Nákupní povolení



kiv61
Příspěvky: 578

Příspěvek#1801 » čtv 6. dub 2017, 16:06

Zajdi si tam za týden a uvidíš, že PZ bude nejspíš už hotový.



pitrsm
Příspěvky: 63

Příspěvek#1802 » čtv 6. dub 2017, 16:37

Fakt vám v Praze nezávidím. V pondělí jsem si byl pro nákupko v Kolíně, 16:36 jsem přišel, u okénka nikdo a 16:43 jsem i s NP odcházel. Vše s úsměvem a maximální vstřícnotstí.
Průkaz zbraně bude trvat předpokládám možná o pár minut déle, samozřejmě taky na počkání.

Uživatelský avatar
pedro!
Příspěvky: 330

Příspěvek#1803 » čtv 6. dub 2017, 18:06

kiv61 píše:Zajdi si tam za týden a uvidíš, že PZ bude nejspíš už hotový.


Za týden? Bejvávalo ... viewtopic.php?f=26&t=8003&start=45#p127892



PictusCZ
Příspěvky: 57

Příspěvek#1804 » čtv 6. dub 2017, 20:51

Bohužel, je to tak, já byl na Sdružení a na nákupko tři týdny... a koukám, že registrace to samý... to je fakt votřes tohleto...



Michal1
Příspěvky: 85

Příspěvek#1805 » pát 7. dub 2017, 22:13

A přitom okolí Prahy na oddělení v Praze na Florenci dělají vše na počkání. Tedy s výjimkou vydání ZP, tam se čeká 3 týdny, než z nějaké okresní díry (asi Černošice) pošlou výpis přestupků.



WMartin
Příspěvky: 111

Příspěvek#1806 » pát 7. dub 2017, 22:51

Tak dneska mi volali.
Takže Vyškov zvládl vydat ZP za 10 pracovních dní.
Celkem teda 12. (so, ne).
Uvidím v pondělí, jak dlouho bude trvat NP.



Moldar
Příspěvky: 10

Příspěvek#1807 » sob 8. dub 2017, 06:38

To je v Praze na sdruzeni o tolik vic zadatelu, nebo proste nestihaj? Na PZ preci neni potreba stejny proces overovani jako na ZP tak proc tri tydny. Chapu u vseho ostatniho ale ne PZ! A co ta velikost prukazu? Proc delaj furt ty velky a ne ve velikosti kreditky? :)



Nagligivaget
Příspěvky: 6

Příspěvek#1808 » pon 10. dub 2017, 08:12

Dnes jsem byl se žádostí o vydání ZP /první/. Sami mi nabídli, jestli chci rovnou podat i NP. Hotovo bude max do dvou týdnů. Asi mám štěstí na bydliště /Praha 2/. Byl jsem tam podruhé a oba případy tam nebyl nikdo a za 10 min jsem byl venku.



Mates
Příspěvky: 49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1809 » pon 10. dub 2017, 08:24

Čekal bych že pražská oddělení budou kmitat a vše půjde hned, ale co slycham všude, tak opak je pravdou. Už někdo přišel na to kde je ten "zakopanej pes" že jim to tak trvá ? :) Ja vím že maji svojí zákonem danou lhůtu akorát že někde to jde a jinde ne.
Ja spadám pod Mělník a tady taky vše, krom ZP samozřejmě, na počkani do 15 minut, nelze si stěžovat a je jedno zdali tam je tam jeden člověk nebo 5 lidí najednou, maximálně si posedite déle o něco.



Moldar
Příspěvky: 10

Příspěvek#1810 » pon 10. dub 2017, 17:22

Nevím, ale až si půjdu pro PZ tak se určitě zeptám



WMartin
Příspěvky: 111

Příspěvek#1811 » pon 10. dub 2017, 17:54

Dneska pro ZP. Asi měla paní dobrou náladu.
Takže jsme pokecali, já je pochválil, že už to mají a tak mě Nákupní povolení vydala za 5 minut.
Vše mi pěkně vysvětlila a ještě zatrhla další kolonky v tom NP. Já zatrhl jen ochranu života...
Takže zatím hodnocení Vyškov Spokojenost.



PictusCZ
Příspěvky: 57

Příspěvek#1812 » úte 11. dub 2017, 12:30

Hm, já byl včera na Sdružení. Rozradostnělej, že po třech týdnech už to mají hotový. Mimochodem jsem tam šel na osmou ráno a je to tam horší jak s důchodcema u doktora, ještě před otvíračkou tam nasáčkovanejch deset lidí, co čert nechtěl, většina na výdej dokladů, což dělá JEDNO okýnko. A co druhej čert nechtěl, jako první se tam nasáčkoval borec, co tam něco řešil asi půl hodiny. Já pak byl samozřejmě hotovej za tři minuty, nashle, přijďte zas... Registračka bude trvat taky tři týdny, prý toho tam teď mají ku*evsky hodně... :-( A je fakt, že se tam teda neflákají...

EDIT: Mates - ono přeci jen Praha má milion lidí a když třeba pod Sdružení spadá xy obvodů, tak to prostě trvá... co se týče přístupu a rychlosti samotnejch lidí na přepážce, nemůžu říct ani prd, že by se nějak flákali, většinou makají jak fretky...

Uživatelský avatar
RomanB74
Příspěvky: 390

Příspěvek#1813 » úte 11. dub 2017, 13:38

27.3. 15:45 jsem byl na KŘPE (odd. zbraní Pardubice) podat oznámení o nabytí KKZ. S řádně vyplněnými tiskopisy, kolky, zbraní připravenou ke kontrole, potřebné doklady a dokumenty. Celá záležitost trvala 2-3 minuty.
5.4. 15:30 zas na KŘPE vyzvednout hotový PZ. Opět hotovo za cca 2 minuty včetně kontroly údajů na PZ a podpisu protokolu. (Na PZ je datum vystavení 30.3.) Takže spokojenost jako vždy.
Bohužel, ne každý chodí na oddělení "co nejlépe připraven". Trochu mi vadí, když do kanceláře vstoupí klient, aby za deset minut vylezl a začal se přehrabovat v tiskopisech u pultíku "v čekárně". Po dalších pěti minutách se zpoza dveří ozve něco ve smyslu "ne, kolky musíte koupit na poště..." a jsem hotovej. A minuty ubíhají...
Tím tedy mířím k jedinému: příslušníci na odděleních dělají svou práci dobře a se správným vybavením by byli ještě efektivnější. Nicméně jednak nemají k dispozici dokonalé technické vybavení (datovky, čísla bankovních účtů pro platby správních poplatků, online systémy atd atd) a poté je zde nezanedbatelný "lidský faktor" na druhé straně přepážky, který neví že má mít na NP kolky za 200...



PictusCZ
Příspěvky: 57

Příspěvek#1814 » úte 11. dub 2017, 15:36

RomanB74: Hele to bych si dovolil oponovat, v pondělí jsem na OSZBM strávil v součtu tak tři hodiny a za tu dobu tam snad nebyl jedinej člověk, co by tam přišel tak, jak píšeš... řekl bych, že třeba právě v Praze na Sdružení lidi vědí, že to trvá dlouho, tak se snaží sami být co nejrychleji vyřízení... ale beru, že někde, kde "je to na pět minut", jsou lidi liknavější... tady na té pobočce to obvykle vypadá tak, že tam člověk přijde a nahází tam doklady, papíry, kolky, celej šťastnej, že na něj konečně přišla řada :-) Já osobně tam šel bez kolku jen jedinkrát - poprvý... Protože jsem si naivně myslel, že mi ho tam prodaj :-D

Jináč k tomu technickému vybavení - zrovna včera jsem se s tou paní policistkou, co mi vyřizovala registraci, dal do řeči. Povídala, že jim prý nějaký chytrolín vymýšlel "vylepšení systému", což ve finále spočívá v tom, že zrovna třeba na tu registraci, která prý byla dřív docela oblíbená, protože v systému trvala relativně chvilku, musí teď proklikat x "okýnek" a dokonce některá, co spolu souvisejí, se musejí beztak separovaně vyplňovat, protože prostě proto :-D Takže takhle to může dopadnout, když jim nějakej rypák, co jejich práci v životě nedělal, chce "zjednodušit život" :-D



Mates
Příspěvky: 49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1815 » sob 15. dub 2017, 11:05

No sice praha ma možná milion lidi ale ne vsichni maj ZP :) ale i presto asi zde bude vice pohybu nez jinde to zas jo.
Ja byl ted ve středu pro nakupko a Mělník porad stejné. Das lejstro, kolek, op, zp, policistka zkontroluje a vrati ti doklady se slovy "tak si sednete". Za 10 minut zavola, podepises, ona orazitkuje, vrati ti to se slovy "po nakupu do 10-ti dnu zaregistrovat" a hotovo. Nashledanou. A co jsem sledoval jejich tam asi sest. 3 vpredu u okynek a 3 vidim behat v zadu. Jsem dost rad ze spadam tam a ne do prahy :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů