Testové otázky



Taylor
Příspěvky: 11

Příspěvek#1 » ned 3. bře 2013, 13:18

Neexistují prosím vás nějaké vychytávky na otázky s odpovědí typu: Do 5 pracovních dnů, do 10 dnů, do 30 dnů apod.? Nějak se mi to pořád plete a už z toho mám hlavu jak pátrací balón :-)

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » ned 3. bře 2013, 13:28

Se učit , se učit , se učit :D
Taky se mi to pořád pletlo ale naučil jsem se to. Obecně bývá 10 dnů ohlašovací povinnost pak co se týká licence tam je většinou 5 dnů a jinak kde je otázka že je v odpovědi třeba 10 pracovních dnů a ostatní odpovědi bez toho pracovních dnů tak je jasné že to bude odpověď s těmi pracovními dny. Ale jak říkám se učit :lol:



Taylor
Příspěvky: 11

Příspěvek#3 » ned 3. bře 2013, 13:31

No jo no , co mi zbývá :-)



KarlosP
Příspěvky: 194

Příspěvek#4 » ned 3. bře 2013, 13:34

Já si pamatoval:
Je to vždy 5 před a 10 po.
Tzn:
když mám něco udělat následně (registrace zbraně, ohlášení dovozu) je to 10 prac. dní PO
když mám něco udělat dopředu (nahlášení data předpokládaného vývozu atd.) je to 5 prac. dní PŘED

Vyjímkou je pouze:
Držitel zbrojního průvodního listu pro trvalý vývoz zbraně nebo střeliva, který nabude vlastnictví ke zbrani kategorie A, B a C nebo střelivu do této zbraně na základě zbrojního průvodního listu pro trvalý vývoz zbraně nebo střeliva, je povinen nejpozději do
a) 3 dnů po nabytí vlastnictví je trvale vyvézt mimo území České republiky,
b) 5 dnů po nabytí vlastnictví je trvale vyvézt mimo území České republiky,
c) 10 dnů po nabytí vlastnictví je trvale vyvézt mimo území České republiky.



Alcatraz
Příspěvky: 405

Příspěvek#5 » ned 3. bře 2013, 13:41

taky když v otázce je první zmíňka o vývozu, tak je to 5dnů a když je první dovoz, tak 10 dnů.



Taylor
Příspěvky: 11

Příspěvek#6 » ned 3. bře 2013, 13:53

Nebo když otázka začíná: Každý, kdo...... Tak je odpověď vždy do 5 pracovních dnů. Snad to taky někomu pomůže :-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 hostů