Inspektoráty pro zbraně



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#871 » pát 23. lis 2018, 09:56

Velka pochvala pro Soukalovu - ve stredu jsem tam byl prihlasovat dve zbrane. Resil to jeden mladej kluk a situace byla takova, ze jednu ze zbrani prodejce zapomnel pri prodeji uvolnit v registru. Sam od sebe mi rekl o cislo na prodejce, zavolal mu a pozadal o uvolneni, ktere probehlo behem par minut. Takze za mne fakt super zkusenost, pochvala a jen tak dal!

PS: A aby toho nebylo malo, tak pred chvili jsem mel hovor ze skyteho cisla - pani ze Soukalovy, s tim, ze prukazy zbrane jsou uz hotove...za dva dny...jeste tedka tomu neverim



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#872 » pát 23. lis 2018, 10:03

Tohle pondělí jsem přihlašoval novou pistoli. Přerov, PZ na počkání do cca 10 minut vše hotovo.
V Přerově je to moje opakovaná zkušenost, velká pochvala za jejich přístup.



ren
Příspěvky: 497

Příspěvek#873 » pát 23. lis 2018, 12:36

To antonspelec: že jsou v Soukalově milí a ochotní, o tom žádná, nikdy jsem si nemohl na nic stěžovat, ale zatím jsem na každý úkon dostal termín "přijďte za 14 dnů" a nikdy mi nikdo nevolal, to mi přijde jako ta o Červené Karkulce. Chápu, že je to tím, že jich tam je kolik jich tam je a mají na starost obrovské množství lidí. Při tom ale když za těch 14 dnů přijdu, tak na všech dokladech je datum minimálně týden staré. By the way, v tu středu jsem tam byl taky registrovat a nikdo mi zatím nevolal...



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#874 » pát 23. lis 2018, 13:46

No moje zkusenosti jsou spise neutralni nez pozitivni, kdyz to tak nejak zprumeruju, Tohle byl samozrejme vyraznej nadprumer.
Ano, presne tak, 14 dni rikaji na vsecko (jen na novej zbrojak to bylo dele, ale zase mi poslali SMS, kdyz byl hotovej, coz u jinejch ukonu nedelaji). Kdyz jsem si zadal o nakupka 5.11., tak mi taky rekni 14 dni. A kdyz jsem si je byl tohle pondeli, tj. presne po 14 dnech vyzvednout, tak na nich bylo datum 7. 11. :-) Takze podobna zkusenost...
A k tomu zavolani - taky sem se hodne divil. Bezne tahle cisla ani nezvedam, ale dneska jsem udelal vyjimku - prislo mi, ze pani mluvi jak kdyby to dostala rozkazem a nechtelo se ji, ale informaci predala, coz ocenuji



AndreasBaader
Příspěvky: 201

Příspěvek#875 » pát 23. lis 2018, 19:06

Vydani PZ je otazka max 10 min. Takze jasat nad tim, ze nekdo za 48h zavolal je usmevne.



frantisekkozisek
Příspěvky: 320

Příspěvek#876 » sob 24. lis 2018, 20:41

Je to sice otázka na 10 minut, ale málokde to udělají. U nás v Ústí n. O. to do nedávna taky dělali na počkání, a najednou už to zase nejde. Teď je to do do příštího pracovního dne. Což je docela otrava, kvůli dvojímu dojíždění. Aspoň, že NP ještě udělají na počkání



jenikw
Příspěvky: 82

Příspěvek#877 » stř 13. úno 2019, 22:25

OSZBM Praha-Venkov, Křižíkova ul., Praha 8, dnes průkaz zbraně za 10 minut, stále velmi dobré služby, zatím jsem vše dostal na počkání, velmi milé policistky, jednají s úsměvem, pomáhají. Takže jsem jim dnes dal něco dobrého na zub. Při rozhovoru jsem se dozvěděl, že mají povoleno dělat věci na počkání, pokud to jde, čímž ušetří lidem cestu a na oddělení nejsou fronty střelců, kteří musí chodit kvůli všemu dvakrát. Zřejmě je zde rozumný velitel, což bohužel není všude stejné...



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#878 » čtv 14. úno 2019, 13:56

Hm, to teda neni stejny...na Soukalce to nehrozi.
Jako nereknu ani popel, kdyz tam maji plno az na schody a dolu, ale posledni dve moje navstevy se odehraly kolem druhe hodiny a nebyl tam NIKDO. Za prepazkou sedeli tri (dva starsi a jeden mladej kluk)...poprve me nechali stat pred otevrenejma dverma a 10 minut se tam bavili o vsem moznym jen ne o praci...pak jsme byl teprve vyzvan ke vstupu. Podruhy jsem sel sice na radu hned, ale taky tam byli vsichni tri...kopali se do prdele, ale s klidem mi rekli, at si prijdu za dva tejdny.

Uživatelský avatar
tomoking
Příspěvky: 227

Příspěvek#879 » sob 16. úno 2019, 23:20

Karviná ... asi 2 měsíce zpět se přestěhovali do nových prostor /Mírová 1429/37/..... zkušenost jen ta nejlepší .... nákupní povolení 15 minut , techničák taky 15 minut . Takhle to v Karviné funguje od nepaměti ..../mám zbroják skoro 25 let/



honzazd
Příspěvky: 156

Příspěvek#880 » stř 3. dub 2019, 12:39

Tak hotovo, oddělení zbraní Mělník děvčata úplně v pohodě, zrušení a nové přihlášení zbraně za 15 min. Děkuji



ren
Příspěvky: 497

Příspěvek#881 » čtv 25. dub 2019, 10:28

Tak před chvílí jsem zažil velké překvapení a přísahám, že jsem naprosto střízlivý a neberu žádné drogy. Včera jsem byl v Soukalově registrovat, dnes na mobilu skryté číslo, původně jsem to nechtěl brát, ale pak jsem to zvednul. Pomyslel jsem si, že to může být PČR, že by nedej Bože mohly být nějaké nesrovnalosti v papírech. A taky že jo, ale ne nesrovnalosti, bylo mi oznámeno, že PZ je hotový a můžu ho v úředních hodinách pro veřejnost vyzvednout... :shock:



mamlas
Příspěvky: 24

Příspěvek#882 » čtv 25. dub 2019, 11:26

Na PČR v Mostě zatím vždy PZ na počkání (max. 15 minut).



tapuz
Příspěvky: 12

Příspěvek#883 » čtv 25. dub 2019, 15:45

Hm, tak na Pankráci jsem teď, březen-duben, čekala na PZ tři týdny. Bylo to taky úplně v pohodě, ale trošku se to táhlo, no.



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#884 » pát 17. kvě 2019, 18:28

Podělíte se prosím někdo o zkušenost jak to chodí v Jablonci nad Nisou?



kolp
Příspěvky: 99

Příspěvek#885 » stř 3. črc 2019, 15:26

Musím velmi pochvalit PČR v Plzni na Borech. Dosavadní zkušenosti zatím velmi pozitivní.
Např. 14.5. podána přihláška k ZoZ, termín ihned přidělen na 6.6.
10.6. podána žádost o ZP. Slečna za přepážkou mě poněkud zlamala prohlášním "Přijdťe za měsíc." Na dotaz jestli mi nedají vědět - zkuste to za dva týdny. Jelikož jsem člověk nedočkavý, pokusně volám už 19.6. a ZP je již hotov. Jaké bylo mé překvapení, kdž jsem si přečetl datum vydaní 12.6. :shock: Ten samý den 3 NP na počkání.
Registrace a vystavení PZ mi zatím vychází průměrně kolem 15 minut, ale pokaždé jsem si počkal tak hodinku než jsem přišel na řadu.

Doufám, že pozitivní situace vydrží i do budoucna! (A když to tu čtu, tak jsem rád, že jsem si nezměnil trvalé bydliště do Prahy...)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů