Testové otázky



brunis
Příspěvky: 1

Příspěvek#31 » pon 28. črc 2014, 14:21

Zdravim, trenuji si otázky na zkousku a narazil jsem na tuto kdy je pry spravne odpoved B, ale me nejde do hlavy nasledujici cast odpovedi :tři zásahy terče z brokové zbraně na vzdálenost 25 m ze dvou možných výstřelů
jedna se tedy o zásah tří broku, nebo jde o chybu?

s Diky
Bruno

327. Při střelbě na pevný cíl v praktické části zkoušky je podle vyhlášky provádějící zákon o zbraních žadatel o vydání zbrojního průkazu skupiny C hodnocen stupněm "prospěl", jestliže mimo zvládnutí jiných činností dosáhne
a)
nejméně tři zásahy v terči z dlouhé kulové zbraně na vzdálenost 20 m z pěti možných výstřelů v čase nejdéle pěti minut a nejméně tři zásahy terče z brokové zbraně na vzdálenost 20 m z pěti možných výstřelů v čase nejdéle pět minut,
b)
nejméně čtyři zásahy v terči z dlouhé kulové zbraně na vzdálenost 25 m z pěti možných výstřelů v čase nejdéle pěti minut a nejméně tři zásahy terče z brokové zbraně na vzdálenost 25 m ze dvou možných výstřelů v čase nejdéle tři minuty,
c)
nejméně dva zásahy v terči z dlouhé kulové zbraně na vzdálenost 15 m z pěti možných výstřelů v čase nejdéle pěti minut, nejméně dva zásahy v terči z krátké kulové zbraně na vzdálenost 15 m z pěti možných výstřelů v čase nejdéle pěti minut nebo nejméně tři zásahy terče z brokové zbraně na vzdálenost 20 m z pěti možných výstřelů v čase nejdéle čtyři minuty.

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#32 » pon 28. črc 2014, 14:53

Určitě máš pravdu, že je to matoucí a měl by se nad touto otázku někdo z MV zamyslet, snad jediná rada, nauč se to takhle. Kupříkladu když jsem byl na zkoušce já, tak mi komisař dal vystřelit 2x na terč z brokovnice a říkal mi "to nemusíš tak mířit, já potřebuji v terči vidět 4 dirky", to by byl úlet mít tam jen 4 dirky, málem ten papír nedržel jak byl prosřílen broky z 2 výstřelů.
Tonda

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#33 » pon 28. črc 2014, 15:06

vsechno beru zpet, nejak mi unikla novelizace :)
jdu studovat...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů

cron