Inspektoráty pro zbraně

Uživatelský avatar
HV
Příspěvky: 398

Příspěvek#736 » pon 22. kvě 2017, 06:58

cmk: Ty jsi ale vejtaha, ani jsi nenapsal kde. Ja prave stojim v Soukalce. Jsem tu od 7:30 a prede mnou 7 lidi, za mnou cca 12 :(

Sent from my SM-G900F using Tapatalk



DJ Die
Příspěvky: 666

Příspěvek#737 » pon 22. kvě 2017, 09:40

HV: Napsal. V Děčíně. :) Taky tam spadám a je to fakt celkem rychlé. Jen jednou jsem čekal na PZ dlouho, protože jsem zbraň kupoval v jiném kraji a nedalo se tam dovolat. Nevím jak to je teď, ale tehdy nešlo přes CRZ zbraň přepsat na mě.
Navíc se s policajtama co tam jsou dá mluvit o zbraních směrnici atp. Na dotazy rádi odpoví.

Uživatelský avatar
HV
Příspěvky: 398

Příspěvek#738 » pon 22. kvě 2017, 10:32

V Soukalce se fakt snaží, já bych byl nerad aby to vypadalo že je pomlouvám. Jeden čipera tam stále vybíhá, kontroluje zbraně, rovná lidi, bere přednostně výdej dokladů.
Problém je v tom, že tam je 4 - 5 lidí na tak veliký kus Prahy, že jim z toho nejspíš brzy jebne.
...koukám, že se mi po reinstalaci phonu zase zobrazuje podpis...napravím



Dexter02
Příspěvky: 54

Příspěvek#739 » pon 29. kvě 2017, 17:50

Dnes Brno v cca 15.00 2 nakupka do 10min.
Prede mnou na "papirech" nikdo nebyl, nez mi vydali nakupka prisel jeden borec podat zadost o ZP a druhej s nakupkem.
Na "zbranich" jeden manik cekal na vydani PZ a mezitim dorazil myslivec s loveckym arzenalem.
Prazdno pusto, na chodbach jen meluzina. Nebyt ozbrojen tak bych se tam bal :)

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2985

Příspěvek#740 » pon 29. kvě 2017, 18:01

Pro hradec Králové mám velikou pochvalu: za účelem reklamace a nové zbraně, nedostatku mého času, vyšly vstříc, nakupko hotové za 36 hodin (šlo by to i rychleji kdyby nebyly jednorázové prekazky) a vyzvednute mimo úřední hodiny. Super, díky celému hradeckemu týmu pobočky hradec! Díky panu Bodlinkovi a jeho podřízeným!



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#741 » stř 31. kvě 2017, 22:40

Soukalova, Praha IV, jeden běs !!
Již se to tady dávno psalo, největší obvod s největším počtem lidí, Praha 4 + 10, v ČR !!!
Náčelník je asi spokojen, otevíračka Po + St, není to málo !!! Proč v Brně i jinde to jde i v pátek, i jindy ???
Náčelníku, prober se už !!! Pomáhej a chraň !!!
Fakt, stále dokola !
Pouze dobrá rada, bohužel, z naších daní nedůstojné podmínky bez toalety a pod. !!! Fuj.

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#742 » stř 31. kvě 2017, 22:47

V pondělí asi v půl čtvrté jsem tam šel vyzvednout PZ. Tak jsem se těšil, že tam bude obvyklých dvacet lidí a já je "předběhnu", až někdo vyjde zeptat se, kdo jde jen vyzvednout..., ale ono tam bylo všehovšudy pět lidí :D

Uživatelský avatar
Vinohradian
Příspěvky: 45

Příspěvek#743 » čtv 1. čer 2017, 04:41

Bohuliby píše:Soukalova, Praha IV, jeden běs !!
Již se to tady dávno psalo, největší obvod s největším počtem lidí, Praha 4 + 10, v ČR !!!
Náčelník je asi spokojen, otevíračka Po + St, není to málo !!! Proč v Brně i jinde to jde i v pátek, i jindy ???
Náčelníku, prober se už !!! Pomáhej a chraň !!!
Fakt, stále dokola !
Pouze dobrá rada, bohužel, z naších daní nedůstojné podmínky bez toalety a pod. !!! Fuj.


napadá mě, co to třeba napsat sem: krpa.reditel@pcr.cz. .-)



Niaz
Příspěvky: 131

Příspěvek#744 » pon 5. čer 2017, 07:19

Jen info pro lidi spadající pod Mělník.

Od 26. do 30. června se z důvodu přechodu na nový informační systém nebudou vydávat nákupní povolení a průkazy zbraně na počkání, jak je to obvyklé. Tak si to kdyžtak naplánujte na jiný termín, ať nemusíte nadvakrát.



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#745 » úte 6. čer 2017, 09:08

Stejně tak na Příbrami - a tipl bych, že všude, kde normálně fungují na počkání.

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#746 » čtv 8. čer 2017, 08:02

Včera Kolín. Kupoval jsem od pána uloženou zbraň. Během půl hodinky jsme byli úspěšně vyřízení, ještě mě policista nascanoval šedivák ať nemusím vyplňovat. Pěkná práce.



Zulda
Příspěvky: 212

Příspěvek#747 » čtv 8. čer 2017, 09:00

Musím opět vyseknout poklonu příbramským. Včera, přesně v 8:00 otevřeli, všechna 4 okénka v provozu, za 15 minut jsem odcházel s novým PZ :)



ineyaa
Příspěvky: 111

Příspěvek#748 » pát 9. čer 2017, 09:59

Dnes Brno 1 NP, 1 PZ, prichod 7:45, odchod 10:00. Fronta na PZ bola vzdy aspon 10-15 ludi.
Pan policajt ma zglbal za kopiu predchadzajuceho suhlasu ktora nebola overena :oops: kedze to musel ist overit s originalom v archive. Asi to uz moc zdrzuje a do buducna to vraj neprejde.



diha
Příspěvky: 28

Příspěvek#749 » pon 19. čer 2017, 21:35

Křižíkova, P-východ-západ:
ZP: žádost 3.5- k vyzvednutí udali 7.6 -tedy více jak měsíc, ale byly svátky. ZP hotový už 12. 5., takže podstatně dříve. Pokud někdo spěcháte nebo jste jen netrpěliví/é, volejte, třeba
budete mít štěstí a ZP dostanete dříve než v původně udané lhůtě.

NP: 2x žádosti NP podány ve středu, k vyzvednutí byly v pondělí hned týden na to, tj. netrvalo to ani týden.
PZ: vyřízen na počkání
Dle info jednoho čekajícího na nákupní povolení (měl ho na počkání), pokud je jeden kus čehokoliv (vyjma ZP), je to ihned, bez čekací lhůty. Jestli se na informaci lze spolehnout, nevím. Nicméně i necelý týden pro nákupko je skvělá lhůta.

Nechoďte tam hned po ránu, když otvírají - 3x jsem tam byla kolem 12,00 hod a nikde nikdo. Ráno menší fronta (určitě ne jako Soukalově naštěstí). Moje zkušenost - Křižíkova funguje výborně, řeší rychle a bez zbytečných průtahů.

Uživatelský avatar
Tardis
Příspěvky: 152

Příspěvek#750 » úte 20. čer 2017, 03:54

Hradec, PZ týden

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 hostů