Problémy s "příslušným útvarem policie"



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#16 » sob 5. úno 2011, 11:50

Samozřejmě, že může mít Quirinus pravdu a policajti si zrovna v jeho případě vymýšlejí blbosti jen aby mu zkomplikovali vydání ZP, třeba je jim silně nesympatický a udělají vše pro to aby ten ZP nedostal.
Quirinus píše: Protože to by po mě třeba příště mohli chtít potvrzení od zdravotní pojišťovny, že je doktorka vedená jako moje ošetřující.
Nevím jestli mají právo to vyžadovat, ale možná jsi vzbudil podezření na nějaké čachry s tím potvrzením (a není to v dnešní době, kdy se hodně lidí bojí psych. vyšetř. jako čert, vůbec vyjímkou) a vzhledem k tomu, že se toho obáváš, to asi tak čisté nebude.
Pošli mi v SZ své jméno a já se kluků u nás zeptám jestli by mi neověřili co je za problém.



icks
Příspěvky: 30

Příspěvek#17 » sob 5. úno 2011, 14:21

Možná jen chybějící kód na razítku. Podpis doktora musí souviset s razítkem a z razítka musí být patrné, že jde o praktického lékaře. Pokud je např. na razítku kód oftalmologa, máš smůlu. To samé máš-li tam jen obchodní razítko zdrav. zařízení - to je ti k ničemu.

Uživatelský avatar
Quirinus
Příspěvky: 346

Příspěvek#18 » pon 7. úno 2011, 19:52

Tak dneska byli rozumný, dobře to dopadlo a příští týden se už prý můžu stavit pro ZP a nákupku. :-)

Díky za vaše rady, postřehy i pomocnou ruku.



Andy
Příspěvky: 82

Příspěvek#19 » sob 12. úno 2011, 12:18

No oni jsou prostě birokratové a kort někteří. Na mě si třeba taky vymejšleli kraviny, dělal jsem si ZP v 17 a sem tam přišel div mě ta ženská nevyhodila až když viděla prukazu CSS tak se uklidnila. Pak se jim nelibilo potvrzeni od doktora, protoze detska tohle nevyplnuje kazdej den a tam je to datum na tom papire s lekarskym posudkem a ja rek ze asi minimalne na 3 mesice a na pcr si mysleli ze mi to doktorka omezila na 3 mesice z duvodu meho spatneho dusevniho zdraví. taky paráda. Pak když sem si šel pro nákupku na 9mm a .22 tak se divila co jsem si to dovolil. Prostě člověk si nesmí nechat jak se říká srát na hlavu, ale taky tím že bude drzý moc toho nevyřeší.



Wotikotas
Příspěvky: 36

Příspěvek#20 » sob 12. úno 2011, 19:31

Ano, taky jsem dělal ZP v čerstvých 17-ti letech a policajti mi dělali taky peklo. Jednou se jich do mě pustilo všech 5 když jsem jim přinesl první pistoli na registraci v ledvině (nenabitou) a začali prskat že to není uzavřený obal a že jí nosím. Takže jsem na MV vyfasoval papír co je to uzavřený obal a od té doby se ke mně chovají celkem slušně. Jinak to je bez problému, v 17-ti jsem měl 4 zbraně, z toho 3 B - zbraně a v pohodě.



Andy
Příspěvky: 82

Příspěvek#21 » sob 12. úno 2011, 22:50

Jojo, si myslej ze sezrali svět. Kolikrat ani sami neznaj poradne zakony viz. to noseni atd.. . A kdyz si pozvali máti (pac sem jeste nebyl plnolety) tak prej ze si ji proverej a takovy kecy :-D. Pak treba kdyz sem regnul 9mm tak prej "doufam ze jich nebudete mit dalsich 10" ja uz sem mlcel pac sem chtel mit klid ale dovolujou si az moc.

Uživatelský avatar
pufik
Příspěvky: 166

Příspěvek#22 » pon 14. úno 2011, 08:14

Neda mi to se nezeptat, jsem jedinej kdo nema s lidmi na oddeleni zbrani PCR zadny problem?



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#23 » pon 14. úno 2011, 08:51

Ne ;)



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#24 » pon 14. úno 2011, 10:21

Když už se to trady tak diskutuje, má někdo zkušenosti s policií na Praze 4? Mají tu dvě pracoviště - Soukalova 3408 a Jabloňová 3000, tak mě zajímá, jestli bych se třeba neměl pokusit jednomu z nich vyhnout. Předpokládám, že si mě stejně přehodí podle nějaké spádové oblasti, ale pokud bych zjistil že na jednom z pracovišť mě čekají problémy, tak by stálo za to zkusit nejdřív to druhé.

Uživatelský avatar
koko
Příspěvky: 46

Příspěvek#25 » pon 14. úno 2011, 10:52

jestli jsi ze 4 tak musis na Soukalovu.

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#26 » pon 14. úno 2011, 21:53

pufik píše:Neda mi to se nezeptat, jsem jedinej kdo nema s lidmi na oddeleni zbrani PCR zadny problem?

Ani nahodou, u nas jsou nejenom 100% korektni, ale je potesenim si s nima popovidat.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#27 » pon 14. úno 2011, 22:23

koko píše:jestli jsi ze 4 tak musis na Soukalovu.

Já jsem si to myslel. A zkušenosti?

Uživatelský avatar
koko
Příspěvky: 46

Příspěvek#28 » pon 14. úno 2011, 22:59

Zatim jsem pouze podal zadost o zkousku a byli v poho. Jeste me opravili chybicku v zaskrtnuti a hned rekli kdy a kde a postu ze zatezovat nebudou, jestli mi to nevadi. To hlavni me ale teprve samozrejme ceka...



reddog
Příspěvky: 126

Příspěvek#29 » pon 14. úno 2011, 23:07

Pufik:
Ostrava - žádný problém. Profi přístup, správní lidé na správném místě.

Uživatelský avatar
lra
Příspěvky: 17

Příspěvek#30 » úte 15. úno 2011, 11:08

Pelhrimov: vzdy vstricny pristup, vcera prukaz zbrane na pockani.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 74 hostů