Zaučení praktická odborná zkouška

Hojcma

Příspěvek#331 » ned 20. kvě 2018, 09:40

Ahoj. Máte tady dalšího nováčka ;)
Konečně jsem se odhodlal k tomu že si udělam Z.P., mam uz i termín zkoušek, 5.6.2018...absolvoval jsem i připravny kurz na střelnici. Bylo mi řečeno že střeleb se vubec nemusím bát, všechno v černém :lol: . Testy zvladam téměř na 100%, taky se uz 3 měsíce učím..., mimochodem, ta aplikace od Vás je luxusní. Jen ta manipulace, to se přiznám mě děsí.. Proto se obracím na místní zkušené střelce, kdyby se našel nějaký ochotný zaučit, ukázat, vyzkoušet.. Jsem od Opavy, takže Opava, Ostrava, Krnov třeba. Předem děkuju za reakce ;)

DanielX

Příspěvek#332 » ned 20. kvě 2018, 13:28

Pošli mi SZ, mimochodem jsem i v kontaktech na praktické zaučení, tak je třeba se tady lépe rozhlédnout :-)

retember1

Příspěvek#333 » stř 25. črc 2018, 04:51

Ahoj
Jak Jsi dopadl střelče?

retember1

Příspěvek#334 » stř 25. črc 2018, 04:52

Pocházím od Opavy a na sv.Anně budu dělat 7.8 zkoušku.Musím protože jsem stále trvale přihlášen na prajzské..

davidu11

Příspěvek#335 » sob 14. zář 2019, 09:52

Ahoj,
nedávno jsem neuspěl při zkoušce odborné manipulace se zbraní. Nemám pocit, že bych to neuměl, jen jsem ve stresu zazmatkoval.

Je tu někdo z okolí Čestlic, z okolí Říčan nebo z Prahy (ideálně komisař), který by mne více nadriloval, abych měl při zkoušce větší jistotu? Na střelnici v Čestlicicích mám zdarma pro trénink manipulace pistoly CZ 75, malorážku ZKM 456 a dvojku brokovnici.

Test jsem udělal na plný počet bodů a střelbu bych měl také zvládnout.
Opravné zkoušky mám začátkem listopadu v Čestlicích.

Předem všem díky za reakci.

David

hasmic

Příspěvek#336 » sob 5. říj 2019, 09:20

1.10.2019 jsem byl na zkouškách v Libušíně u Kladna, před tím jsem se domluvil s panem Ledvinkou na přípravě. On i jeho syn naprosto v pohodě a všichni, kteří jsme k němu chodili, jsme manipulaci a střelbu dali napoprvé. Tímto chci oběma poděkovat, byli skvělí a zároveň je mohu s klidným svědomím doporučit!!!

Zpět na