beskyd. Je tam hezký kostelík na kopečku s vyhlídkou a kolem vede cesta kde nejezdí auta, tak jsem tam šel s kočárkem a vedle mě jel syn na odrážedle. Syn byl pořád v blízkosti do cca 5 metrů. Za námi se objevili dva turisti asi manželé středního věku s volně pobíhajícími jezevčíky, psi běhali na volno a bez košíků. Upřímně mě ne-pejskaře by ani nenapadlo dávat jezevčíkovi košík. Nicméně když kolem nás pejsci probíhali začali na syna štěkat a byli docela blízko, no sice jsem netasil :lol:, ale kdyby k něčemu došlo ten pes byl letěl asi 20 metrů vzduchem. Byli to sice jenom jezevčíci, ale kousnout umí taky pěkně + šok. Nemluvě o tom, že ve městě často vidím psy i velká plemena bez košíku a na volno. Nedávno taky kolem syna proběhla nějaká asi 40 kg bestie, majitelka nezájem. Chápu pes může být hodný, ale já jako rodič to nevím. Asi začnu nosit pepřák...



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#86 » úte 13. srp 2019, 09:54

Já eliminuji případné napadení vnuka (taky má dva roky) psem tak, že ho vezmu do náruče a tím eliminuji jejich kontakt. Zbraň i pepřák jsou k ničemu. Chce to ovšem určitou dávku předvídavosti.

Uživatelský avatar
LoganRaise
Příspěvky: 442

Příspěvek#87 » úte 13. srp 2019, 10:19

On pepřák je na většinu psů dobrej. Pes nechce za každou cenu roztrhat cíl na cucky, když nastanou komplikace, zdrhne. Problémem zůstávají psi nemocní ve stylu zmiňované vztekliny a pak psi vypatlaní, co opravdu přes mrtvoly jdou. A propo, viděl či četl někdo Cujo od Kinga?



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#88 » úte 13. srp 2019, 11:02

LoganRaise: přestaň tady blbnout lidem hlavy se vzteklinou. Poslední pozitivní nález vztekliny u lišek byl v ČR zaznamenán v roce 2002. A od té doby se až doposud vzteklina v ČR nevyskytuje a celé území ČR je uznáno jako vztekliny prosté. Tak kdepak by ti pejsci k té vzteklině asi přišli?

Uživatelský avatar
LoganRaise
Příspěvky: 442

Příspěvek#89 » úte 13. srp 2019, 12:04

Psal jsem o nemocných psech všeobecně. Nicméně podle tebe je pes se vzteklinou v ČR nemožný?



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#90 » úte 13. srp 2019, 12:16

Psal jsi o psech nemocných ve stylu zmiňované vztekliny a to je rozdíl. Vzteklina je, jak všichni víme, smrtelná nemoc. A proto píšu o zbytečném strašení. A k tvé předešlé otázce. Nic není nemožné, ale z hlediska pravděpodobnosti je to relativně bezvýznamné. I když realita schengenu tuto eventualitu umožňuje, bohužel.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů