Inspektoráty pro zbraně

Uživatelský avatar
Boudy
Příspěvky: 175

Příspěvek#511 » pát 28. lis 2014, 15:52

Žádost jsem dal 7.11. a dnes ještě není. Takže těch 30 dnů počítej. Potvrzoval mi to i Ludwyg či jak se jmenuje.



chanchez
Příspěvky: 39

Příspěvek#512 » pát 28. lis 2014, 18:16

michy10 & Boudy: nechci vám pánové kazit páteční večer, ale já podával v Brně žádost v druhé půlce října a čekal 6 týdnů. Zaseklo se to na magistrátu, kde na to potřebovali celou lhůtu třiceti dnů. Původně jsem si říkal, že to bylo volbama, ale podle toho co píšete, je to asi standardní čekací doba, než brněnský úředník zvládne něco vyřídit.

michy10: 30 dní má na vyřízení požadavku policie, ale pokud potřebuje informace ještě od jiného úřadu, tak se běh lhůty přerušuje a ten druhý úřad na to má dalších 30 dnů. Takže maximální doba, jak dlouho můžeš čekat není 30, ale 60 dní.

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#513 » pát 28. lis 2014, 18:54

Výdej zbrojáku je něco jiného jak výdej průkazu zbraně, na který jak jsem pochopil, se michy10 ptá.

Brno údajně dělá výdej zbrojáků pro celou jižní Moravu, tedy to může trvat. Stejně bych tam ale zkusil zavolat (teda až vymění okna).

Průkazy zbraní se v Brně, co pamatuju, vydávaly na počkání. Ověřím přespříští týden.



chanchez
Příspěvky: 39

Příspěvek#514 » pát 28. lis 2014, 19:09

Vystavení PZ je samozřejmě něco jiného, ale michy10 píše o době čekání na vydání ZP, takže se evidentně ptá na zbroják.

Navíc Brno má na starosti jen Brno-město a Brno-venkov. Vyškov, Břeclav, Hodonín a Znojmo mají vlastní inspektoráty.

Ale to poslední jsi trefil ;-), v Brně jsou opravdu PZ na počkání, stejně jako NP.



michy10
Příspěvky: 13

Příspěvek#515 » pát 28. lis 2014, 19:34

JJ, zajimalo mě vydání ZP, no to jste mě nepotěšili :( ja podával 10.11...ale pořád trochu doufám, že to do posledního týdne před vánocema stihnou a já budu mít pod stromečkem "překvápko"...ale jinak díky za odpovědi :)



ludwyg
Příspěvky: 19

Příspěvek#516 » pát 28. lis 2014, 21:05

Ahoj. Ja dostal v Brne zp za 4 tydny. NP a PZ pak na pockani.



michy10
Příspěvky: 13

Příspěvek#517 » pát 28. lis 2014, 21:31

Ty 4 týdny by bohatě stačily, stejně mě kvér na prodejnu dorazí až za týden :)



Shras
Příspěvky: 171

Příspěvek#518 » pát 28. lis 2014, 22:12

ja teda doufam, ze na mne to nakupko ten mesic pocka .. tentokrat jsem si o ne pozadal s 2 mesicnim predstihem :D daval sjme hned dve aprislo mi lito tech holek ze nakazdej muj papir musi vyplnit 2 dalsi



ineyaa
Příspěvky: 111

Příspěvek#519 » pon 1. pro 2014, 13:22

chanchez píše:michy10 & Boudy: nechci vám pánové kazit páteční večer, ale já podával v Brně žádost v druhé půlce října a čekal 6 týdnů

Uff, ja cakam asi 4. tyden (Brno-mesto), a uz skacem optimisticky po mobile na kazdu SMS :)

chanchez píše:michy10: 30 dní má na vyřízení požadavku policie, ale pokud potřebuje informace ještě od jiného úřadu, tak se běh lhůty přerušuje a ten druhý úřad na to má dalších 30 dnů. Takže maximální doba, jak dlouho můžeš čekat není 30, ale 60 dní.

To mi pripomina kataster, tam tiez clovek caka na kazdy ukon 30 dni, potom to prerusia, pretoze si vyziadaju informaciu ktoru uz davno maju a bezi znovu 30 dni.



Ravkar
Příspěvky: 122

Příspěvek#520 » pon 1. pro 2014, 13:41

Taky Brno, čekám od 21/11, a tento týden jim mění okna, takže nic nebude. Ale to neva, zbraň má být na prodejně cca za 2 týdny.



michy10
Příspěvky: 13

Příspěvek#521 » pon 1. pro 2014, 18:15

Tak to jsme na tom dost podobně, taky při každé SMS doufám, že to bude právě "ona" a taky zároveň čekám až dojde zbraň do obchodu, což mě dokud nemám ZP nemusí zajímat :|

Uživatelský avatar
scorpions.cz
Příspěvky: 505

Příspěvek#522 » stř 3. pro 2014, 15:48

Tak opět velké poděkování a chvála pracovníkům inspektorátu v J.Hradci. Nákupní povolení ,vyřízené za 20minut.



Phil
Příspěvky: 90

Příspěvek#523 » stř 3. pro 2014, 21:12

Praha, Soukalova: upřímně nechápu proč jim PZ trvá tak dlouho. Byl jsem tam dnes amnestovat a při té příležitosti jsem zkusil zda mají PZ, který slibují na 8. Mají prd. A to tam bylo nula nula prd lidí, ale personalu hodně. Na druhou stranu se mi zdá, že někteří příjdou a mají vše hned, protože jsou s nimi "za dobře"..

PZ se dělá na služebně, ne? Přeci se centrálně nikde netiskne.. Tak proč, když už mají jen 2x dny pro veřejnost, nejsou schopný to udělat?



Pupak
Příspěvky: 318

Příspěvek#524 » stř 3. pro 2014, 21:22

Jo, do PZ jen vytisknou údaje, orazítkujou a podepíšou, zalaminujou a hotovo. Pokud jsem tam sám, což je skoro vždycky, trvá kompletní registrace s vydáním PZ cca 15 minut.



aleš_
Příspěvky: 136

Příspěvek#525 » stř 3. pro 2014, 21:46

Někdy se to může zkomplikovat, např. když nesedí informace v registru s realitou (vyražené na zbrani a pod.). V mém případě musela paní na místním okresním oddělení telefonovat na krajské, aby to přepsali a to jim chvíli trvalo, takže jsem měl PZ až další úřední den.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů