Zdravotni prohlidka

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#151 » pon 16. kvě 2016, 09:19

A když vy jste šli pro potvrzení k obvoďákovi, museli jste chcát do zkumavky?

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4566

Příspěvek#152 » pon 16. kvě 2016, 09:40

Musel jsem zaplatit ;)

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2233

Příspěvek#153 » pon 16. kvě 2016, 09:45

Co to je za dotazy ??

U obvoďáka mi cca jednou za dva roky dělají odběry a nosím tam i ranní moč a leckdy se kontrolují i další věci. Takže. kdy jsi byl u obvoďáka naposledy ?

Pokud jsi si vzpoměl po 10ti letech, že máš někde doktora a přiběhl tam pro potvrzení, tak se nediv, že máš problém. Já se zeptal dopředu a pak jsem potvrzení dostal za 5 minut cestou ze zkoušky.



AgN75cZ
Příspěvky: 65

Příspěvek#154 » pon 16. kvě 2016, 11:01

Tím, že jsem pravidelný dárce krve, chodím na pravidelné preventivky a mám i závodního lékaře bylo vydání PoZZ otázkou několika minut a zaplacením poplatku.
Jinak mne zaujala poznámka jedné zdrav.sestry "Vám nic není? My už Vám něco najdeme, přece jen diagnóza pacient je potřebná pro systém". Takže, asi tak.
Osobně bych od té lékařky odešel, podle toho co zde bylo uvedeno.

Odesláno z mého GT-I8190 pomocí Tapatalk



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#155 » čtv 26. kvě 2016, 15:14

No tak mne někdo nepodepsaný z ordinace mého obvodního lékaře emailem odpověděl, že vyžadují psychologické vyšetření... takže nezbývá než najít psychologa v Praze a nechat se vyzpovídat a otestovat.
Máte v Praze někoho?

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#156 » čtv 26. kvě 2016, 15:57

Někdo nepodepsaný? To bych si tam radši zašel osobně a chtěl to slyšet na vlastní oči od lékaře.



Dědektt
Příspěvky: 19

Příspěvek#157 » čtv 26. kvě 2016, 16:13

Já byl tady a spokojenost:http://www.nezblaznitse.com/



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#158 » čtv 26. kvě 2016, 17:59

Dědektt: byl sem tam taky a taky spokojenost



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#159 » pon 30. kvě 2016, 09:48

D2dektt: Tak jsem tam byl, velice příjemné popovídání, chvilka klikání na počítači, chvilka kreslení. Příjemná mladá paní.
Tj. pokud to nebudu řešit po finančně časové stánce, tak jsem vlastně rád, že jsem si mohl popovídat.



iloveguns
Příspěvky: 1421

Příspěvek#160 » pon 30. kvě 2016, 11:59

Bodejď by ta mladá paní nebyla příjemná... Za ty peníze, co jste jí zaplatil.... :-)



chrobák
Příspěvky: 171

Příspěvek#161 » pon 30. kvě 2016, 14:06

A také nepodléhejte iluzi, že si jen tak pěkně povídáte. Oni ti psycho doktoři dokážou z obyčejného hovoru vytěžit nevídané.



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#162 » úte 31. kvě 2016, 05:29

Rozhodně je lepší přistupovat k návštěvě psychologa, jako k příjemnému povídání proloženému srandovními obrázky a divnými otázkami v testu. Kde oběma stranám jde o hodnocení vyhovuje.
Psychologové jsou většinou empatičtí, poznají stres, překrucování pravdy, stopy intoxikace...
Hloupé otázky v testu zase řeší křížové testování do otupění... nesourodé a odporující si odpovědi upozorní, že něco není v pořádku.
Oblíbené obrazové, či slovní asociace otestují podvědomé reakce.

Za sebe jsem to měl jako nepříliš levnou, ale příjemnou zkušenost.
Ano obvoďačka posílá všechny prvožadatele k psychologovi, mám ji kvůli tomu měnit, když mi jinak vyhovuje? Mám na ní být naštvaný? Proč? Má na to právo a očekával jsem to jako složitější a dražší variantu. Náročnější varianty holt nastávají.

Psycholožku jsem po pár kontaktech vybral zde doporučenou. Je teď časově flexibilní. Popovídání, testy, vyhodnocení za hodinu a kousek. A i pak jsme se zdrželi pár minut povídáním o životě, ale i o střelbě (taky už v ruce pistoli držela).

Oproti tomu jsou psychologové dražší s průmyslovým přístupem. Přiďte za 14 dní, v půlce pracovní doby, bude hromadné testování, výsledky do týdne, možné vícenáklady s osobním testováním a diagnostikou...

Prostě být přirozený a nestresovat se blbostmi. Jestli někoho vytočí malá překážka ve formě návštěvy psychologa, jak ho rozhodí facka od opilce cestou domu z práce (s pistolí v režimu nošení)?

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#163 » úte 31. kvě 2016, 06:50

vgj píše:Jestli někoho vytočí malá překážka ve formě návštěvy psychologa, jak ho rozhodí facka od opilce cestou domu z práce (s pistolí v režimu nošení)?

OT: rozlišoval bych pojmy vytočit a vadit. Pokud jde o facku od opilce, nejde (nemělo by jít) o to, jak jsem ozbrojen, ale jak se budu bránit.

konec OT

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4566

Příspěvek#164 » úte 31. kvě 2016, 12:49

vgj : K návštěvě psychologa přistupuji jako ke zbytečnosti, kerou prosazuje určitá lobby v zájmu ziskuchtivosti. Nic víc.

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#165 » úte 31. kvě 2016, 13:45

JJ, sorry. Abych nebyl úplně OT, tak k tomu "jak jsem ozbrojen vs. jak se budu bránit" - uvažuju, do jaké míry tohle psychotesty odhalí (spouštěcí mechanismy). Tzn. jestli někdo využije svou výzbroj to a maximum extent (dostanu facku -> tahám palnou), nebude se (byť ozbrojen) bránit vůbec a raději vycouvá, zvolí přiměřenější druh obrany... Někoho třeba facka nijak nerozhodí, někoho naopak rozzáří do ruda, leč bouchačku asi nevytáhne... Pak taky záleží na momentální psychické (ne)pohodě... Jako laik (2 semestry psychologie v komerčních vztazích) tomu moc šancí nedávám, ale třeba by nějaký psycholog dokázal odpovědět otevřeně.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: JirkaCV a 13 hostů