Inspektoráty pro zbraně



Střelec
Příspěvky: 1645

Příspěvek#1051 » ned 18. říj 2020, 11:38

Registroval jsem zbraň při posledním nouzovém stavu zasláním fotek zbraně (značky, čísla) a pak jsem dostal PZ poštou (platba za kolek na zaslané č. ú.). Jestli to ale je možné i teď, nevím. Zkusit jim jedině zavolat?



kk
Příspěvky: 999

Příspěvek#1052 » pon 19. říj 2020, 09:39

Střelec: jo, taky mam plonkovni nakupka doma pro strycka nahodu.
Střelec: no fotky mailem :D Nevim zda to je uplne ok, kdyz policajt by to mel fyzicky zkontrolovat ze to mas a ne verit fotkam s tim ty muzou byt stare ... :)



Střelec
Příspěvky: 1645

Příspěvek#1053 » pon 19. říj 2020, 10:04

Byla to nová zbraň, tedy v CRZ to viděli. A následně dokládat zbraň už nechtěli.



kk
Příspěvky: 999

Příspěvek#1054 » pon 19. říj 2020, 10:43

Střelec: tak tam to asi dava smysl



Hribek
Příspěvky: 104

Příspěvek#1055 » stř 10. bře 2021, 20:04

Absolutní spokojenost s OSZBM Příbram, vždy vše na 1. Dnes dopoledne telefonický dotaz na možnost vyřízení výjimek na zásobníky a střelivo mailem. Dokonalé vysvětlení po telefonu, zaslání ofocených žádostí mailem před polednem, v sedm večer v mailu rozhodnutí že výjimka na zásobníky je schválena a současně platební údaje k druhé žádosti...dnes prostě za 1*.



cabalero
Příspěvky: 9

Příspěvek#1056 » stř 10. bře 2021, 23:08

Dnes v Krizikovy taky naprostá pohoda. Sice s nahubkem a mírně upravena uredni doba (8-11,14-17), ale jinak, jako by se nic nedělo. Technicak za 15 min bez rezervace. Naprostá spokojenost a velká pochvala.



Pavluso
Příspěvky: 213

Příspěvek#1057 » čtv 11. bře 2021, 10:51

Tak OSZBM Kladno... naprostý pruser.... 1.2 odeslána okolkovana zadost poštou na zásobníky. To samé dva kolegové na naboje... do dneska nic... holt asi nezbyde nic jiného než stížnost....



vidocqcz
Příspěvky: 203

Příspěvek#1058 » čtv 11. bře 2021, 13:10

A co tam zkusit napřed zavolat a zeptat se? Jsme jen lidé a to i ti na oszbm...

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2510

Příspěvek#1059 » čtv 11. bře 2021, 13:18

Hlavně poslání poštou je asi to nejvíc problematický. Bylo to doporučeně? S dodejkou? Máte tedy důkaz, že to pošta doručila? V případě, že měly žádosti vady, byl tam uveden kontakt pro doplnění? Je OSZBM v provozu? (covid, karanténa???).

Příšte datovka, nebo osobně a "néma probléma" :)

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 690

Příspěvek#1060 » čtv 11. bře 2021, 13:41

Hmm, na reakci na podání datovkou čekám v Praze už šestej týden. Je fakt že jsem neuvedl "k rukám", moje chyba, jen napsal do zprávy na jaký oddělení patřím a přiložil formulář. Nespěchám, stejně nikam nemůžu, jen začínám pochybovat kde se to v procesu ztratilo...



skagerak
Příspěvky: 972

Příspěvek#1061 » čtv 11. bře 2021, 13:56

Nechci nejak pausalizovat, ale ono se toho na na navalilo dost diky novele, a vic se tlaci na "distancni varianty" kvuli covidu....
U nas meli problemy s odesilanim datovkou, napred nedokazali odeslat, muselo se prijet osobne, pak zas jinou vec poslali nekolikrat, a dalsi vec tam ceka a ceka.... no trochu se v tom placaji, taky se trochu nevyznaji v predpisech....



ondrush
Příspěvky: 287

Příspěvek#1062 » čtv 11. bře 2021, 14:07

brno, ja a kamarat rovnake ziadosti datovkou zaciatkom unora, takmer naraz (obaja ten isty vikend, aj ked ine dni). mne postupne v rozostupe tyzdna prisli vsetky odpovede behom dvoch tyzdnom, kamrat zacal riesit ze nema odpoved po 30 dnoch, reakcia viacmenej taka, ze preco to riesi, ze vynimky boli udelene a trvaju trvale, az v navaznosti na to zistili, ze udelene sice boli, ale nikto mu ich neposlal, takze ostal bez odpovede.

ja mam teraz inu skusenost, registrace zbrane. vramci nudzoveho rezimu druha registrace, na podzim vsetko v pohode, poslane elektronicky, dostal som potvrdenie, ze zakonna doba je tym splnena a ked sa bude dat, aby som prisiel so zbranou. teraz ale telefonat mierne zmatenym hlasom, ze ale zbran predlozit nutne treba a pristi tyden mam prist, pondeli alebo streda. Tak nejak som sa chcel vyhnut cestovanie do moravskeho velkomesta aspon kym neprejde tychto prisnejsich par tyzdnov, kedze cestu mam cez 3 okresy a 2 kraje, ale asi teda ne.
S tym suvisi ale dotaz, preco taketo veci riesia telefonicky, ked ja s nimi chcem komunikovat pisomne? Mam sice vsetky telefonaty nahravane, ale aj tak vacsi klud, ked mam veskeru komunikaciu dolozitelnu pisomne, idealne elektronicky datovkou alebo zarucenym podpisom



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#1063 » čtv 11. bře 2021, 14:09

morho: Čerstvá (dnešní) zkušenost: Z OSZBM (Praha Sdružení) mi volali, ať něco doplním k žádosti o ZP. Domluvil jsem se s nimi, že to pošlu datovkou. Poslal jsem to s tím, že jsem do "K rukám:" uvedl "Oddělení OSZBM - Praha I a III" a do "Vaše č. j." jejich č.j., které mi řekli. Do hodiny po odeslání, jsem měl potvrzení přímo od příslušné osoby, která to řešila, že moji zprávu z datovky dostala. Byl jsem zvědavý, jak rychle se "profiltruje" na správnou osobu a rychlost mě příjemně překvapila. Takže datovkou to asi nebude.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 690

Příspěvek#1064 » čtv 11. bře 2021, 14:12

risa2000: patřím na Sdružení. Ještě chvíli počkám a pošlu to ještě jednou, tentokrát s "K rukám".



AndreasBaader
Příspěvky: 201

Příspěvek#1065 » čtv 11. bře 2021, 14:39

Pavluso píše:Tak OSZBM Kladno... naprostý pruser.... 1.2 odeslána okolkovana zadost poštou na zásobníky. To samé dva kolegové na naboje... do dneska nic... holt asi nezbyde nic jiného než stížnost....
Okolkovana zadost na zasobniky? A nevadi Vam, ze ten vymysl na zasobniky je zadarmo?

Odesláno z mého SM-M515F pomocí Tapatalk

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti