Nákupní povolení

Uživatelský avatar
SimonW
Příspěvky: 105

Příspěvek#1261 » stř 27. dub 2016, 19:33

Opava - Nákupní povolení na počkání. To je super služba pro "ovčana".

Uživatelský avatar
Patton
Příspěvky: 283

Příspěvek#1262 » stř 27. dub 2016, 20:44

Nevíte někdo jak to chodí Klatovech. Na počkání, lhůta, nebo taky něco mezi? Příští týden si tam jedu pro ZP.



kiv61
Příspěvky: 579

Příspěvek#1263 » stř 27. dub 2016, 21:31

Enerccio:
Obávám se pane , že jen kecáš, jako obvykle ...

Na NP je uvedeno datum vystavení a zde v Praze (Sdružení) je opravdu poslední dobou standardem těch 9-10 dní od podání žádosti a proto aby měli reservu raději říkají o dnech 14-ti.
Vcelku je i chápu - co si mají dělat trable s kverulanty tvého typu ...
Ostatně kvér snad nekupujeme každý den jako rohlíky ( mmch. i ve Státech je lhůta tuším 48 hod na nákup zbraně aby příp. parohatý manžel/zhrzený milenec stačil trošku vychladnout :twisted: ) ...

Kupoval jsem poslední dobou nějakých 6 zbraní + 3 prodával a tak si dovolím tvrdit, že to tu tak prostě je ... ;)



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#1264 » čtv 28. dub 2016, 03:22

ja nevim jak je to v praze, ale rikam co bylo receno me (1 tyden) a co bylo v realu (dalsi pracovni den, tj streda, podane v pondeli)... a datum uveden v uteri.

Uživatelský avatar
MakeaNui
Příspěvky: 127

Příspěvek#1265 » čtv 28. dub 2016, 05:14

V Olomouci jsem měl naposledy NP vyhotoveno do následujícího úředního dne, to jsou Po a St ... průkaz zbraně taktéž.



Linux
Příspěvky: 205
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1266 » čtv 28. dub 2016, 06:56

Opice: Tak to datovkou zkus, alespoň budeme mít další úspěšný případ. Já stále čekám na vyjádření.



ptarmigan
Příspěvky: 38

Příspěvek#1267 » čtv 28. dub 2016, 13:03

Enerccio: když nevíš, tak prosím nepiš. Je to různé, já třeba včera v Brně dostal NP na počkání, ale to neznamená, že v Praze to není jinak.
Linux: pokud to chceš s datovkou prošťouchnout, tak tady MVČR explicitně potvrzuje, že datová schránka je podporovaná:

Níže uvedené formuláře je možné vyplnit přímo v elektronické podobě, vytisknout a připojit podpis (popř. razítko), nebo vyplnit ručně až po vytištění. Elektronicky vyplněné formuláře je možné zaslat příslušnému orgánu též elektronicky, a to
- podepsané uznávaným elektronickým podpisem e-mailem na adresu elektronické podatelny,
- prostřednictvím datové schránky (uznávaný elektronický podpis se v takovém případě nevyžaduje), nebo
- prostřednictvím e-mailu bez uznávaného elektronického podpisu s doplněním podání standardní cestou podle § 37 odst. 4 správního řádu.

(V případě elektronických podání spojených se správním poplatkem doporučujeme kontaktovat příslušný správní orgán ohledně formy úhrady tohoto správního poplatku.)


Zdroj: http://www.mvcr.cz/clanek/formulare-ke- ... dW09MTA%3D



Linux
Příspěvky: 205
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1268 » čtv 28. dub 2016, 13:34

Ptarmigan: Super odkaz, pokud mi odpoví zamítavě, tak ho použiji :-) Zatím čekám, je to týden.



opice
Příspěvky: 15

Příspěvek#1269 » pon 2. kvě 2016, 14:41

Já datovku nemám, tak to zkusit nemůžu, to jen že se každýho ptaj, kdo tam jde s nějakou žádostí, jestli ji nemá...
Stavím se tam, až zas budu mít cestu kolem po úřadech, ono tam snad chvilku počká :)

Uživatelský avatar
Kencui
Příspěvky: 137

Příspěvek#1270 » pon 2. kvě 2016, 15:21

Ja jen potvrdim, ze prislib, ktery jsem dostal - ze NP mi vystavi na pockani byl dodrzen. Dnes jsem pro nej byl - Pribram.

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#1271 » pon 2. kvě 2016, 15:50

Ja mam 2 OSZBM. Jedno "soukrome" a jedno "firemni".
To soukrome ma 1 okenko a jsou tam 3 policiste a dalsi 2-3 urednice. Cekacka nikdy delsi nez par minut...
Tam davaji nakupko na pockani.

OSZBM Sdruzeni (Praha) ma asi 7 okenek, cekani vecne delsi - lidi tam chodi asi 20ti nasobek...
Verim, ze toho maji radove vic a proto je hold nejaka cekacka.



kiv61
Příspěvky: 579

Příspěvek#1272 » pon 2. kvě 2016, 16:59

CMK:
Dneska jsem byl na Sdružení pro další nákupko po doporučených 10-ti dnech.
Zajímavé, že má datum vystavení ten samý den co jsem podával žádost a tudíž bylo nejspíš též vystaveno prakticky "na počkání" ...
V každým případě je lhůta třetinová oproti zákonné a tudíž kdyby alespoň takhle fungovaly všechny ostatní státní instituce, bylo by tu krásně! :)

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#1273 » pon 2. kvě 2016, 18:37

To datum mají vždycky takhle.



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#1274 » úte 3. kvě 2016, 03:46

tak ono to staci jen zapsat do spisu, vytisknou a podepsat od sefa oddeleni, netusim proc to neni na pockani :(

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#1275 » úte 3. kvě 2016, 08:53

Teď budu psát o OSZBM, kde je hodně frmol:

Protoze je to realne prace na 15 minut to udělat komplet.
Když to v úřední den policajt na okýnku vezme, rozdělí tu práci na 3 minuty při nabírání a 12 minut zpracování. Díky tomu stihne v úřední den nabrat 5ti násobek žádostí.
Kdyby to v úřední den řešil komplet, prodloužilo by to násobně čekací doby a snížilo počet lidí, kteří jsou za ten den odbaveni.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: flowingCZ, Otik Platenik a 9 hostů