Zkouška OZ - otázka č. 334

rudkud

Příspěvek#16 » ned 7. čer 2015, 12:20

Jen uvede svůj případ. Minulý týden jsem dělal zkoušky. Testy na plno, praktickou taky. Zkušební strelba z krátké 3 ze 3 krásne v černém vedle sebe. Následně po nárůstu sebedůvěry jsem ale z 5 dal jen tři. Ptal jsem se tedy komisaře a dozorove policistky, jestli teda jako nemůžu ještě jednou tech pět. Třeba později, ale bylo mi řečeno, že ne. Ze budu už pozván jen na střelbu v dalším terminu. Mam tedy ještě dotaz, myslíte, že budu jen střílet, nebo proběhne celá praktická znovu? Jinak děkuji autorům stránek za obrovskou pomoc s učením. I program jsem si koupil a také spoustu informací z fóra jsem získal. Čili super práce a děkuji za to.

rcc

Příspěvek#17 » ned 7. čer 2015, 12:58

U praktických "opakovaček" došlo s novelizací v roce 2014 ke změně.
Žadatel, který byl v teoretické části zkoušky odborné způsobilosti hodnocen stupněm "prospěl" a v praktické části zkoušky "neprospěl", může podle vyhlášky provádějící zákon o zbraních praktickou část zkoušky
jednou opakovat nejdříve 15 pracovních dní a nejpozději dva měsíce ode dne, kdy v praktické části zkoušky byl hodnocen stupněm "neprospěl"
Skončila tak prý praxe komisařů 300 Kč za zkoušku, ven, ihned opakovačka dalších 300Kč a pak OK. Proto se zavedlo nejdříve 15 pracovních dní... Odměna komisařům se zdvojnásobila.
Opakování bude podle mne záležet na komisaři, případná bezpečná manipulace by neměla být problém, ne?

rudkud

Příspěvek#18 » pon 8. čer 2015, 09:05

Aha, díky, tak už tomu rozumím. Bezpečná manipulace MUSÍ být v pohodě :-) Jen mi šlo o to, se vyhnout těm dalším nervům, které byly třeba teď. Tak uvidíme, co dostanu podruhé za komisaře.

Zpět na