Nákupní povolení



AndreasBaader
Příspěvky: 201

Příspěvek#2086 » sob 26. kvě 2018, 16:18

Jasne, kdyz to nekdo zna, tak se samozrejme v pripade kladneho vyrizeni vzda prava na odvolani v zadosti a je to bezproblemu.



berkelay
Příspěvky: 15

Příspěvek#2087 » pon 28. kvě 2018, 13:22

Tak žádost o nákupko přes DS po týdnu z krajského ředitelství probublala na můj odbor pro zbraně a bezpečnostní materiál. Dostal jsem dnes přes datovku od paní poručice výzvu k odstranění vad podání a to byly: zaslání správního poplatku na uvedený účet pod uvedeným VS a doplnění čísla mého zbrojáku (ode mne teda fatal error, že jsem ho na tom PDF formuláři zapomněl uvést...). Vady podání odstranit do 15 dnů, jinak správní řízení zastavují.
Obratem jsem jim poslal dvasta korun a sepsal reply na jejich datovku + uvedl jsem, že se vzdávám práva na odvolání. Zatím tedy spokojenost, sice to není vyřízené na počkání, jako když jsem tam osobně, ale pro mne pořád lepší, než jet 2X460km pro nákupko a brát si den dovolené :-)



cipis
Příspěvky: 2103

Příspěvek#2088 » pon 28. kvě 2018, 13:55

Však to se doladí, někam kdyžtak napiš to číslo, pokud z tvých zbraní ještě není známo, aby bylo i pro ostatní.
I ten týden je krásná lhůta, na to, že nevytáhneš paty z domu :)



berkelay
Příspěvky: 15

Příspěvek#2089 » pon 28. kvě 2018, 14:27

to číslo účtu hodím sem, nenašel jsem jiné vhodné téma. Takže správní poplatky za nákupko pro Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje lze posílat na účet:
3711-10726761/0710



AndreasBaader
Příspěvky: 201

Příspěvek#2090 » pon 28. kvě 2018, 15:18

Tady jsou bankovni spojeni na jednotliva reditelstvi:
http://www.policie.cz/clanek/bankovni-s ... bliky.aspx



cipis
Příspěvky: 2103

Příspěvek#2091 » pon 28. kvě 2018, 15:47

Jenže to není zrovna přesné, viz. to číslo, co napsal berkelay, tak nesedí s tím v seznamu. A u ostatních krajů to je podobné ...



berkelay
Příspěvky: 15

Příspěvek#2092 » pon 28. kvě 2018, 18:01

přesně tak, ta bankovní spojení na uvedené url jsou nějaké obecné účty, nejsou přímo určeny na správní poplatky spojené s nákupkem tak bacha na to. Ona ta platba by se asi nakonec dohledala, ale stálo by to zbytečný čas.

Screenshot_53.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



AndreasBaader
Příspěvky: 201

Příspěvek#2093 » pon 28. kvě 2018, 18:16

Vsak to je na strankach napsany, ze pred platbou je mate kontaktovat a sdeli podrobnosti k platbe.



berkelay
Příspěvky: 15

Příspěvek#2094 » úte 5. čer 2018, 11:15

tak po dvou týdnech již mám nákupko prostřednictvím DS vyřízené, tedy skoro, mám jej ve formě PDF v datovce, ale musím ještě zaslat odpoveď, že se vzdávám práva na odvolání aby nabylo účinnosti a to i přes to, že jsem tuto formulaci psal už v žádosti. Prý je to kvůli tomu, že se nejde vzdávat práva na odvolání k něčemu, co ještě nebylo rozhodnuto (tzn. k rozhodnutí o schválení či neschválení nákupního povolení). Ale což, to už je detail, to se časem poddá :-)



cipis
Příspěvky: 2103

Příspěvek#2095 » úte 5. čer 2018, 13:49

Jo, protože je tam potřeba napsat "V případě kladného rozhodnutí se vzdávám práva na odvolání". Takto to, alespoň v Brně, funguje.



berkelay
Příspěvky: 15

Příspěvek#2096 » úte 5. čer 2018, 17:38

jj to jsem právě psal, i v té reakci na výzvu odstranění závavad jsem uvedl tuto formulaci:

"V případě kladného rozhodnutí ve věci usnesení o vydání nákupního povolení o nabytí, vlastnictví, držení a nošení zbraně kategorie B, se vzdávám práva na odvolání."

Ale tak možná to bylo jejich první vyřízení nákupka přes DS, tak jim to nezazlívám. Jdu psát reply na zaslané nákupko, paní říkala, že hned jak to k nim dorazí, zadá do systému, že nabylo prvání moci nebo něco takového, mluvil jsem s ní pár sekund mezi stanicemi metra v osm ráno :-)

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1866

Příspěvek#2097 » stř 6. čer 2018, 19:59

všiml jsem si, že tady na webu je ke stažení jiný formulář než na stránkách MV. dneska jsem si byl dát žádost, použil jsem ten žlutý ze stránky MV a vzali ho.
jinak jsem z Prahy 9 a vyřízený prý bude za 14 dní.



AndreasBaader
Příspěvky: 201

Příspěvek#2098 » čtv 7. čer 2018, 08:22

Na strankach MV jsou vzdy nejnovejsi verze formularu. Kdekoli jinde jsou formulare, ktere nemusi byt nejnovejsi. Nekdy nemusi byt ani platne.



didi1791
Příspěvky: 3

Příspěvek#2099 » úte 12. čer 2018, 10:09

Zdravím všechny,

nechci zakládat nové téma, ale mám podobný dotaz. Zítra si jdu vyzvednout zbrojní průkaz a mám si sebou vzít papír s povolením (udělají mi ho prý na počkání, když jsem šel žádat o vydání, tak mi to nechtěli k tomu vzít). Pán mi tedy řekl, že mám donést povolení a když jsem mu řekl, že si s největší pravděpodobností koupím 75CZ, tak říkal, ať tam napíšu samonabíjecí pistole. ALE když potom budu chtít třeba revolver, tak musím udělat další papír s povolením + 200Kč další kolek.

A teď se chci zeptat, nemám si zrovna nechat do zbrojáku obě povolení, popřípadě, kolik (ze zkušenosti) jste si nechali vystavit vy ?

Díky a přeji hezký den, D.

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#2100 » úte 12. čer 2018, 10:15

A nebolo by jednoduchsie sa najprv rozhodnut co chces ? Ale inak - pokial vies ze budes kupovat oboje, pripadne ta zabity cas / benzin stoji viacej nez 200 CZK, tak si pokojne zober oboje - maximalne ti jedno prepadne ak ho do roka nevyuzijes.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: ondra009 a 27 hostů