ZP, otázky z oboru myslivost jsou v testech pro ZP kat.B,E?



Dukemen
Příspěvky: 32

Příspěvek#1 » pát 6. pro 2013, 22:03

Dobrý večer, chci se zeptat mám v plánu dělat ZP kategorie B,E obsahují testy i otázky ohledně myslivosti? například co je Dvojákový troják,Kulová kozlice,Dvojka atd? děkuji



agnusdei
Příspěvky: 27

Příspěvek#2 » pát 6. pro 2013, 22:58

ve zkratce -ANO v části "nauka o zbraních"



Dukemen
Příspěvky: 32

Příspěvek#3 » pát 6. pro 2013, 23:12

Děkuji já jen, že sem někde četl, že se nevyskytují tyto otázky v testech pro kategorie B a E, ale asi to byl nějaký kec. Děkuji za informaci.

Uživatelský avatar
LRRTM1
Příspěvky: 175

Příspěvek#4 » pát 6. pro 2013, 23:29

Já byl dost překvapený, když při zkoušce rozděloval komisař testy podle toho, kdo dělal jakou kategorii. A je pravda, že já tam zrovna tuhle otázku neměl (mám B a E). Ale myslím, že to mohla být klidně náhoda. Nevím o tom, že by se žadatelé konkrétních skupin měli učit jen specifické otázky. Proč bych pak měl odpovídat na to, jak tlusté mříže má mít obchod se zbraněma?



agnusdei
Příspěvky: 27

Příspěvek#5 » pát 6. pro 2013, 23:34

Já dělal A, B, E a nějakej ten dvojákový troják nebo něco takovýho jsem tam měl. Navíc je to si 10 zbraní, takže je snažší se ty názvy naučit, než ty otázky přeskakovat :)



Dukemen
Příspěvky: 32

Příspěvek#6 » pát 6. pro 2013, 23:47

Samozdřejmě se je naučím jen mě to zajímalo :) děkuji

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#7 » sob 7. pro 2013, 08:44

Myslím, že v těch testech mají všechny skupiny všechny otázky. Je tam akorát rozdíl v minimálním skóre pro úspěšné složení zkoušky.



azavak
Příspěvky: 88

Příspěvek#8 » sob 7. pro 2013, 10:10

Jsou to zbraně kategorie C,které si mužeš koupit.Takže znát odpověd na otázky je v pořádku.

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#9 » sob 7. pro 2013, 19:29

Mobster: Nám zase na školení říkali, že se testy liší podle skupin. A pokud se dobře pamatuju, v záhlaví archu bylo uvedeno, pro které skupiny ten test je. Takže na tom asi něco bude. Každopádně jsem se učil všechny otázky, lepší než se dočkat nemilého překvapení.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#10 » sob 7. pro 2013, 22:31

Ano, je tam nějaké rozdělení, největší potíž je v to, že nikdo neví jaké :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#11 » ned 8. pro 2013, 14:16

Možná máte pravdu.

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 537
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#12 » ned 8. pro 2013, 15:10

Jo policajti mají u zkoušek obvykle předchystané sady podle skupin žadatelů. Otázky jako takové ale prověřují znalosti uchazeče komplexně z různých oblastí, Myslím ale že pro zodpovědného střelce to není nic proti ničemu naučit se ty odpovědi všechny. :)



azavak
Příspěvky: 88

Příspěvek#13 » ned 8. pro 2013, 15:29

Jak jem napsal v předchozím příspěvku.Otázky kolem zbraní jsou na místě a není důvod neznát odpovědi.Pochybuji žes musel odpovidat na OTÁZKY Z OBORU MYSLIVOSTI.U ZP je lhostejne jestli poznáš bobek od zajíce nedo umíš stopovat zvěř.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#14 » ned 8. pro 2013, 15:58

Rozeznat dvoják od dvojky nemá nic společného s myslivostí :shock:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů