Nákupní povolení



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#541 » pon 12. led 2015, 23:18

Buďte rádi, kde bydlíte !



libak3
Příspěvky: 18

Příspěvek#542 » úte 13. led 2015, 06:46

Tak sem tam byl, zbroják sem dostal a nákupko mi udělali asi za 10 minut. Potom sem dole na papír napsal že se vzdávám práva na odvolání a hotovo (dokonce sem si o to ani nemusel říct, policistka mi to v podstatě poručila). Takže jak přijde výplata, jedu kupovat. :twisted:

Uživatelský avatar
Tomas_2002
Příspěvky: 94

Příspěvek#543 » úte 3. úno 2015, 14:45

To jsou fakt banda komediantů na tý PČR. Volám na číslo, který je uvedený na internetu jako číslo do Svitav. Vezme mi to nějaký ústředí a tak se ptám, do kolika mají dnes otevřeno na zbraních ve Svitavách. Nevědí. Když se ptám, jak nemůžou takovou věc vědět, ještě ze mě dělají blbce. Nakonec mi řeknou, že si myslí, že do tří.

Beru auto,jedu do Svitav. Přijedu tam (cestou se stavuju pro kolky) v půl třetí a když se paní na recepci ptám, do kolika jsou na zbraních, tak mi řekne, že taky neví ! Zkouší tam třikrát volat, nakonec vezme kartu a dojde se tam těch 5 metrů podívat a říká mi, že dneska tam ASI nejsou.....

Na to fakt není co říct....

Uživatelský avatar
sean
Příspěvky: 38

Příspěvek#544 » úte 3. úno 2015, 14:58

Pervert- co takhle zkusit google ? Ušetřil by sis cestu, peníze za telefon, čas a nervy s úředníky. btw v kanceláři někdo většinou bývá i mimo tzv. úřední dny pro styk s veřejností. Pokud u nás něco potřebuji takto zařídit, tak jim zavolám a domluvíme se.

http://www.policie.cz/clanek/kontakty-svitavy.aspx

Uživatelský avatar
Tomas_2002
Příspěvky: 94

Příspěvek#545 » úte 3. úno 2015, 15:04

U nás nikdo nebere telefon ani v úřední dny, natož pak mimo. To se neboj, že jsem to nezkoušel...

Uživatelský avatar
sean
Příspěvky: 38

Příspěvek#546 » úte 3. úno 2015, 15:13

Nevím jak přesně funguje ofiko telefon u nás, protože tam většinou jezdím v úřední dny bez ohlášení- pokud potřebuji domluvit něco nadstandardního, tak mi jejich dali vizitku, kde májí i osobní mail a mobil, takže pohoda.
Jinak v Prostěkově se dělají nákupky a PZ standardně do následujícího dne pro styk s veřejností, pokud to spěchá nebo člověk by musel dojiždět z větší dálky, tak vyřízení na počkání je možné. Za mě pohoda přístup a pochvala.

Uživatelský avatar
Tomas_2002
Příspěvky: 94

Příspěvek#547 » úte 3. úno 2015, 15:16

U nás se musí s každou zbraní na PČR čtyřikrát. Neskutečný....

Uživatelský avatar
sean
Příspěvky: 38

Příspěvek#548 » úte 3. úno 2015, 15:48

4x se zbraní ? Pokud myslíš, že musíš napřed dát žádost o NP, pak si vyzvednout NP, pak donést zbraň a vyplnit šedivák a nakonec si přijít pro PZ, tak je to stejné jako u nás.
Akorát v úřední hodiny tam jsou, takže jedna návštěva mě vyjde tak max. 5 minut včetně parkování auta. No, na druhou stranu prakticky kolem toho baráku jezdím ráno každé den do práce, tak to tolik neřeším. Časově mě to tak vyjde možná lépe než na vydání PZ čekat 15 minut.
Požádat o NP povolení by mělo jít přes datovou schránku, ale zřizovat si datovku prakticky jen kvůli tomuto se mě nechce, ale pro lidi, kteří se dost pohybují mimo trvalé bydliště a kde jim orgáni nejsou schopni udělat NP na počkání to může být zajímavé řešení.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2520

Příspěvek#549 » úte 3. úno 2015, 16:07

Úředky maj jako všude. Mimo úředky je to jen o dobrejch vztazích a na to se nedá spoléhat. 4x ano viz sean. Pokud jsou jen trochu rozumný a nemaj tolik práce, tak než si dáš cígo, nebo kafe ve vestibulu, máš hotovo, takže vlastně 2x.

Asi si měl holt peška. Příště už budeš chytřejší a dáš to na poprvé .)

Uživatelský avatar
Tomas_2002
Příspěvky: 94

Příspěvek#550 » úte 3. úno 2015, 16:50

Blacky, to příště nebude podruhý :D Od listopadu jsem tam byl přesně 21x :D A nákupko, než si dám cígo ? :D To jim navrhnout, tak si potrhaj bránice :D

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#551 » úte 3. úno 2015, 17:01

Mne sa celkom osvedcilo si nechat spravit vzdy do rezervy zo vsetkeho co som pontencialne planoval ... a pri registracii zbrane rovno poziadat o to minute. Cas to setri, ale peniaze rozhodne nie :lol:.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4577

Příspěvek#552 » úte 3. úno 2015, 17:38

ono finančně to vyjde nastejno, pokud to do roka využiješ

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2520

Příspěvek#553 » úte 3. úno 2015, 22:12

Tomas? 21x?? To není delitlený 4 :) Tak jso uto holt pitomci. v UL to je uplne v pohode.

Uživatelský avatar
Tomas_2002
Příspěvky: 94

Příspěvek#554 » úte 3. úno 2015, 22:25

Není to dělitelný, protože se mi občas podařilo podat žádat o NP ve stejnou chvíli co jsem vyzvedával PZ :D Co jsem zjišťoval, tak i třeba v Kolíně, kterej je o půlku větší do dělají na počkání...vlastně skoro všude....



fíša
Příspěvky: 247

Příspěvek#555 » úte 3. úno 2015, 22:52

Jsi na omylu. Né všude dělaj na počkání, Trutnov je na 4 krát. Přes to vlak nejede. Ale neřeším to, jezdím okolo takže to je zbytečné, něčeho se dožadovat.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů