Které skupiny ZP zvolit?

Uživatelský avatar
Wolfi
Příspěvky: 75

Příspěvek#106 » sob 15. črc 2017, 08:15

Od 6.8. už při přihlášce, ale pokud stihneš do 3 měsíců podat žádost o vydání zp tak nový zdravotní posudek nepotřebuješ



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#107 » sob 15. črc 2017, 09:47

Kdyz pise ze by zkousku delal cca rok pred 18ti tak by to platil 2x



prokon
Příspěvky: 7

Příspěvek#108 » sob 15. črc 2017, 10:30

Moc děkuji za informace ;) Platit zdravotní prohlídku dvakrát mi nedělá problém, horší by to bylo s psychologem :( Ale tam snad posílají jen v ojedinělých případech ne ? ;)

Uživatelský avatar
Wolfi
Příspěvky: 75

Příspěvek#109 » sob 15. črc 2017, 12:56

Jelikož jsem byl taky mile překvapen a mam pravděpodobně stejné problémy s věkem jako ty a sice, že nesplňují (až někdy za necelý měsíc, budu splňovat), tak to jdu už teď obehat, tzn přihlášku k zoz budu podávat v pondělí na skupiny A, B, E a hned se jich zeptám jak to je s tou zdravotní způsobilosti a dám vědět, protože já ji nemusím mít u přihlášky k zoz, protože aktualizovaný zákon platí až od 6.8., každopádně předpokládám, že zoz nebudu dělat podle aktuálního zákona a aktualizovaná verze udává, že u zoz musím být zdravotně způsobily, takže se poptam a pokud ho budu potřebovat, tak skočím zase k lékaři co nejdříve a dám vědět jak s těmi psycho :D.



prokon
Příspěvky: 7

Příspěvek#110 » sob 15. črc 2017, 14:34

Moc děkuji :)



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#111 » sob 15. črc 2017, 17:39

jestli Tě doktor pošle na psycho je jen na něm. Jáí když žádal u svojí doktorky u který sem cca 5let tak mi rovnou řekla, že dokud nebudu mít psycho tak mi to nedá

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#112 » sob 15. črc 2017, 17:47

Takze tos sel bezduvodne, de facto dobrovolne na psycho? :shock:
Pánové, zde se neřeší vyšetření, ale volba skupin! Jste naprosto OT! McFly



Timek
Příspěvky: 3

Příspěvek#113 » úte 26. čer 2018, 15:07

dobry den chystam se delat ZP skupiny C a chtěl bych i skupinu D a chci se zeptat kdyz budu mit dost bodu jen na C daji mi ho nebo jelikoz na D je potrba vic bodu budu muset zkousku opakovat ? A nebo pokud bych delal jen C a udelal ho treba na plny pocet bodu a po tydnu treba zazadal o rozsireni i na D uznaji mi stary test ? dekuji za odpovedi

Sloučeno s již existujícím tématem. Peggy

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 518

Příspěvek#114 » úte 26. čer 2018, 15:28

Před zkouškou vyplníš jaké skupiny cheš, jedno z toho nesplníš a musíš vše znova.
Žádné uznání testu neexistuje, pouze v případě, že neprojdeš u praktické části zkoušky, tak pak opakuješ jen praktickou.



Timek
Příspěvky: 3

Příspěvek#115 » úte 26. čer 2018, 15:39

ne nekde tady jsem cetl ze borec chtel po 10 mesicich po udelani zkousky rozsirit ZP o dalsi skupinu a nekdo mu tam psal ze by meli zkousku uznat ze tam je nejaka 12cti mesicni lhuta nebo co ze akorat musi mit nove zdravotni vysetreni a praktickou zkousku nevim co je na tom pravdy proto se radsi ptam

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 518

Příspěvek#116 » úte 26. čer 2018, 16:09

Já vycházím z toho co říkali policisti u zkoušky. Možná to může být jinde jinak.
V každém případě bude nejlepší když se zeptáš přímo u policie.



Slezman
Příspěvky: 352

Příspěvek#117 » úte 26. čer 2018, 16:14

Teď nemáš nic a budeš si dělat C+D, nebo si rozšiřuješ stávající ZP?



Timek
Příspěvky: 3

Příspěvek#118 » úte 26. čer 2018, 16:37

ne nemam vubec nic

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4570

Příspěvek#119 » úte 26. čer 2018, 16:57

Timek : Platnost dokladu o odborné způsobilosti je sice 12 měsíců ale pouze pro skupiny v něm uvedené. Tudíž jakékoliv další rozšíření ZP = nové celé zkoušky. Samozřejmě v rozsahu pro rozšiřované skupiny.



kk
Příspěvky: 1018

Příspěvek#120 » úte 26. čer 2018, 18:26

Doporucuju proste zaskrtat vsechny skupiny a udelat zkousky a hotovo.
Me to doporučili policajti a nelituju toho, sice vetsi naklady na vsechny skupiny a tezssi zkousky kvuli E, ale jsem za to rad.

Jinak jak tu psali, zkousku delas na to co si napises, protoze jsou kriteria hodnoceni rozdilna podle skupin.
Platnost zkousky je jeden rok, ale opet jen na skupiny ktere tam jsou, treba to ze si udelas zkousku na vsechny skupiny a pak si ty skupiny pridavas do zbrojaku kazdy mesic jednu jak ti vyjdou prachy... (hloupy priklad, ale pro ilustraci nad staci)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů