"Prislusny utvar policie" pro zadost o zbrojni prukaz



druide
Příspěvky: 4

Příspěvek#31 » čtv 24. črc 2014, 19:54

Zdravím všechny střelce,

mám na vás velkou prosbu..Podal jsem si žádost o vydání zbrojního prukaz a trvá to už měsíc a 15 dní,je to normální??
Je možne, že to to zavynuje to,že mám trvale bydlište na obecním urade??Nebo to s tím nemá nic společného..

Prosím dejte vedet,v práci na me tlaci ze to porad nemám,i když jsem vsechno absolvoval,už je ncekam az mi POLICIE rekne prijedte si pro to...
Jsem s toho hotovej :)

Uživatelský avatar
jakde
Příspěvky: 140

Příspěvek#32 » čtv 24. črc 2014, 20:01

Snad to není příliš bláznivej nápad, ale co se takhle zeptat na policii, kde to vázne? Jinak TP na úřadě vliv nemá.



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#33 » čtv 24. črc 2014, 23:00

Mohou to prodlouzit az na 60 dni, takze stale je to jeste v limitu. Ze to trva takhle dlouho muze byt zpusobeno jak spustenim CRZ tak i tim, ze cekaji na odpovedi od jinych subjektu - typicky bansky urad pry muze zpusobit prodlevu.



druide
Příspěvky: 4

Příspěvek#34 » sob 26. črc 2014, 09:34

S tím váznutím mě to už napadlo,ale ješte chvilku počkám..Jo naše uřady pracují fakt rychle :-D
Jinak díky. :-)



Pupak
Příspěvky: 318

Příspěvek#35 » sob 26. črc 2014, 10:05

Co ti brání tam zavolat a zeptat se?

Jinak v Mělníku řeknou zastavte se za měsíc, přitom ZP je obvykle hotovej do 14 dnů. Kdo si nezavolá, zbytečně čeká, oni sami nevolají.



druide
Příspěvky: 4

Příspěvek#36 » pon 28. črc 2014, 10:11

Volám tak každou středu a pondělí a stále nic..:-(

Už mi to nebaví :-D

Uživatelský avatar
scorpions.cz
Příspěvky: 505

Příspěvek#37 » pon 28. črc 2014, 10:30

Tak třeba v Jindřichvě Hradci sami volají. Volali mi ,že mám hotovej zbroják a pak (kdyš nefungoval registr) mi volali že mám připravený průkazy zbraní.
Asi je to o lidech. Zbroják trval 3 týdny a PZ 10 dní. Jinak PZ dělají na počkání.

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#38 » pon 28. črc 2014, 15:34

Ahoj,
jsem na tom docela podobně, 2.7 jsem dal žádost oZP se všemi papíry a 2 nákupka, dnes jsem tam volal a nákupka mám hotová, ale nikoliv ZP, asi je chyba v matrixu, nákupko k ZP jo ale ZP ne.... mají v tom krapet bordýlek, mám si zavolat ve středu.



druide
Příspěvky: 4

Příspěvek#39 » úte 29. črc 2014, 01:47

Já už jsem se dneska dočkal... Jupííí,ve stredu tam jedu..



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#40 » úte 29. črc 2014, 09:07

Pro zajímavost - začal jsem pátrat po svém místně příslušném útvaru a řekli mi, že když jsem hlášený ve středočeském kraji, tak o zkoušky odborné způsobilosti můžu žádat kdekoliv v kraji, což mi umožňuje žádat je na "praze venkov - východ", což je v Karlíně. ještě nemám podáno, taže to nemůžu tvrdit na 100%, ale pro pražáka - naplaveninu je to velmi dobrá zpráva, která by se mohla hodit i jiným...

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#41 » stř 30. črc 2014, 13:10

HURÁ dnes jsem zase volal, jo už to máte, přidte si, tak mi dali krásný nový ZP a jedno nákupko, říkám, kde je to druhé, oni jaké druhé, já no jedno bylo na 7,65 br a druhé na 9 Luger, tak kde je to na 9 Luger, po čtvrt hodině telefonování a zjištění, že jsem opravdu podával 2 okolkované žádosti tam přiběhla paní s druhým povolením, očividně jej právě hned v ten moment udělali, tak co jim na tom trvalo skoro měsíc.....
Hurá sláva , jdu si pořídit GP MK12/1 P1 a CZ83 a kulobrokovou kozlici ZH 301/101.



Pupak
Příspěvky: 318

Příspěvek#42 » stř 30. črc 2014, 13:20

Je zbytečný uvádět do nákupka ráži, jen si tím omezuješ výběr, stačí typ zbraně, v tomto případě pistole samonabíjecí. Ta čtvrthodina sedí, cca tolik to trvá na místech, kde dělají NP na počkání.

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#43 » stř 13. srp 2014, 12:16

Tak jsem si dnes dal další nákupko, tentokrát bez udání ráže (pro strejčka příhodu, kdyby se mi něco moc líbilo) a při tom jsem se optal: "mohu se optat, jestli už nemám průkaz zbraně, mám si pro něj jít v pondělí, tak abych sem v pondělí nemusel?". Odpověď potěšila mám průkaz zbraně.
No hned jdu na střelnici si zabouchat - HURÁ.
Takže ode dneška legálně držená GP P1 MK12.
Na střelnici si koupím objednanou CZ83 7,65 a skočím ji zaregistrovat.
Bože 2.7 jsem podal žádost o vydání ZP a nákupka, 30.7 jsem požádal registraci je 13.8 a mám průkaz. Je to běh na dlouhou trať.
Člověk by myslel, že se zavedením toho nového systému půjde vše na počkání a ono to na počkání je, ale načekáš se.
Tonda



Pupak
Příspěvky: 318

Příspěvek#44 » stř 13. srp 2014, 13:32

Není to v systému, ale v lidech a nejspíš taky kolik toho kde mají, abych všem nekřivdil. Na Mělníku dělali NP i PZ na počkání před novým registrem a dělají to stejně i po něm. Teoreticky lze během jednoho dne stihnout zařídit NP, nakoupit, zaregistrovat a večer si jít zastřílet. Někdy se holt hodí mít trvalé bydliště mimo Prahu. Každopádně je dobrý mít nějaká NP do foroty, člověk nikdy neví - aktuálně mám v šuplíku tři (pistole samonabíjecí, puška samonabíjecí, brokovnice opakovací) a mám takový tušení, že ani jedno nepropadne bez využití :lol:



Azar
Příspěvky: 105

Příspěvek#45 » stř 13. srp 2014, 14:48

mím policajtům normálně trvá asi 14 dní nez udelají techničák - posledně když na něm neco zprasily jsem ho dostal jeste teplí za 10 min - skoda ze to tak není vzdy

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Carloss, nn, Piggy a 17 hostů