Inspektoráty pro zbraně



jinda voyer
Příspěvky: 418

Příspěvek#346 » čtv 31. říj 2013, 08:58

To já tomu i věřím. Registrovat zbraně jsem byl 14. 10. 2013. Bylo mi řečeno, že to nebude dříve než 30. 10. 2013, tj. včera. Tak jsem tam jel (a ještě pro jistotu předtím volal, aby to nebylo zbytečné - fakt "příjemná" paní na telefonu:-/) a když jsem si to vyzvedl, tak jsem na průkazu zbraně našel datum vystavení 17. 10. 2013 :roll: Prostě no comment

Uživatelský avatar
fanatic
Příspěvky: 5

Příspěvek#347 » čtv 31. říj 2013, 09:54

Sokolov-NP,PZ,na počkání(cca.10min.)



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#348 » čtv 31. říj 2013, 12:03

Phile : Také jsem tomu nevěřil, ale při registraci zbraně dávám vždy i nové NP a mám si to vyzvednout za týden opět ve středu. Asi dostali příkaz zrychlit, když mnohde to dělají na počkání.

Uživatelský avatar
Warri
Příspěvky: 24

Příspěvek#349 » ned 3. lis 2013, 18:56

Zdravim chlapi,

Chtěl bych se zeptat jak je na tom Soukalova s vydáním mého prvního ZP?... Podával jsem 23.10. , tak jen nevím jestli se mi ozvou oni, nebo mám zavolat já?..

Dík za případné inf. ;)



Carloss
Příspěvky: 2938

Příspěvek#350 » ned 3. lis 2013, 19:35

Ozvou se určitě písemě. Jinak já jsem teď prodlužoval, řekli mi měsíc. Stavil jsem se za 14 dní, zeptal se, a byl hotov a dostal jsem ho. Určo by to šlo ověřit i telefonicky. No... přesto mi teď přišla výzva k vyzvednutí. Ze soukalky se ozývaj se vším. I když přišel čas na výměnu. Ozvali se tři měs. před koncem platnosti stávajícího ZP.



Pete83
Příspěvky: 7

Příspěvek#351 » úte 19. lis 2013, 16:22

Musím se podělit s dnešní zkušeností:
Jičín - obvykle vše na počkání. Včera jsem donesl zaregistrovat novou zbraň a na vlastní žádost jsem si PZ vyzvedával "až" dnes ráno. PZ hotový bez problému.
Ptal jsem se příslušníka jen tak mimochodem na nákupní povolení na AR-15 (co tam napsat a tak, jsem začátečník). Vysvětlil, a ptal se jestli ho rovnou chci. Donesl mi svůj časopis (Zbraně a střelivo) kde je článek o PAR Mk3 a za 15 minut jsem odcházel s nákupkou, kterou jsem původně ani nečekal :) Povolena puška samonabíjecí pro ochranu zdraví, života a majetku, povoleno i nošení.

Takže v Jičíně alespoň za mě velká spokojenost.
Minule mně málem vynadal když jsem si na žádost na pistoli napsal 9mm, že jsem si to prý moc omezil a ať to tam nepíšu :D



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#352 » úte 19. lis 2013, 18:00

Pete vítej na foru, buď moc rád, to v Praze je to o poznání horší, i když už tady se termíny trochu zlepšily.



tempest
Příspěvky: 167

Příspěvek#353 » úte 19. lis 2013, 18:41

Uplně jsem zapomněl po poslední registraci pochvalit opět Hradec Králové - V pondělí vyhrožovali příštím týdnem, přesto ve středu hotovo. I v případě nákupka, i v případě PZ. Uznávám, není to rekord, ale aspoň to nejsou tři neděle, jsem s jejich prací spokojený...
A asi se stěhuju do Jíčína :D



Marwinus
Příspěvky: 12

Příspěvek#354 » stř 20. lis 2013, 10:13

Tak jsme byl velmi mile prekvapen. Stehuju se a zmena zbrojaku z prahy na pribram. Obrovska ochota, vymena ZP a PZ, uprava stavajici nakupky na cislo noveho ZP, vydani dalsi nakupky a jako plus ochota a rada jak co nejlepe vyplnit, vse s usmevem. Byl jsem tam v pondeli a jeste jsem se z toho nevzpamatoval... ;)



jinda voyer
Příspěvky: 418

Příspěvek#355 » stř 20. lis 2013, 10:24

Marwinus píše:vse s usmevem. Byl jsem tam v pondeli a jeste jsem se z toho nevzpamatoval... ;)

Na mně se taky posledně na Soukalově smáli...s úsměvem mi řekli, že si mám přijít za cca 3 týdny :mrgreen: Ale už jsem se z toho vzpamatoval, jsou důležitější věci ;) Nicméně Ti stejně trošku závidím :twisted:



Marwinus
Příspěvky: 12

Příspěvek#356 » stř 20. lis 2013, 10:27

Predtim jsem patril na P4 ulice Sdruzeni. Ne ze by tam byli nejak neprijemni, to urcite ne, ale to cekani....



jjoozziinn
Příspěvky: 172

Příspěvek#357 » pát 20. pro 2013, 16:53

Právě mi poslali email o příjemném prožití svátků a šťastný nový rok. Koukám jako blázen. Odbor zbraní Liberec. :)



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#358 » sob 21. pro 2013, 01:26

To je super, asi vás mají málo, tak si vás hýčkají ! Buď rád, kde bydlíš ! To na Praze IV, bylo NP týden asi jen krátkodobě, teď už je to klasicky zase 14 dnů a vzhledem k vánočním svátkům a jejich otvírací době jsem zvědav, jak to bude v lednu, to bude asi masakr. Že by měsíc ? Ježíšek zase natropí starosti. Otevíračka v pátek, ani náhodou ? S..ou mě, ale chodím tam rád.



aleš_
Příspěvky: 136

Příspěvek#359 » sob 21. pro 2013, 05:29

NP 14 dní? To si z vás dělají dobrou p..el. Já měl novej ZP + jedno NP za týden - ve středu 11. jsem podal a 18. vyzvedl. A kdyby to bylo bez zbrojáku, jen NP, věřím tomu, že by to bylo ještě rychleji.



dastin
Příspěvky: 50

Příspěvek#360 » sob 21. pro 2013, 14:21

Novy Jicin - Musim upozornit, ze cajty moc nemusim, hlavne na cestach, kde je clovek pred nema skoro bezmocny.
Musim pochvalit lidi na oddeleni zbrani, vsichni opravdu 200% v poradku.
Od nacelnika prez chlapy az pani, ktera tam dela asi papirovani.
Nemuzu si stezovat od zacatku, vzdy poradili, vysvetlili s velkym pochopenim pro zacatecnika.
Vse na pockani po domluve terminu atd.
Kdyby byli vsichni cajti takovi, tak je zacnu mit vsechny rad.......... :lol:
Je fakt ze znam par normalnich, kteri chrani a pomahaji.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů