Zkouška OZ - Borek (Č. Budějovice)



VerčaR.
Příspěvky: 5

Příspěvek#1 » sob 2. čer 2012, 23:52

Ahoj,
prosím vás, nemáte někdo zkušenost se zkouškami na ZP skupiny B a E na střelnici na Borku u Českých Budějovic? Mám na mysli třeba jaký je přístup zúčastnených, "úmrtnost", komisař apod. Díky moc!:)



Milda.CB
Příspěvky: 4

Příspěvek#2 » ned 3. čer 2012, 14:19

Mám 14 dní po zkouškách na Borku - komisař v poho, někteří zúčstněný v pohodě a jiní zase naopak - ale to je asi všude a při všem. Úmrtnost na testech 5 z 15 končilo po testech, dál už všichni v pohodě.



VerčaR.
Příspěvky: 5

Příspěvek#3 » ned 3. čer 2012, 15:07

Děkuju a gratuluju ke zkouškám!:) Ještě se zeptám - učil jsi se z těch otázek, co jsou tady nebo sis je kupoval? A asi zatím poslední dotaz - ti, co měli i sk. B, jaký zbraně měli rozebrat a z jakých střílet?



Milda.CB
Příspěvky: 4

Příspěvek#4 » ned 3. čer 2012, 18:13

Dělal jsem taky B+E a střelba i rozborka byla s 75. Jakmile klapnou testy, tak je na 90% hotovo.



Milda.CB
Příspěvky: 4

Příspěvek#5 » ned 3. čer 2012, 18:14

Jo a učil jsem se jenom testy tady na webu.



VerčaR.
Příspěvky: 5

Příspěvek#6 » ned 3. čer 2012, 18:29

Super, díky moc!:))



bartolus
Příspěvky: 5

Příspěvek#7 » pon 4. čer 2012, 16:36

Ahoj, jen pozor při rozborce, pan komisař Děd dává náboj do zásobníku a komory, takže hlavně kontrola jako první.. taky sem dělal na borku před 14 dni sk. ABE. Test hotový za 5 min na stopro, učení pouze z těchto stránek
4 milda: To jsme se tam museli potkat ;) trochu OT: žádal si o ZP tady v ČB? Ja žádal hned den po zkouškách ale v C. Krumlově a prý možná v pátek.. tzn skoro 3 týdny čekání :evil:



VerčaR.
Příspěvky: 5

Příspěvek#8 » pon 4. čer 2012, 17:55

Ahoj, dobře, děkuju za upozornění..:) A taky gratuluju! ;)



Milda.CB
Příspěvky: 4

Příspěvek#9 » pon 4. čer 2012, 18:58

bartolus: Žádal jsem o ZP v ČB. Již je hotový, jen co najdu čas a zajdu pro něj.



bartolus
Příspěvky: 5

Příspěvek#10 » úte 5. čer 2012, 12:19

Ještě jsem si vzpomněl... mohu doporučit si tak týden před zkouškou zajít na střelnici tak s tisícovkou a vystřelit si tam pod dohledem. Jsou tam ochotný, řekni, že děláš zkoušky a že si to potřebuješ vyzkoušet, ukážou ti rozborku. Pak se ještě koukni tady na záložku "nauka o zbraních", jsou tam hezký animace jak zbraň funguje, což je dobré vědet ;)



VerčaR.
Příspěvky: 5

Příspěvek#11 » úte 5. čer 2012, 13:11

Jojo, už jsem se tam byla ptát a určitě to využiju :) s rozborkou i střelbou mám zkušenost ze školy, ale už je to nějaká doba, takže si to musím každopádně procvičit..z ČZ jsem ještě nestřílela, ale doufám, že s tím nebude problém..Ještě jednou děkuju za info a za tipy! ;)

Uživatelský avatar
Marvvin
Příspěvky: 30

Příspěvek#12 » ned 3. bře 2013, 13:03

Vím, že to sem uplně nepatří, ale případným zájemcům vřele doporučuji upřednostnit před zkouškami na střelnici Borek zkoušky v Šindlových dvorech.... ušetříte na poplatku za střelnici a pánové tam zdaleka nejsou tak "na peníze" já tam měl školení delší než 2 hodiny za 150 Kč.... :D a včetně střílení Vás to vyjde tak na 400 Kč.... na Borku počítejte MINIMÁLNĚ s dvojnásobkem..... stejně tak cena za hodinu střelby je tam dvojnásobně drahá atd atd....

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: jenikw, lumír, Rick a 43 hostů