Zkouška na střelnici Jenišovice u Jablonce nad Nisou



HonzaLBC
Příspěvky: 558

Příspěvek#1 » úte 6. bře 2012, 17:54

Zdravím,

tak jsem se konečně po dlouhé přípravě odhodlal k podání přihlášky ke zkoušce, dostal jsem termín a místo, ale narazil jsem na problém. Místo na zkoušku je na střelnici Jenišovice u Jablonce nad Nisou, zkoušel jsem si o střelnici něco zjistit, ale vypadá to na přísně utajovanou střelnici, na netu jsem o ní nic nenašel, nemá žádné webovky, našel jsem jenom telefon, ale při pokusu o volání milá hláška, že číslo neexistuje.
Takže otázečka, nemá někdo z vás nějaké zkušenosti nebo informace o této střelnici? Třeba jaké zbraně používají u zkoušky, cena zkoušky, nějaké další zajímavosti?
Nějaký aktuální kontakt zkusím získat u policajtů, to by snad mohli mít (pokud to není doopravdy přísně tajné :-D )

Předem díky za pomoc

Uživatelský avatar
IvosC
Příspěvky: 255

Příspěvek#2 » úte 6. bře 2012, 19:55

Tam jsem dělal zkoušky já, ale už před deseti lety. Co si tak pamatuju, je to příjemná venkovní střelnice, písemné se dělaly v takové nízké klubovně. Vzhledem k tomu kolik času od té doby uběhlo nemá cenu psát jaké zbraně tam měli, za prvé si to stejně už nepamatuju a za druhé jsem to dělal ještě podle starého zákona ...



Pepa_1978
Příspěvky: 14

Příspěvek#3 » úte 6. bře 2012, 22:47

Ahoj, střelnice v Jeníšovicích je bohužel venkovní. Na jaře nebo v létě to musí být super, ale teď v březnu to bude asi pěkný masakr, zvlášť jestli bude pršet nebo sněžit. Já jsem se radši přihlásil na 12.4. do Tipsport arény. Držím pěsti u zkoušek! 8-)



HonzaLBC
Příspěvky: 558

Příspěvek#4 » stř 7. bře 2012, 18:09

Na ten termín 12.4. v aréně jsem bohužel mimo Liberec a další termín v aréně mi nabízeli až na 17.6. nebo potom v bunkru pod finančákem 31.7., takže obě možnosti až za moc dlouho a to už se mi nechtělo čekat :-) Takže jsem zkusil ty Jeníšovice.
Zkoušel jsem získat kontakt u policajtů, ale zatím mi jenom napsali (neoficiální odpověď):
"my v papírech kontakt na správce budeme mít určitě, tam jde o jedinou věc a to, že si nejsem jist že ho můžu "ventilovat" dál, když to není komerční, ale klubová střelnice, až ho vyčuchám, zkusím tam nejdřív zavolat sám co mi řeknou..."
Což mě přivedlo na myšlenku, že ikdyž je to jenom klubová střelnice, tak by ale stejně mohli na sebe zveřejnit nějaký kontakt (třeba i nějaký zakladní info), když se u nich dělaj veřejné oficiální zkoušky, nebo nemůžou to mít přímo jako povinnost v souvislosti s pořádáním zkoušek?
Protože když jsem o nich zkoušel hledat něco na netu, tak jsem našel dotazy dalších chudáků, co se snažili o té tajemné střelnici taky něco zjistit.

Uživatelský avatar
tuareg
Příspěvky: 100

Příspěvek#5 » stř 7. bře 2012, 18:27




HonzaLBC
Příspěvky: 558

Příspěvek#6 » stř 7. bře 2012, 19:55

Tohle jsem taky našel, ale ten telefon to při pokusu o volání hlásí jako neexistující číslo :-(



HonzaLBC
Příspěvky: 558

Příspěvek#7 » sob 10. bře 2012, 14:53

Tak kontakt nalezen a vyřešen :-) Pro případ, že někdo další jako já, bude zoufale hledat aktuální kontakt na tu střelnici kvůli zkoušce, tak kontakt je p.Dědek tel. 739767129

Uživatelský avatar
IvosC
Příspěvky: 255

Příspěvek#8 » sob 10. bře 2012, 16:58

Díky. Přihodil jsem ten kontakt do střelecké mapy k této střelnici

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti