Inspektoráty pro zbraně



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#571 » stř 21. pro 2016, 20:21

Tak se sem du vyblejt!
Dnes jsem poprvé v životě a také doufám že i naposledy navštívil inspektorát na Bratislavské v Brně, kde jsem byl vyzvednout zbraň z úschovy. Lidi, já se tam vrátil do devadesátých let! Takový fronty nepamatuju už hodně dlouho. Pro celý Brno a okolí tam funguje výdej ZP a uschovaných zbraní v jedinejch dveřích, kde je pultík a dva policajti co nestíhají odebírat alespoň tolik lidí co jich přibývá na konci tý lajny na chodbě. Podle rozhovoru s pánem za mnou je to setrvalý stav. Neuvěřitelný dvě hodiny jsem se posouval o 10 m a 15 lidí předemnou! Paní co tam stála a držela místo kolegovy prý přišla ještě před otvíračkou a už tam stála šňůra cca 15 lidí na mrazu. Něco takovýho sem zažil naposledy před 20 lety.

Když jsem pak registroval odpoledne v ústí, tak sem těm klukům málem líbal ruce za ochotu po takovým zážitku. Brňákům ten jejich inspektorát fakticky nezávidím.



o.n.y.x.
Příspěvky: 36

Příspěvek#572 » stř 21. pro 2016, 21:57

Ja byl v Brne v pondeli okolo 3 hodiny, podavat prihlasku na zoz. Vypsal formular a hned sel na radu. Lidi v cele budove cca 12. Takze asi zalezi kdy tam jdes no,. To si nevyberes. Ale mas pravdu.. Je to tam hrozny, umisteni nejhorsi v celym Brne a o interieru nemluvit..

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#573 » stř 21. pro 2016, 23:01

No tak hvízdnout PČR přímo do Bronxu je majstštyk - o možnosti zaparkovat si člověk může nechat zdát normálně, natož teď když je půlka ulic v okolí rozkopaná (jeden zákaz vedle druhýho). No a ta flustrace v tý frontě uvnitř, to je k nezaplacení. Fakt nevím jestli to nebyl extrém, ale borec za mnou tvrdil, že tohle je normální stav (neměl jsem důvod mu to nevěřit).



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#574 » stř 21. pro 2016, 23:36

A nechtělo by to, aby někdo fundovaný vymyslel nějakou petici ?
Ty podmínky jsou nedůstojné i v Praze a výhled do budoucnosti jasně ukazuje, že bude hůř, stačí ty masakry po celém světě a světe div se, že lidi se chtějí bránit !
Otevíračka v Praze po + st je naprosto nedostatečná a když do toho příjde státní svátek, tak je ještě hůře.
Věc k zamyšlení ?

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#575 » stř 21. pro 2016, 23:43

V Brně jsem byl ve pondělí pro PZ a strávil tam dvě hodiny. Zaparkovat se dá dobře přímo před PČR, stačí vlezt dovnitř pro papírek za okno (ne na zbraně, na recepci). Ale čekání šílený. Jedny dveře zamčený, ve frontě už starší myslivci dost vyrejpávali. Bohudík k dvoum pomalým pánům polcajtům přibyla jedna mladší paní/slečna policistka a hned to začlo odsejpat. Ale čekání i tak dlouhý jak svi*a. NP jdou o dost rychleji, to sem si minule pochvaloval. A s tím čekáním jak píše mikymoto jsem taky slyšel, jeden pán povídal, že minule po 3 hodinách utekl a dneska už hodinu zas stojí jak ko*ot.



HonzaH
Příspěvky: 7

Příspěvek#576 » čtv 22. pro 2016, 00:10

Praha-Západ: Nákupko i průkaz zbraně (1 ks zbraně) na počkání. V době kolem 13.hod. Fronta tak do 10 minut (1-2 lidi). Obsluha u dvou okének (1muž a 1 žena) profesionální a vstřícná.



kiv61
Příspěvky: 580

Příspěvek#577 » čtv 22. pro 2016, 06:36

Bohuliby píše: ...Ty podmínky jsou nedůstojné i v Praze ..?


Smutná realita .. Zlatý časy, když každý pražský obvod měl své odd. Z+S ;)

Jenže policie , resp. ti co jí šéfují mají dnes bohužel poněkud odlišné priority:

http://auto.idnes.cz/policie-audi-s6-0p ... tomoto_fdv



scink
Příspěvky: 167

Příspěvek#578 » čtv 22. pro 2016, 07:38

Novy Jicin 19.12. přichod 16.05, odchod 16,19, uzasne vstricni. Proste pohoda.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#579 » pon 23. led 2017, 08:22

Máte někdo čerstvou zkušenost ze Soukalky s odhlašováním zbraně? Stačí jim šedivák a průkaz zbraně, nebo chtějí i kupní smlouvu a kopii nákupka kupujícího?

Uživatelský avatar
HV
Příspěvky: 398

Příspěvek#580 » pon 23. led 2017, 08:43

kupní smlouvy netřeba, budou-li se jí dožadovat, prohlásíš, že bylo dojednáno ústně. Nákupku kupujícího také není třeba.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#581 » pon 23. led 2017, 19:35

Děkuji velmi pěkně

Uživatelský avatar
rumcajs_tr
Příspěvky: 121

Příspěvek#582 » pon 23. led 2017, 19:56

PČR Třebíč - žádost o ZP podána odpoledne 16.1., hotovo bylo 20.1., vyzvedával jsem 23.1. a přitom jsem si vyřídil i NP - to samozřejmě bylo na počkání. Nikde ani noha. Ať žije "maloměsto".

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#583 » pát 3. úno 2017, 10:30

V Brne se dnes opet rozdava neco zdarma. Na registraci zbrane cca 20 ks, NP a zbrojaky 8 ks.



o.n.y.x.
Příspěvky: 36

Příspěvek#584 » pát 3. úno 2017, 14:00

Tak po novym roce se zhustily terminy na ZoZ. Tak se to nekde odrazi [FACE WITH TEARS OF JOY]

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk



cipis
Příspěvky: 2114

Příspěvek#585 » pát 3. úno 2017, 14:46

Jo, a úplně nejlepší je, když si tam do tohoto dojdeš pro prodloužený zbroják a neseš celou zbrojnici přes dvě ulice, protože je všechno obsazeno, včetně těch vyhrazených míst :D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 83 hostů