Praktické zaučení



Hadrák
Příspěvky: 12

Příspěvek#1 » ned 21. říj 2012, 13:50

Všechny zdravím.
Jsem nováček, který by rád získal ZP skupiny A,B,E. Na těchto stránkách se pomalu připravuji ke zkouškám ,ale mám problém s praktickým zaučením.
Tímto bych Vás rád poprosil, zda jste někdo ochoten poradit a ukázat popis,rozborku,sborku atd. zbraně.
Jsem z Královéhradeckého kraje města Opočna tak mám nejblíž asi Čestice u Častolovic.
Pokud by se někdo našel určitě se spolu domluvíme.
Předem dík.

Uživatelský avatar
Kurt
Příspěvky: 222

Příspěvek#2 » ned 21. říj 2012, 14:59




Hadrák
Příspěvky: 12

Příspěvek#3 » ned 21. říj 2012, 18:28

Ano máte pravdu možnost 1- kamarád ,bohužel nemám pouze myslivce (dlouhá zbraň)
2-kurz na střelnici, asi budu muset volit tuto možnost ?
3-zkušený střelec dobrovolník ,zkoušel jsem kontaktovat nabízeného
dobrovolníka,ale bohužel se neozval.
Pokud se někdo z mého okolí najde rád budu naslouchat jeho zkušenostem.

Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 420

Příspěvek#4 » ned 21. říj 2012, 18:47

Kdo se neozval? Já když dobrovolničím tak většinou píšu ještě ten den, max druhý. To je podezřelé.



Hadrák
Příspěvky: 12

Příspěvek#5 » ned 21. říj 2012, 19:10

Nerad bych se někoho dotknul nebo někoho neprávem napadl ,proto upřesňuji mojí odpověď že jsem kontaktoval doporučeného dobrovolníka uvedeného na střelnici Čestice(HK).Také se mohlo stát že uvedený dobrovolník třeba není přítomen nebo to nedošlo,ale zkoušel jsem ho kontaktovat 2 krát a žádná odpověď. Pokud jsem se někoho dotknul tak se omlouvám,jde o nedorozumění.



fíša
Příspěvky: 247

Příspěvek#6 » ned 21. říj 2012, 19:20

Tak zkus být chvíli trpělivý, přeci jen každý nemá telefon pořád v ruce.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#7 » ned 21. říj 2012, 20:11

No vybral sis zrovna hodně vytíženého člověka, takže je třeba chvilku trpělivosti, o víkendu není ideální doba, občas i já odkládám telefon ani nezapínám PC.



Hadrák
Příspěvky: 12

Příspěvek#8 » ned 21. říj 2012, 20:23

Ano máte pravdu budu trpěliví i když jsem kontaktoval již před cca 14 dny je však možné že není přítomen ,zpráva nedorazila nebo toho má prostě mnoho (chápu).Dík



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#9 » ned 21. říj 2012, 20:43

Tak to je divné, na sousedním fóru byl před několika minutami. Možná chyba v komunikaci, buď to ještě zkus, nebo si vyber někoho jiného.



Hadrák
Příspěvky: 12

Příspěvek#10 » ned 28. říj 2012, 13:16

Ok.dik

Uživatelský avatar
marw
Příspěvky: 12

Příspěvek#11 » ned 2. pro 2012, 23:12

jak se prosím mohu zapsat k dobrovolníkům? otázka asi na admina. díky

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#12 » pon 3. pro 2012, 01:29

Pošli mi SZ s přezdívkou, lokalitou, rokem od kdy máš ZP, popis zbraní, emailový kontakt a případnou poznámku.



Jakuza87
Příspěvky: 102

Příspěvek#13 » pon 3. pro 2012, 14:50

Nevím kde budeš dělat zkoušky. Jde o to jestli Opočno spadá pod HK a nebo ne. Ale SKŠ Třebeš pořádá před zkouškama kurzy a uroven podle mně docela dobrá. V spolupráci s testy zde na Zb.Kvalitně nebyl problém



Hadrák
Příspěvky: 12

Příspěvek#14 » stř 5. pro 2012, 21:56

Děkuji všem za Vaší starost ohledně praktického zaučení. Nakonec jsem kontaktoval dobrovolníka z Jaroměře, s kterým jsem se sešel na střelnici kde mě vše důkladně vysvětlil, předvedl a samozřejmě mě nechal vystřelit z dlouhé i krátké zbraně. Díky tomuto webu jsem poznal fajn člověka a tímto mu ještě jednou patří velký dík. Tento týden dělám zkoušky na které se od září pomalu připravuji na těchto stránkách. Tak snad :P



glokar
Příspěvky: 2

Příspěvek#15 » stř 9. led 2013, 16:13

Ahoj,
už jsem to psal do nového téma, ve Střelecké škole v Praze u Tyce dělají obojí a máš klid. Kdo vi na jakeho dobrovolneho-odbornika narazis.
Nechci sem zase dávat odkaz at si nemylí, že je to reklama ..ale jsem fakt nadšenej :D
http://www...........................................

No my si myslíme,že to reklama je, a jestli to budeš cpát všude tak dostaneš banán P.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: fifal, Seznam.cz a 50 hostů