Návrh nového zákona o zbraních (září 2022)



Redsnake
Příspěvky: 333

Příspěvek#1501 » sob 20. led 2024, 14:13

Tou eobcankou se prokazes i offline. Pouze v pripade ze se data neaktualizovaly 48 hod tak to tam bude svitit. Nasazeni aplikace je samozrejme testovaci, proto to zacina a najizdi od nekritickych pointu.

Muzes bejt hysterickej jak chces, lhat o ty appce jak chces ale stejne to nezmenis.

Jinak appka funguje uplne v pohode. Vcera v noci jsem si dokoncil registraci, prihlasil se pres Mobilni klic eG a obcanka se normalne natahla.

Ze jsou chvilema vypadky je naprosto normalni a hloupe reci od lidi co zazily it techniku naposledy mozna v dobach dernych stitku jsou pri nejmensim legracni. Je naprosto evidentni, ze nekteri vubec ani v nejmensim netusi co nasazeni takoveho systemu obnasi a predstavuji si to jak hurvinek valku. Legracni.



DVII
Příspěvky: 25

Příspěvek#1502 » sob 20. led 2024, 15:08

od roku 1984 se motám kolem počítačů. Byl jsem i na velkých státních projektech. Pro mne je plastová kartička jistota.

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 807

Příspěvek#1503 » sob 20. led 2024, 15:21

Takže také jsem si nainstaloval edoklady. Včera se nedalo spojit, dnes naskočil jen OP. Několikrát se opět nedalo spojit. Tak snad to nebude fungovat, tak jak předpokládáme...



Redsnake
Příspěvky: 333

Příspěvek#1504 » sob 20. led 2024, 15:35

Nic jineho nez OP tam ani zatim nema byt.



Carloss
Příspěvky: 2942

Příspěvek#1505 » sob 20. led 2024, 16:40

Redsnake píše:Tou eobcankou se prokazes i offline. Pouze v pripade ze se data neaktualizovaly 48 hod tak to tam bude svitit. Nasazeni aplikace je samozrejme testovaci, proto to zacina a najizdi od nekritickych pointu.

Muzes bejt hysterickej jak chces, lhat o ty appce jak chces ale stejne to nezmenis.

Jinak appka funguje uplne v pohode. Vcera v noci jsem si dokoncil registraci, prihlasil se pres Mobilni klic eG a obcanka se normalne natahla.

Ze jsou chvilema vypadky je naprosto normalni a hloupe reci od lidi co zazily it techniku naposledy mozna v dobach dernych stitku jsou pri nejmensim legracni. Je naprosto evidentni, ze nekteri vubec ani v nejmensim netusi co nasazeni takoveho systemu obnasi a predstavuji si to jak hurvinek valku. Legracni.

Nasazení appky NENÍ TESTOVACÍ!!! Je v ostrém režimu a ode dneška ji musejí vybrané úřady ZE ZÁKONA akceptovat!! Podotýkám, že pokud máš aktivní data, tak se appka snaží přihlásit a když se to nepovede je PRÁZDNÁ!! Včera večer to OK bylo, dnes výpadky jak kráva. O instlace, přes registraci OP, po přihlašování. Ano, výpadky jsou normální. A to je ten problém. OP zůlstávaj. Ale fyzický ZP chce zrušit úplně. Takže co pak s normálními výpadky? Nejde o to, že to má problém. Ano, při zavádění se to stává. Problém je, že to není ve zkušebním provozu, ale v ostrém. Za těchto okolností předpokládám, že vyzkoušeno to je. Pokud i tak to má výpadky, kdo zručí, že to nevypadne když to bude potřeba nejvíc??? NIKDO!!! K čemu to pak je???



ante
Příspěvky: 43

Příspěvek#1506 » sob 20. led 2024, 16:46

DVII

Já v podstatě to samý, ač tak o pět let déle a nikoli na státním, ale na velkých soukromých. Představa, že mi někdo strká pod nos šmatlafoun upatlanej od majonézy a ještě ke všemu to má za pokrok, je vážně chucpe.

(A to jsem nějaký věci na mobily dokonce i spáchal. )

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 689

Příspěvek#1507 » sob 20. led 2024, 17:14

Carloss, souhlas.
Je to od 20.1 v ostrem provozu.
Tohle proste musi jet.
Me to ani dneska nejede, do apky se dostanu, ale kdyz to ma stahnout obcanku tak ta bajecna aplikace napise ze se nemuze spojit.

Proste parada, evidentne na tom delali odbornici.
Amateri.

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 689

Příspěvek#1508 » sob 20. led 2024, 17:30

A vrchol je, ze aplikace na androidu nedovoli udelat printscreen obrazovky, chtel jsem vas tady oblazit o tu vtipnou hlasku co tam.maji.



JirkaCV
Příspěvky: 1552

Příspěvek#1509 » sob 20. led 2024, 17:47

Ono s tou blokádou s-s je to možná takhle. Někdo si vyfotí QR a hodí ho někam na FB. Zneužití je pak otázkou okamžiku.



aToM
Příspěvky: 500

Příspěvek#1510 » sob 20. led 2024, 18:32

Doufám, že ověřování je založeno na nějaké asymetrycké kryptografii do které vstupuje mimo jiných i aktuální čas a že se ten QR kód mění každých x sekund, nebo max minut. V komerční sféře je to u 2FA běžné už léta. Pak by zveřejnění QR kódu přestalo být po x sekundách problém.

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 689

Příspěvek#1511 » sob 20. led 2024, 18:59

JirkaCV píše:Ono s tou blokádou s-s je to možná takhle. Někdo si vyfotí QR a hodí ho někam na FB. Zneužití je pak otázkou okamžiku.


Jako ze to nikdo.neofoti jinym fotakem.jo?
Navic predpokladam ze na ios to pujde.



JirkaCV
Příspěvky: 1552

Příspěvek#1512 » sob 20. led 2024, 19:04

Umí to pracovat i v offline módu. Tam jde o to, jak dlouho platí klíče. Tuším, že 48 hodin. Dost času.
Ofocený foťákem je něco jiného, než screen shot. Ten můžu ukázat jako "výstup" z eDokladu.



Redsnake
Příspěvky: 333

Příspěvek#1513 » sob 20. led 2024, 19:13

Screenshot nejde ani pod iOS, je to zamer.



JirkaCV
Příspěvky: 1552

Příspěvek#1514 » sob 20. led 2024, 19:23

Je to rozumný záměr.



Carloss
Příspěvky: 2942

Příspěvek#1515 » sob 20. led 2024, 19:41

JirkaCV píše:Umí to pracovat i v offline módu. Tam jde o to, jak dlouho platí klíče. Tuším, že 48 hodin. Dost času.
Ofocený foťákem je něco jiného, než screen shot. Ten můžu ukázat jako "výstup" z eDokladu.

V offline jen pokud prostě nejsou data. Poku jsou, a nejde se třeba jen přihlásit do porttálu, což se dělo dnes ráno, a tím pádem se to může stát kdykoli, tak jsou eDoklady prázdný a nezjistíš nic, nijak se neprokážeš.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 5 hostů