Nutná obrana, krajní nouze...



BrozT
Příspěvky: 62

Příspěvek#1591 » čtv 21. pro 2023, 11:45

Nelepší je ta kostrč :D

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1304

Příspěvek#1592 » čtv 21. pro 2023, 12:59

BrozT: Vzhledem k tomu, jak prská, tak asi ne... :angel:



Tondys
Příspěvky: 38

Příspěvek#1593 » čtv 21. pro 2023, 13:15

Bubenicek píše:
Tondys píše:
CzechJoker píše:


Nezlob se na mě ale CzechJoker má pravdu - zbytečně se vztekáš. A to co říkáš sám pak vyvracíš. Nechápu proč ses obrátil na radu sem a ne na advokáta, mě když bude bolet zub taky pudu k zubaři a ne na veřejnou diskuzi .......

To co ti tady plno lidí radí je úplně o ničem a když ti někdo poradí dobře jenže to slyšet nechceš tak utočíš. Uvědom si že tohle je veřejné a nečteme to jen mi ale hromady lidí okolo tak by se i někteří měli zamyslet nad svými výroky nebo v opačném případě popřemýšlet zda nevrátit ZP


Já už bych se jen opakoval a pro vás platí to stejné, co jsem psal jiným flamerům. Byť byste si upřímně přáli, jak je patrné, abych se vztekal či rozčiloval, mně stejně neublížíte. A jenom tady otravujete, resp. zaplevelujete diskusi. Ne, skutečně rady jako že někdo má pět let starý kontakt na advokáta ze Zlína, ale neví co umí, nepotřebuji. A sám uznám, jako svéprávný a svobodný člověk, které reakce jsou pro mě ty pomocné a které prostě jen otravné. "Kupodivu" ty pomocné jsou ty, které osobně neútočí a řeší téma. Každopádně od těchto přispěvovatelů jsem se dozvěděl vše co je potřebné a co mi pomohlo uspořádat si myšlenky.

Něco o vrácení ZP, že ničemu nerozumím, jsem feťák, labilní chlapec, ap.; já docela popravdě i pochybuji, že ti flameři, co sem tak maximálně kopírují nějaké texty odjinud, k čemuž si od sebe jen přidají pár urážek a útoků, mají zbrojní průkaz. A tak jak jsem psal tady i už mnohým jiným, ani o vaše rady nestojím. Třeba se klidně vztekněte, jak píšete, ale to na tomto faktu tak jako tak nic nezmění.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2252

Příspěvek#1594 » čtv 21. pro 2023, 13:21

Ta debata není ani o radách, ani k věci :-(



Tondys
Příspěvky: 38

Příspěvek#1595 » čtv 21. pro 2023, 13:28

kolombo píše:Ta debata není ani o radách, ani k věci :-(

Pravda. Už to definitivně přestalo mít smysl. Každopádně ještě jednou chci poděkovat všem, kteří mně tady v této těžké situaci podpořili a upřímně se mi snažili pomoci. Odnesu si odsud jen to hezké. Díky a ahoj. ;)

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 871

Příspěvek#1596 » čtv 21. pro 2023, 15:06

Petzold píše:Estrogen dělá jiné věci...

Zásah, potopená 8-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti